Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Megmondani egy nőnek hogy kevés a szex, és elhagylak ha így meg tovább. Az tényleg nemi erőszak?

[link]


És ha igen akkor hogy helyes eljárni? Maradjon a férfi vele, és szenvedjen? Vagy hagyja okot nem mondva? Vagy hogy?



#szex #nemi erőszak #Helyes szakítás
2023. febr. 24. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
79%

#60 Hidd el, én ezt be tudom tartani. Félre tudom tenni a sértődöttségemet, és fel tudom fogni, hogy a kapcsolatom érdekében ezt a lépést meg kell tennem. Ja, és a párom (aki történetesen férfi) is képes erre, mert bármilyen nehéz is elhinni, de ő rendelkezik egy fenőtt ember érzelmi intelligenciájával.

Egyszer talán te is eljutsz erre a szintre, bár nem fűzök hozzá sok reményt.

2023. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:

61. "Ja, és a párom (aki történetesen férfi)" Aha persze, messziről jött ember azt mond amit akar.


Egyébként meg te ugyan miről is mondtál le? Nem húzod le a pénzt a wcn. Vagy mi volt az a nagy lemondás amit megtettél?

2023. febr. 25. 13:00
 63/80 anonim ***** válasza:
79%
#62 Te most ténylegem hiszed el, hogy léteznek normálus, érzelmileg intelligens férfiak. Most írtad le a saját nemedet. Vagy ilyenkor ez is belefér? Hallod, feladom, te tényleg végtelenül buta vagy.
2023. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:

63. Inkább feladod, minthogy be kelljen vallani hogy ugyan mik is volta azok a nagy lemondások amiket megtettél érte. Gratulálok!

Egyébként meg nem írtam le a komplett nememet, ez csak a te kiforgatásod. Csak annyit alítottam hogy neked biztos nincs ilyened. Ha lenne nem itt osztanád az észt a gyakorin.

2023. febr. 25. 13:10
 65/80 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, hallgass már el baszod!

Lemondások egy kapcsolatban pl: kevesebb időt töltesz a barátaiddal, családoddal, lemondasz programokat, hogy a pároddal lehess, gondoskodsz a párodról, amikor beteg, akkor is ha épp qurvasok dolgod van, elkíséred orvoshoz, veszel neki dolgokat stb. - A mi kapcsolatunkban ezek KÖLCSÖNÖSEN jelen vannak. De hogy is hinnéd el, hogy létezik ilyen, amikor te egyszerűen nem lennél képes ilyen kapcsolatot fenntartani, de még csak elkézelni se? Nyilván sokkal könnyebben beveszi a gyomrod azt, hogy ilyen biztosan nem létezik, mint azt, hogy itt lenne az ideje önkritikát gyakorolni, és elgondolkodni a hibáidon.

2023. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 A kérdező kommentje:

65. "A mi kapcsolatunkban ezek KÖLCSÖNÖSEN jelen vannak." Aha vágom én, 10 az 1hez aránnyben biztos igy van.

Inkább neked kéne önkritikát gyakorolni, annyi szövegértésed nincs hogy felfogd, nem mondtam hogy nincs ilyen. Biztos van csak valahogy mindig a férfi húzza a rövidebbet.

2023. febr. 25. 13:35
 67/80 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az olyan érzi úgy hogy a "rövidebbet húzza" aki azt hiszi neki semmit sem kell tennie, de a nőnek kötelessége körülugrálni. Egy normális férfinak ALAP hogy törődik a párjával, nem éli meg tragédiának hogy nem csak az ő igényi léteznek.
2023. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
74%
Röviden és velősen: vannak fontosabb szempontjai egy normális férfinak annál hogy áll a cerka.
2023. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 A kérdező kommentje:
67. Ha mindent megtesz a férfi akkor is csak az jár hogy ő a sz@r. Neki kell még többet tenni.
2023. febr. 25. 13:59
 70/80 anonim ***** válasza:
82%
Fú de hülye vagy. Erre már tényleg nincsenek szavak.
2023. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!