Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Megmondani egy nőnek hogy kevés a szex, és elhagylak ha így meg tovább. Az tényleg nemi erőszak?

[link]


És ha igen akkor hogy helyes eljárni? Maradjon a férfi vele, és szenvedjen? Vagy hagyja okot nem mondva? Vagy hogy?



#szex #nemi erőszak #Helyes szakítás
2023. febr. 24. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
90%

"Amúgy ezzel a logikával az sem nemi erőszak, ha valaki befenyíti a másikat, hogy bucira veri, ha nem fekszik le vele. Nem erőszak, hiszen dönthetett volna szabadon a monokli, feldagadt és a békén hagyott punci száj mellett, de ő a szexet választotta."

De igen, itt sérül a szabad akarat, így nemi erőszak, ugyanis nyilvánvaló fizikai fenyegetés történt: vagy szexelsz, vagy fizikai bántalmazásban lesz részed.

2023. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
94%

21


Épp ezért mondtam, hogy jogilag nem nemi erőszak.


De szerintem annál, aki BÁRMILYEN zsarolással vesz rá szexuális érintkezésre a másikat, tehát nem érdekli, hogy a másik valóban szeretné-e, jól esik-e neki, az potenciálisan képes szintet lépni. Úgy gondolom, hogy egy erőszakoló szintű hozzáállás, lelkület itt kezdődik. Hogy a szexualitás nem kölcsönös örömszerzés, hanem önös érdek, amolyan "fizetség" zsarolásra.

2023. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
27%
#20 Ez nagyon sajnálatos, de azért remélem érzed, hogy az általad leírt erőszakolás nagyon nem ugyanaz, mint amikor valaki saját döntéséből szex terén kompromisszumokra hajlik, mert maga mellett akarja tartani a párját, akivel amúgy simán szakíthatna vagy elválhatna.
2023. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
80%

23


Tudom, hogy nem ugyanaz, de szerintem az elkövetők között van hasonlóság lelkületben, és ha valaki enged egy ilyen zsarolásnak, az potenciálisan számíthat később majd ocsmányabbra is.

2023. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
97%
#21 Egyetértek benne, hogy ez egy erőszakoló jellegű hozzáállás kezdeti szintje. Ugyanakkor az, hogy valaki részéről egy csírájában erőszakoló jellegű hozzáállás tapasztalható, nem azt jelenti, hogy a másik emiatt automatikusan kényszerített helyzetbe kerül, érdemi döntési lehetőségek nélkül.
2023. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
94%

25


Persze, ezt nem is állítottam.

2023. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
80%
De most komolyan élvezi a szexet a férfi, amit zsarolással csikart ki a párjából?
2023. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
72%

27-es

Sokak sajnos igen. Az ilyenek nem tekintenek emberként a párjukra, csak egy szexuális segédeszközt látnak bennük, aki arra van, hogy minden jgémyét kielégítse. Nagyon alja emberek ezek, de sajnos többen vannak, mint elsőre gondolná az ember.

2023. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
59%
*igényét
2023. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
24. Szóval elmondani hogy nem elég a szex, egyenlő a zsarolással, és potenciálisan erőszaktevő is vagyok tőle. Értem én kérek elnézést hogy vannak igényeim.
2023. febr. 24. 17:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!