Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Vagy ez egy valós probléma és nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nos van egy viszonylag friss párkapcsolatom. Hetente egyszer szoktunk találkozni, mert a munkahelyünk miatt így tudjuk egyeztetni. Ez nekem önmagában kevés.. Én sajnos lebetegedtem, már napok óta az ágyat nyomom (nem fertőzés, tehát nem kapná el tőlem) Semmi másra nem vágynék ebben a helyzetben csak hogy mellettem legyen, szeretgessen, törődjön velem. De ő nem akar találkozni, inkább elmegy inni a haverokkal. Ti hogy reagálnátok? Rosszul esne?

2023. márc. 17. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked vele lenni? Ha friss kapcsolatban ilyen, akkor mi lesz később?
2023. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Oké, ez nem kapcsolat, csupán egy (szexuális) használati tárgy vagy számára, ennyi. Én itt vetnék véget ennek a helyedben.
2023. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Miért ne mehetne el szórakozni? Lehet hogy akkor is elmenne ha nem lennél beteg. Mindenkinek kell a kikapcsolódás. Kellemest a hasznossal hogy ha a párunk épp dögrováson van és csak fekszik mint egy tengericsillag akkor annyira nem fontos a találka.
2023. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Az írásod alapján férfi vagy.. nekem pont ebben az állapotban lenne szükségem rá.

Amúgy a sztorihoz hozzátartozik hogy ma is piál.

2023. márc. 17. 18:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: de minek vagy még vele?
2023. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Ezt a nők szokták csinálni. Nekem normális volt hogy ha beteg meg ha fertőző is akkor is megyek. A nők akkor találkoznak ha nincs más dolguk. Nem nővel vagy együtt ?
2023. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"Nos van egy viszonylag friss párkapcsolatom"


Nem is lesz túl hosszú.

2023. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#2

Pont ezaz, hogy alapból annak érzem magam. Múlt héten már kezdtem szarul lenni, és pont olyan a probléma amivel nagyon nem ajánlott a szex, és már akkor láttam rajta hogy rosszul esik neki, pedig nagyon próbálkozott

2023. márc. 17. 18:45
 9/15 A kérdező kommentje:

#5

Mert szeretem

2023. márc. 17. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
#9: hát akkor: "mindenki olyan rózsát szagol..."
2023. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!