Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Vagy ez egy valós probléma és nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nos van egy viszonylag friss párkapcsolatom. Hetente egyszer szoktunk találkozni, mert a munkahelyünk miatt így tudjuk egyeztetni. Ez nekem önmagában kevés.. Én sajnos lebetegedtem, már napok óta az ágyat nyomom (nem fertőzés, tehát nem kapná el tőlem) Semmi másra nem vágynék ebben a helyzetben csak hogy mellettem legyen, szeretgessen, törődjön velem. De ő nem akar találkozni, inkább elmegy inni a haverokkal. Ti hogy reagálnátok? Rosszul esne?

2023. márc. 17. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha alkalmi meg szabadidőpartnert keresel, akkor tartsd meg, amíg nem jön normális, de ha hosszútávra terveznél valakivel, akkor még az elején vess ennek véget, mert ő nem az a pasi, akire dugáson és bulikázáson kívűl bármiben is lehetne számítani.
2023. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lexar.
2023. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Volt komoly kapcsolata eddig? Esetleg sokáig volt egyedül? Férfiként mondom, hogy az elején nem könnyū leváltani a baráti szórakozást egy összebújós estére.

Adj neki esélyt és értesd meg vele, hogy neked mik az igényeid. Ha igyekszik a kedvedben járni akkor szeret téged.

2023. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia! Nekem nagyon rosszul esne, szerintem teljesen valid amit erzel. Ha meg friss a kapcsolat es latod vele magadat hosszabb tavon akkor szerintem mindenkeppen probald meg felhozni ezt ha legkozelebb talalkoztok, hogy neked amikor beteg vagy jolesik ha gondoskodik rolad a parod es szeretned ha melletted lenne. Ez szerintem tipikusan olyan dolog hogy emberfuggo, van akinek a hata kozepere sem hianyzik senkinek a tarsasaga mikor rosszul van, lehet hogy o is ebbe a kategoriaba tartozik es emiatt viselkedik igy. Mindenkeppen beszelj vele ha latod a kozos jovot! Meg azt megertenem ha munka vagy csaladi elfoglaltsag miatt nem lenne ott melletted de ha inkabb pialni megy a haverjaival azert az nagyon gaz, hozd fel neki mindenkeppen hogy neked ez rosszulesett!!
2023. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rosszul esne igen, velem ez fordítva volt; ő volt mindig beteg vagy kitalált valamit, ami miatt a háta közepére nem kívánt engem és "kapcsolatban" voltunk, amikor ilyeneket írt hogy "ne gyere". Qúrva sz.r, rövid, és tartalmatlan viszony volt.
2023. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!