Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyugtassam meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg a barátomat?

Figyelt kérdés
Két hónapja minden közeli ismerősömmel megszakítottam a kapcsolatot. Barátom most elkezdett aggódni miattam. Szerinte nem jó, hogy nincsenek egyéb közeli kapcsolataim, és fél, hogy azért zárom el magam, mert valami nincs rendben. Én megmondtam neki, hogy nekem nincs szükségem senkire, de kitart amellett hogy ez nem egészséges és lehet el kéne mennem pszichológushoz, mert aggódik a mentális egészségem miatt. Hogy értessem meg vele, hogy minden rendben van?

2023. márc. 21. 03:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

9: Nem értek veled egyet, de nincs kedvem vitázni, mert kiforgatod a mondatokat.


"Nehogy már a kérdező párja legyen a szemét, mert nem érti a helyzetet :D"

Akkor én se legyek szemét, mert volt egy véleményem.

Én is leírtam, te is leírtad. Ennyi. :) Nem kell egyetérteni.

Majd a Kérdező eldönti, hogy melyik válasz hasznos.

2023. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező minket is ghostingolt :D
2023. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a barátodnak.
2023. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Barátommal 4 éve vagyunk együtt, tehát nem azért szakítottam meg a kapcsolatot hogy csak vele legyek. (Mintha valaki erre utalt volna válaszában, csak azért írom)
2023. márc. 21. 09:56
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
És miért szakítottad meg? Az azért nem mindegy.
2023. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fejted ki bővebben,akkor mi is csak találgatunk.


Félinformációk hiányában hogyan alkossunk véleményt?


Miért szakítottad meg a kapcsolatot mindenki mással?


Erre eddig nem válaszoltál.

2023. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
*Hiányában helyett birtokában
2023. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nem fogja itt kiírni az okát, még akkor sem, ha anonim az oldal. Széggelli magát, ennyi.

2023. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

16os vagyok.


Ebben az esetben hogyan segítsünk? 😄

2023. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
71%

"megmondtam neki, hogy nekem nincs szükségem senkire"


Ez az ok.

Sok oka lehet ennek, lehet zárkózottság, de bizalomvesztés is, vagy kontrollálták, becsapták, vagy rossz tanácsokat adtak.


De lehet hogy rájött arra, hogy mérgezőek a barátok. Van aki tényleg jól érzi magát barátok nélkül, max néha tartja velük a kapcsolatot. És nem defektes, csak tényleg nincs szüksége ilyen szinten kapcsolatokra, max ritkán... elég neki a társ.

2023. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!