Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téritsem észhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téritsem észhez az olyanokat akik azt hiszik esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Ezek a játszmák.

Vagy féltékrny valaki és vádol zaklat. Vagy épp nem írtam és ezen besértődnek.

Vagy akik szívatnak hogy találkozunk, aztán átver, aztán mikor ezt nindom kiderül hogy ezt vmiért én szerinte megérdemeltem mert baja volt.

Aztán mikor béke van, még ők mondják nekem hogy adnak mégegy esélyt, miközben ők örülhetnének, hogy nem dobtam ki ezek után, teljesen el vannak tévedve.

Úgyis majd vége lesz, de én ezt szeretném az ilyeneknél helyretenni, hogy ne legyenek már abban a hitben hogy még ők osztogatnak itt esélyeket



#sokat hisznek
2023. márc. 21. 06:38
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%

Észhez téríteni?


Maximum az élet fogja őket, nem Te.


Kerüld el azokat, akikre illik a leírásod, ennyi.

2023. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozatosan ilyenek botlasz, akkor valamit nem jól csinálsz. Egyszerre csak egy emberre érdemes koncentrálni, őt, az értékrendjét megismerni mielőtt ösztönből "kavartok" aztán jönnek a sokszereplős drámák. Nem kell bárkit és pláne nem kell mindenkit beengedni az életedbe, aki csak viszi az energiát és nem hozza. A igen az legyen igen a nem pedig nem. Ha csak a félelem vezérel, hogy valamiről lemaradsz, akkor mindenről lemaradsz.
2023. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Nem botlok sorozqtosan ilyenekben.hanem én az ilyen eltévedteket helyre akarom rakni.

Nem a kapcsolat érdekel az ilyenekkel. Hanem hogy szálljanak már le a lóról.

2023. márc. 21. 07:02
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, hogy az ilyen alakokat nem fogod tudni "helyretenni"!!


Akinek a játszma a lételeme, annak az is marad, mindegy, ki mennyire osztja ki emiatt!


20 évesen én is hasonlóan gondoltam, hogy majd ha én szembesíteni próbálom őket önmagukkal, azzal elérem a célomat 😂


Egyszerűen lépj tovább, mást nemigen tehetsz 🤷‍♀️


31/N

2023. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Esetleg te nem tudod helyretenni. Mástol várok választ aki helyretudja.
2023. márc. 21. 07:09
 6/55 harebell ***** válasza:
95%
Annyit megtehetsz, hogy amikor elhangzik ez, hogy adnak még egy esélyt, te erre azonnal reagálsz és kifejted, hogy nem egészen így látod a helyzetet. Aztán hogy célt ér-e a mondandód, az már más kérdés, de legalább kiadtad magadból. Azért túl sok energiát erre nem érdemes áldozni, nem kell mindig mindenkit "helyre rakni", mert sokszor meddő harc.
2023. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell a nagy kegyesen adott esély, te jó ég. Menjen az ilyen a francba. Ki akar egész életben játszmázni.
2023. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
91%

5-ös vagyok.


Hidd el, hogy helyre tudom őket tenni! 😆


Aranyos vagy. Pattogsz, de nem értesz.

2023. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Mindig csak magadon tudsz változtatni. Felnőtt embereket megnevelni próbálni tök felesleges. Te legyél őszinte és egyértelmű. Mondd el ilyenkor mi a bajod, te hogy látod, te mit érzel. Szóval ne menj bele a játszmába. De akit így lenézel bármiért vagy károsnak tartod az életedben, arra nem kell még plusz figyelmet, időt, energiát szánni. Attól még senki nem látott be semmit, hogy "helyre rakták".
2023. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
95%

Kezdjük ott hogy tiszteled magadat. Ha valakivel ismerkedès elejèn valami nem stimmel, vádol, zaklat, fèltèkenysègi rohama van stb. Akkor ott helyben szèpen megköszönöd az ismerkedèst, ès lezárod. Nem válaszolhatsz kèsőbbi üzenetekre, ha kell tiltod.

Felesleges èszhez tèriteni másokat, mert nem fogja èrdekelni. Te viszont látszólag nagyon tudsz bosszankodni rajta. Csak magadnak ártassz ezzel.

2023. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!