Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téritsem észhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téritsem észhez az olyanokat akik azt hiszik esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Ezek a játszmák.

Vagy féltékrny valaki és vádol zaklat. Vagy épp nem írtam és ezen besértődnek.

Vagy akik szívatnak hogy találkozunk, aztán átver, aztán mikor ezt nindom kiderül hogy ezt vmiért én szerinte megérdemeltem mert baja volt.

Aztán mikor béke van, még ők mondják nekem hogy adnak mégegy esélyt, miközben ők örülhetnének, hogy nem dobtam ki ezek után, teljesen el vannak tévedve.

Úgyis majd vége lesz, de én ezt szeretném az ilyeneknél helyretenni, hogy ne legyenek már abban a hitben hogy még ők osztogatnak itt esélyeket



#sokat hisznek
2023. márc. 21. 06:38
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nem megváltoztatni akarom őket hanem "képen törölni",hogy tudják meg azt kinek mondják ezt hogy őfelségük nekem esélyeket ad.
2023. márc. 21. 08:39
 22/55 anonim ***** válasza:
96%

Mit foglalkozol ezekkel? Ha rájön hogy a falnak beszél, akkor úgyis rajön hogy veled nem tud mit kezdeni. Bar valaki sose latja ezt be.


Exem is hol meg akar ölni, hol meg azt mondja megbocsájt (Ő!!), legyünk újra egy család. (Ő annó többször megvert, en meg már mással élek) És nem érti miért nevetem ki élből, akkor is ha sík ideg vagyok. Csak nekünk muszáj találkozni, de neked nem.

Én biztos nem foglalkoznék ilyenekkel, hidd el a bosszú nem vezet sehova. De amugy jo neked hogy ilyenekre van időd meg energiád...

2023. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

#20

Hogy eltaláltam! Magáról túl sokat képzelő egokirálylány, aki bosszút akar állni, ha nem kell valakinek.

Figyelj, úgy vergődsz nekik, ahogy akarsz, legalább meggyőzöd, hogy jobban is jár nélküled, nem kell utolsó esély se.

Van az a pont, amikor még méltósàggal ki tudsz lépni az ismerkedésből. Mikor utolsó esélyt kapsz, akkor az már nem az a szint. Már régen emelt fővel távozni kellett volna. De te tovább alázod magad ezekkel a játszmákkal. Ez 13 évesen még nem annyira gàz. Aztán a legtöbb lány rájön, hogy csak a saját idejét pazarolja.

Te hány évesen játszod a drámakirálynőt, akiért küzdeni kell?

2023. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
81%
Figyu, mivel nem szenvednek ego hiányban(ahogyan te sem), kvára leszrják, hogy te mit mondasz nekik, vagy mit teszel. Nem tisztelnek, nem néznek téged semmibe, max. egy szaros légynek, így lepereg róluk minden amivel próbálkozol. De fáraszd magad nyugodtan, ha ennyire ráérsz.
2023. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán egokirálylány azért mert kikérem magamnak a degradálást!
2023. márc. 21. 08:46
 26/55 A kérdező kommentje:

24.

Kisebbségi komplexusok. Nem arrol van szó hogy nem tisztelnek! Hanem nekem esnek pl féltékenységgel vagy mert nem írtam vissza.

Mert hülyék egyszerüen hogy ilyenek miatt nekem esnek miközben semmit rosszat nem tettem. Csak a komplexusaik miatt azt hiszik átverem.

2023. márc. 21. 08:48
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Jajajj, ez a stilus nekem ismeros. Szerintem a multkor is te irtal ki kamukerdest, hogy nem vagy elerheto, ha depis vagy.
2023. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy barmennyire is vergodsz, csak sajat magadat jaratod le.
2023. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
És mi a fszért foglalkozol komplexusos idiótákkal? Inkább ez a kérdés. Nőj már fel végre, és értsd már meg végre, hogy szarból nem lehet várat építeni, ha beledöglesz akkor sem.
2023. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

#26

Szerinted aki úgy ismerkedik, hogy biztos azért nem ítsz vissza, mert épp mással dugsz, az tisztel? Szerinted a tisztelet jele, ha egy hűtlen ribizlinek hisz? Teljesen mindegy, hogy konkrétan téged, vagy eleve minden nőről ezt gondolja. De az ilyenben egy hangyafasznyi tisztelet nincs irántad.

Csak te ilyenkor vérszemet kapsz, hogy indulhat a hisztivonat, mindenki felszállt, tessék kapaszkodni. Aztán elkezded lealázni meg "forgatni benne a kést", meg hogy lássa, hogy kit veszített, stb. Jó szórakozást! Úgy alázod meg magad hulladék pasik előtt, ahogy jól esik.

2023. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!