Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téritsem észhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téritsem észhez az olyanokat akik azt hiszik esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Ezek a játszmák.

Vagy féltékrny valaki és vádol zaklat. Vagy épp nem írtam és ezen besértődnek.

Vagy akik szívatnak hogy találkozunk, aztán átver, aztán mikor ezt nindom kiderül hogy ezt vmiért én szerinte megérdemeltem mert baja volt.

Aztán mikor béke van, még ők mondják nekem hogy adnak mégegy esélyt, miközben ők örülhetnének, hogy nem dobtam ki ezek után, teljesen el vannak tévedve.

Úgyis majd vége lesz, de én ezt szeretném az ilyeneknél helyretenni, hogy ne legyenek már abban a hitben hogy még ők osztogatnak itt esélyeket



#sokat hisznek
2023. márc. 21. 06:38
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Segítő szándékkal írták előttem, hogy hagyd a francba az ilyeneket!


Sikeresen bebizonyítottad, hogy Te épp olyan vagy, mint ők 🥲🥲

2023. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ha valaki azt mondja, hogy ad még egy esélyt, az azt jelenti, hogy erősn fontolgatta a kidobásod.
2023. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit képzelsz, ki vagy te, hogy majd helyre teszed őket? XD Azt hiszed, ha nem érdekelted őket, akkor majd meghatja őket a mondanivalód? :D Röhögni fognak rajtad, hogy milyen esztelenül viselkedsz? Egy butának akarod megmagyarázni, hogy buta..?! Nem fog menni, de félek, te sem vagy okosabb...
2023. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés, amit mutat az is, hogy eltűnt hirtelen a kedves kérdező :) Pár naponta kiír ilyen kamuka hisztis kérdést, aztán ha lelepleződik, eltűnik a színről.
2023. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges az egész, amit itt művelsz.

Eleve a társkeresőkön tényleg nagy a férfitöbblet. Örülnek, ha egyáltalán valaki visszaír. Benned fel se merül, ha rendszeresen nem jön össze semmi, hogy esetleg veled van gond?

Jó pár éve voltam utoljára Badoon. Akkor még nem volt ennyire aránytalan. De akkor is könnyedén lehetett ismerkedni, rengeteg férfi írt. Sokat ki is szórtam pár mondat után. Aztán pont a selejtek akartak így visszavágni, hogy kit képzelek, ki vagyok én, meg meg fogom bánni, nem tudom, hogy mit hagyok ki, és remélik, hogy megcsal/megerőszakol valami szépfiú. Szerinted mit értek el? Tiltást.

Viszont nőként egy héten belül találkoztam olyan férfival, akivel érdemes volt folytatni, és lassan 7 éve együtt vagyunk, 5 éve a férjem. Egyszerűen nem pazaroltam időt arra, akitől nem akartam semmit.

2023. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem érdekli őket. Van rajtad kivül is ám ember.
2023. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak felismered őket messziről és el is kerülöd őket, ignorálod őket.

Fölösleges elkezdeni "tanítani", hiszen úgyis mindig jön egy másik, csak a saját idődet bszod el ezzel.

Viszont ha mindneki elkerüli őket a viselkedésük miatt, észhez fognak térni. Vagy egyedül maradnak. Így vagy úgy, de a probléma megoldódik.

2023. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

De érdeklem őket 14.kommentemben van.

De ninimum egyforma a szint.

Ne olyanok írjanak már akibe bárki beletörölheti a lábát, csak szakítani tud és behisztizni, de ne is olyanok már akiknek csak felém van pofájuk de ilyen kis csírákat meg nem tudnak lereagálni.


Adok nektek egy esélyt arra hogy van e ötletetek.

Utolsó esély;)

2023. márc. 21. 10:12
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Az érinthetetlen 🥲🥲🥲🤣🤣🤣🤣



Drága, nem kellesz Te nekik, és mostmár az okát is tudjuk 😆 mekkora arc a semmire 🥲🥲


N/31

2023. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nagy a szád, akkor tudnod kellene magadtól is helyreraknod őket. Ehhez nem kell a gyakori.
2023. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!