Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téritsem észhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téritsem észhez az olyanokat akik azt hiszik esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Ezek a játszmák.

Vagy féltékrny valaki és vádol zaklat. Vagy épp nem írtam és ezen besértődnek.

Vagy akik szívatnak hogy találkozunk, aztán átver, aztán mikor ezt nindom kiderül hogy ezt vmiért én szerinte megérdemeltem mert baja volt.

Aztán mikor béke van, még ők mondják nekem hogy adnak mégegy esélyt, miközben ők örülhetnének, hogy nem dobtam ki ezek után, teljesen el vannak tévedve.

Úgyis majd vége lesz, de én ezt szeretném az ilyeneknél helyretenni, hogy ne legyenek már abban a hitben hogy még ők osztogatnak itt esélyeket



#sokat hisznek
2023. márc. 21. 06:38
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%

Ők azért mondják/írják ezt, mert előttük eljátszottad a lehetőséget, már nem akarnak téged. Maximum azért ad egy esélyt, mert rajtad kívül senki nincs alakulóban, és a semminél ez is jobb. Vagy szimplán élvezi, hogy még te kaparsz utána.

Ezek után ha elkezded kiosztani, meg megpróbálod lealázni, azzal csak azt bizonyítod, hogy nagyon is jól teszi, ha lepattint. De semmivel se leszel értékesebb a szemében, nem fogja megbánni, hogy elszalasztott.

Tipikus példája vagy azoknak a csajoknak, akik túl sokat képzelnek magukról, és nem fogják fel, hogy a másik fél is válogat, és bizony elég sok férfinél kiesnek a rostán.

Helyretenni itt legfeljebb azt kell, hogy mi az oka, hogy újra és újra ide lyukadsz ki, különböző típusú pasikkal. Eleve mi a fenének erőlteted az online társkeresést, ha folyamatosan csak kudarcot vallasz.

2023. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhangzik, hogy ad még egy esélyt, akkor megjegyezném, hogy én viszont ezek miatt nem adok, te enélkül is az utolsó esélyt adtad, de ha ő is úgy ítéli meg, akkor ennek nincs értelme.
2023. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
96%
Ugy tudod helyrerakni, hogy kilepsz a kapcsolatbol, ennyi. Nevelgetni, meg bosszut allni nem tudsz.
2023. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Dehogynem akarnak:D

Ezek ilyen "védekezős" beszólások csak. Mikor azt hiszik át vannak verve, meg vannak csalva, besértődnek a semmin, mert szerintük velük szórakoznak, és még ők pampognak, hogy adnak újabb esélyeket.

Igy is úgyis szakitok valakivel össze se jövök, nekem ez nem elégtétel.

2023. márc. 21. 08:05
 15/55 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó mondat a bizonyossága annak, mennyire éretlen vagy még.
2023. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem több csajjal ismerkedsz egyszerre és ők már kizárólagosnak hiszik?
2023. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, akkor vergodj tovabb.
2023. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
97%

#14

De miért kéne neked elégtétel? Bosszút akarsz állni azért, mert..

Miért is..?

Nagy gond van a fejedben, ha neked ez ennyire fontos, hogy külön fájdalmat is okozz és meg tudd alázni azt, akivel nem jön össze kapcsolat. Olyan, mintha te csak azért ismerkednél, hogy minél több lehetőséged legyen drámázni meg kínozni a férfiakat. De a valódi ismerkedés meg a megfelelő partner kiválasztása nem szempont. Igazából te nem is a kapcsolatra vágysz, csak a drámára.

2023. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Erre annyi esélyed van, mint egy 20 éve halottat feltámasztani. Felnőtt személyiségnél akkor van némi esély a változásra, ha ő maga is belátja, hogy ez így nem mehet tovább. Ez viszont minimális embernél működőképes. A demens embert sem tudod megváltoztatni. De ha neked van ilyenekre felesleges időd és energiád, akkor lelked rajta. Legfeljebb kiégsz egy idő után. Saját döntésed, senki más nem okolható majd miatta.
2023. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Ők a srácok.

Én vagyok a nő. És egot sértenek. Azzal hogy puffogva behisztizek letiltom szakítok, az nekem semmi.

Forgatni akarom bennük a kést. Muhahaha.

2023. márc. 21. 08:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!