Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan téritsem észhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan téritsem észhez az olyanokat akik azt hiszik esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Ezek a játszmák.

Vagy féltékrny valaki és vádol zaklat. Vagy épp nem írtam és ezen besértődnek.

Vagy akik szívatnak hogy találkozunk, aztán átver, aztán mikor ezt nindom kiderül hogy ezt vmiért én szerinte megérdemeltem mert baja volt.

Aztán mikor béke van, még ők mondják nekem hogy adnak mégegy esélyt, miközben ők örülhetnének, hogy nem dobtam ki ezek után, teljesen el vannak tévedve.

Úgyis majd vége lesz, de én ezt szeretném az ilyeneknél helyretenni, hogy ne legyenek már abban a hitben hogy még ők osztogatnak itt esélyeket



#sokat hisznek
2023. márc. 21. 06:38
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
97%

Azért verik át, azért szórakoznak vele, mert egy idióta hisztis királylány.


Önmagába nem néz, mert hát azok a szemét férfiak az okozói minden bajának...😆

2023. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
97%
Taníts minket Királylány, hogy rakod őket helyre? :DD
2023. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Megengedem hogy írjatok:D

Ezek után, pedig meg sem érdemelnétek, mert eddig senki nem tudná ezt lereagálni, ahogy elnézem.

Beszol nekem valaki, kérdezem hogyan oltsam le.

Erre a válaszok azok hogy vagy sehogy, hanem távozzak angolosan, vagy még beszólnak nekem mások is.

Szóval nagy nullák vagytok eddig.reagálás képtelenek beszólásokra.

Nem nekem kell tudni pampogni aki ötleteket vár. Hanem nekik vissza. Mivel ez a kérdés.

2023. márc. 21. 10:18
 44/55 A kérdező kommentje:

41

Nem fogod fel hogy ők érzik magukat átverve? Erről írok a kezdetek óta. Ilyen kis maguknak kitalált sérelmecskéik vannak.

2023. márc. 21. 10:19
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vergődő hisztikirálylány vagy.
2023. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak sérelmeid, amelyeket láthatóan meg akarsz bosszulni. Hisz Te írtad korábban. Nincs meg? 😃
2023. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
A kérdező a régi 'néptanítók' reinkarnációja. De azt el kell ismerni, hogy a néptanítók között is voltak zakkantak.:)
2023. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

43, nem arról van szó, hogy el kell sunnyogni vagy angolosoan távozni.

Eleve ki kell szűrni a göykereket az elején és hagnyi őket a fenébe.


Vagy neked tényleg ennyi időd van, hogy olyanokkal vesződsz, akiktől nem akarsz semmit?

2023. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Néha azért a faszikat is megértem, miért van tele a zacskójuk..🥲


N/31

2023. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
96%
Ő szeretné megbüntetni azokat, akik bármilyen módon kritikával illetik. CSak nem tudja, erre veri itt magát.
2023. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!