Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 2éve elég jóba vagyok, együtt szoktunk utazni, bulizni stb, de nem jöttünk össze mert hogy ő leszbikus.. holott többek közt velem is lefeküdt többször is, úgyhogy minimum biszex inkább.

Mindegy, úgy voltam vele hogy idővel talán összejön velem, ha látja hogy mindig ott vagyok neki, a rosszban is.

Adtam neki munkát is, amit gépről kell csinálni, napi 1-2 órás elfoglaltság, nettó 200ért, be is van jelentve.

Az elmúlt időben észrevettem, hogy (naplózza a belépést az oldal) egész hónapban 1 napot "dolgozott", februárban se sokkal többet, pénteken kirakott a történetébe egy képet hogy issza egy kocsmába a vodkanarancsot. Engem is hívott de addigra már hazaértem, gondoltam talán nem fog inni, de rosszul gondoltam. Megírtam neki normális hangnemben hogy néha nem ártana dolgozni is, nem csak a kocsmában ülni. Erre teljesen berágott, hogy akkor ne fizessem ki, meg mekkora szemét vagyok hogy én is ezt mondom neki. Mostanában nagyon sokat iszik, elvonóra is akar menni.

Szombaton elmentem hozzá, de láttam hogy idegbajos szóval elmentem haverokkal bulizni, de előtte beközölte hogy találkozik egy csajjal, aki azt hittem már nincs képben, mert csomószor kavartak régebben, én meg bepiálva másnap megírtam neki hogy a kis barinője miket mondott róla régebben, hogy nem csinál az ágyba semmit, meg hogy akkor dugja meg mikor akarja, csak hívnia kell. Gondoltam így majd legalább meglátja ki után fut, de a csaj nevét egyből nem mondtam neki, gondoltam magától is rájön de erre ő egy másik csajra gondolt, akit számon is kért emiatt. Persze a szemétláda megint én lettem, pedig csak felhívtam a figyelmét erre a dologra hogy vigyázzon kikkel szexelget, persze volt vele hátsó szándékom, hogy a csaj kikerüljön a képből, de úgy látszik én kerülök ki ebből szarul. Pedig nem hazudtam semmiben. Tényleg én vagyok a szar ebben a helyzetben és neki van igaza? Olyanokat írt hogy rohadjak meg, gyűlöllek stb..

Ő 23, én 31 éves.


2023. márc. 27. 10:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

"Persze a szemétláda megint én lettem, pedig csak felhívtam a figyelmét erre a dologra hogy vigyázzon kikkel szexelget, persze volt vele hátsó szándékom, hogy a csaj kikerüljön a képből"

Hát ez krva gáz.

Te is mit gondolsz amúgy?

És hol volt az elvonó, a kocsmában, ahol itta a vodkanarancsot? Ember lássál is, ne csak nézzél.

2023. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Az elvonót már évek óta mondogatja, de szerintem nem fog elmenni, itt a nyár, jó idő, bulik, majd biztos ilyenkor fog elmenni 1 évre. Vagy ha bemegy akkor pár nap és kijön.

Magamat hibáztatom, nem kellett volna neki szólnom hogy legyen szíves és dolgozzon, akkor talán nem mond fel a másik helyen meg nem veszi a fejébe ezt a marhaságot hogy elvonó. Tenerifén is mondta hogy bepiál minden nap, mert az elvonón nem fog tudni, szerintem aki le akar szokni az nem így áll hozzá de lehet tévedek.

Én se vagyok amúgy a munka hőse, a bulikat se vetem meg de már nem bírom nézni ahogy tönkreteszi magát. A 100 dbos Frontin is 1 hét alatt elfogyott neki. És engem semmibe vesz, akik meg ilyeneket mondanak róla amit írtam azok után fut.

2023. márc. 27. 10:43
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
Tehát egy mentális beteg és függő fiatal lányt akarsz behálózni. Szerinted ez rendben van?
2023. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Tiktokon indult egy csatorna nemrég, ahol ilyen-olyan függők beszélnek magukról. A lány tipikusan odaillik. A veled való szexre ellenszolgáltatásként tekint csak, ez ilyen egyszerű, és persze szomorú is.
2023. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért is marhaság az elvont? Azér, mert akkor elmegy és addig se tudsz reménykedni, hogy egy mámoros pillanatban hátha megint lefekszik veled?
2023. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De velem nem is szexelt már 2021 év vége óta. Tavaly meg idén párszor csókolóztunk de ennyi. Nem a munkáért cserébe szexel velem, november óta dolgozik és azóta nem feküdtünk le. Merthogy ő "leszbi" és ha bepróbálkoztam utána legtöbbször másnap oltogatás meg tiltás lett a vége. Saját magával sincs tisztában, ezért nyomja ezt a lányokat szeretem dumát, holott nagyon sok pasival lefeküdt már. Próbálok neki segíteni mindenben, nyilt itt a városban tavaly egy alkeszokat meg egyéb függőket segíteni akaró hely, oda elmentem, mert ősszel volt egy nagyobb rossz időszakom miatta, mert összevesztünk, én meg ittam csomó napig és összetörtem magam bicajjal. Ekkor elmentem arra a helyre, azóta sokkal kevesebbet iszok, még pont volt egy hely, hát beszerveztem őt is oda, hátha segít rajta is, 1 alkalommal volt ott, aztán kirúgták mert nem járt.
2023. márc. 27. 10:50
 17/32 A kérdező kommentje:
Azért marhaság mert nem gondolja ő se komolyan, nem elvonó kéne neki hanem egy jó pszichológus mert gyerekkori dolgok miatt lehet ilyen.
2023. márc. 27. 10:51
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól néz ki, különben nem pénzelnéd, meg tűrnéd el neki mindent.
2023. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyakadba bsztad a terhet szó se róla. De hogy minek? Sztem te se tudod. Játszod a megmentősdit. Senki helyett nem élheted az életét, meg mehetsz elvonóra.
2023. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szemetek vagytok.
2023. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!