Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 2éve elég jóba vagyok, együtt szoktunk utazni, bulizni stb, de nem jöttünk össze mert hogy ő leszbikus.. holott többek közt velem is lefeküdt többször is, úgyhogy minimum biszex inkább.

Mindegy, úgy voltam vele hogy idővel talán összejön velem, ha látja hogy mindig ott vagyok neki, a rosszban is.

Adtam neki munkát is, amit gépről kell csinálni, napi 1-2 órás elfoglaltság, nettó 200ért, be is van jelentve.

Az elmúlt időben észrevettem, hogy (naplózza a belépést az oldal) egész hónapban 1 napot "dolgozott", februárban se sokkal többet, pénteken kirakott a történetébe egy képet hogy issza egy kocsmába a vodkanarancsot. Engem is hívott de addigra már hazaértem, gondoltam talán nem fog inni, de rosszul gondoltam. Megírtam neki normális hangnemben hogy néha nem ártana dolgozni is, nem csak a kocsmában ülni. Erre teljesen berágott, hogy akkor ne fizessem ki, meg mekkora szemét vagyok hogy én is ezt mondom neki. Mostanában nagyon sokat iszik, elvonóra is akar menni.

Szombaton elmentem hozzá, de láttam hogy idegbajos szóval elmentem haverokkal bulizni, de előtte beközölte hogy találkozik egy csajjal, aki azt hittem már nincs képben, mert csomószor kavartak régebben, én meg bepiálva másnap megírtam neki hogy a kis barinője miket mondott róla régebben, hogy nem csinál az ágyba semmit, meg hogy akkor dugja meg mikor akarja, csak hívnia kell. Gondoltam így majd legalább meglátja ki után fut, de a csaj nevét egyből nem mondtam neki, gondoltam magától is rájön de erre ő egy másik csajra gondolt, akit számon is kért emiatt. Persze a szemétláda megint én lettem, pedig csak felhívtam a figyelmét erre a dologra hogy vigyázzon kikkel szexelget, persze volt vele hátsó szándékom, hogy a csaj kikerüljön a képből, de úgy látszik én kerülök ki ebből szarul. Pedig nem hazudtam semmiben. Tényleg én vagyok a szar ebben a helyzetben és neki van igaza? Olyanokat írt hogy rohadjak meg, gyűlöllek stb..

Ő 23, én 31 éves.


2023. márc. 27. 10:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Szia, Szerintem engedd el azt a lányt, mert ami ennyire nyögve nyelősen indul annak sosem lesz normális folytatása.


Amúgy nincs szükséged még emberre?😃 többet dolgoznék mint ő, szorgalmas vagyok és online végezhető munkát keresek.

26n

2023. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

21-eshez csatlakoznék.

Én is jelentkeznék a munkára. Mit kell csinálni? 😃

2023. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Sajnos már több embert nem tudok fizetni, meg ha lejár a 6 hónap májusban akkor a támogatás se jár már, tehát akiről a kérdés szól se biztos hogy tovább lesz alkalmazva, már ha addig egyáltalán szóba áll velem vagy nem lesz elvonón.
2023. márc. 27. 11:54
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#21 Pedig én is pont ezt akartam kérdezni, hogy mi az pár órás meló havi 200-ért, mert a jelenlegi munkám mellé még szerintem beleférne. Egyébként is gép előtt vagyok SQL-es fejlesztőként. :D
2023. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Annyi történt még tegnap, hogy írt hogy mekkora szemét vagyok mert miattam összeveszett egy másik b.nőjével mert azt hitte őrá gondolok, érdekes, ha ilyet kinéz belőle... A másik, aki pedig ténylegesen ezt mondta rá amit írtam, ő természetesen más megvilágításba helyezte a dolgokat, és persze hogy neki hitt.

Ez is b*szott fel vasárnap, hogy velem végig a héten bunkózik, pedig ő hív ki magához meg ezekkel a csajokkal beszélget meg találkozgat, ahelyett hogy pl dolgozna, mert jelenleg én dolgozom helyette is, mivel tarthatom a hátam mert én ajánlottam. Közbe meg ilyeneket mond róla, amiket a kérdésbe írtam, és még csak nem is én mondtam, de ezért is én vagyok a rossz hogy más mit mond róla. Plusz a lépcsőházban is én magyarázkodhatok a lakóknak, akiknek pl összetörte a virágát részegen, igaz nem szándékosan de akkor is.

2023. márc. 28. 09:29
 26/32 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem ezt a részt


Ez is b*szott fel vasárnap, hogy velem végig a héten bunkózik, pedig ő hív ki magához meg ezekkel a csajokkal beszélget meg találkozgat


hogy kihív magához aztán percenként a szaros telefont nyomja meg írogat össze vissza, vagyis nagyon úgy érzem hogy én csak addig kellek, amíg nincs más aki szórakoztassa.

2023. márc. 28. 09:31
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress normális nőt... A munkát meg add nekünk, majd #21-essel felezünk. :D
2023. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ő is csak azért kapta mert regisztrált álláskereső volt és fél évig visszajár utána a pénz fele nettó 300.000ftig, áldom az eszem hogy nem 300ra jelentettem be "csak" 200-ra. Mivel 25 alatti, ezért a TBt kellett csak levonni a fizetéséből, az 40.000 havonta, így "csak" 120.000 ment a kukába/hónap, viszont az elején még rendesen csinálgatta is, január közepétől szart bele az egészbe. Májusban lejár a 6 hónap, már ha addig nem lesz elvonón meg szóba áll velem, viszont ilyen munkamorál mellett ezt nem lehet neki a továbbiakban kifizetni, ha támogatás se jár már.
2023. márc. 28. 09:58
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"21-eshez csatlakoznék.


Én is jelentkeznék a munkára. Mit kell csinálni?😃"


Látod elég havi egy napot dolgozni, meg egyszer leinni magad a kocsmába.

2023. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Gyerek mellett nekem is jó lenne ilyen munka, rendesen dolgoznék. Bár nem vagyok sem 21 éves, sem függő, így nem jöhetek szóba. 😂
2023. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!