Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen elhanyagol, ha társaságba megyünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor többen vagyunk pl (egy bulin szilveszterkor, vagy egy haveri társaságba, vagy ha kirándulunk másokkal) sosincs velem, mintha nem is a barátnőm lenne, másokkal ismerkedik és haverkodik, mintha én megszűnnek létezni. A tavalyi szilveszteren konkrétan egy szót nem szolt hozzám, végig mással beszélt és végig egyedül éreztem magam, még csak rám se pillantott. Amikor ezt szóvá tettem, hogy ez zavar (már eleve fura hogy ezt mondani kell) azt mondja "hát oldódjak fel, kapcsolódjak be én is a beszélgetésbe". Amikor a legjobb barátomat mutattam be neki ugyan ez volt, folyton kérdezgette engem teljesen "elnyomott". Meg ha be is kapcsolódok a beszélgetésbe semmit nem reagál rá és tovább beszélget a másikkal. Szerintetek ez normális? 2 éve vagyunk együtt én 25 a barátnőm 20.
2023. márc. 30. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Épp azt mondom, hogy ilyen elő sem fordul.
2023. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki.
2023. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Mert ha 3 napig nem reagálna, akkor tudnám, hogy valószínűleg valami programja van. Ha annyiról sem vagytok képesek beszélgetni, hogy miért hanyagol 3 napig, akkor nem lehet túl jó minőségű a kapcsolat.

Vagy gyerekek vagytok.

2023. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
9-es de az megfelelési kényszeres már sok haverja is mondta hogy az. 1 éven keresztül csak a kedvemért játszott egy játékkal. Ma már szinte semmit nem játszunk. Amikor a szüleinél vagyunk mintha egy másik nő lenne vagy azaz igazi énje. Olyankor kimeri mondani amit érez, lazább, megjegyzéseket tesz mindenkire és ha nincs kedve valamihez nem csinálja. Ha társaságba van totális ellentétje mindenkivel kedves, elfogadó, konfliktuskerülő és látszólag a tökéletes barát.
2023. márc. 30. 19:51
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Vagyis képmutató. Nem gond, te meg szerelmes vagy. (Ő nem.)
2023. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd nőnek, mert ő még nem az. Még gyerek egy komoly kapcsolathoz.
2023. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Egyik véglet szerint dobd ki másik szerint nincs itt hiba. Szerintem beszéljétek meg, hogy mi a baj és hogy érzed magad. És hogy neked ez nem eisk jól. Őszintén, de ne számonkérően. Adj neki időt, ha mégsem javul a helyzet akkor érdemes újra atgondolni. Ha ezen kívül amúgy semmi más baj nincs akkor ne dobd. Ha amúgy is elhidegult az egész akkor viszont csak azért ne maradj vele mert jobb most nincs. Ő szeret? Te szereted?
2023. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
3 napig nem reagál? Ez szerintem válóok.
2023. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!