Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit tennetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Lanyok ti mit tennetek ha a parotok lebukna azzal hogy belenezett a telefonotokba?

Figyelt kérdés

Multkor beleneztem a baratnom telefonjaba akivel egy honapja tart a dolog szoval eleg friss mert tudni akartam van e valami titkolni valoja de nem talaltam semmit. Sose csinaltam meg ilyet igy lebuktam de rohogott es mondta hogy odaadja ha akarom nincs titkolni valoja nem akadt ki miatta. Korabban mondta hogy o is volt mar bizalmatlan kapcsolatban es nezte az exe telefonjat. Viszont felek hogy ezzel tonkre tettem az egesz kapcsolatot es nem tudom mit erez most igazan.


Ti kitennetek a szuromet vagy azert ezt meg el lehet nezni?



2023. ápr. 14. 12:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Nézett már bele párszor, nincs titkolni valóm, viszont nem örültem neki. Mondtam, hogy szeretném ha megbízna bennem, mert másképp nem működik. Mondjuk megértő voltam, mert a felesége megcsalta, ugyanígy kezdődött. De megkértem, hogy a felesége hibáiért ne engem büntessen. Tudja a jelszavam, de már nem szokta nézegni. Nehéz dolog a bizalom, mikor valakit annyira csunyán átvernek és megaláznak mint őt, én megértettem, miért elővigyázatos.
2023. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kontrollmániás kutakodó pasim, betegesen féltékeny is volt mindenkire, nem bírtam sokáig elviselni. Ha annyira nem bízik bennem (meg úgy alapvetően a saját értékében nem), az kezeltesse magát, mielőtt egy párkapcsolatot mérgez meg. Semmi titkolnivalóm nem volt amúgy, de nekem akkor se fér bele az egymás háta mögött kutakodás egy bizalomra épülő kapcsolatba.
2023. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha neki nem volt probléma, akkor szerintem nincs gond. Én nem szeretném, ha nézegetné a telefonomat, bár az exem tudta a pin kódot, nem aggódtam, mert nem volt titkolnivalóm. Bezzeg neki! Egyszer belenéztem a facebookjába, szakítás lett a vége. És nem a belenézés miatt, hanem azért, amit ott találtam.

Te esetedben, ha nem találtál semmit, akkor vond le a tanulságot, és ne nézegesd többet.

2023. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
46%
Nincs semmi baj azzal, ha belenézel a párod telefonjába vagy ő belenéz a tiedbe. Ilyenekkel csak annak van baja aki valamit el akar rejteni az esetek többségében. Szerintem pont, hogy a bizalom jelképe ha nem problémáztok ezen és nem pedig fordítva, ahogy írták előttem.
2023. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szarul esne. Ha elkérné odaadtam volna, viszont így azt érezném nem bízik bennem. Amúgy nincs titkolni valóm, ezért esne különösen rosszul, meggondolnám, hogy kell-e ilyen pár aki a hátam mögött kutakodik ok nélkül.
2023. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem én vagyok a világ legunalmasabb embere, semmi "titkolnivalóm", de zavar. Zavar, mint az, amikor megkérdezem, hogy kér-e kaját, viszek neki, nemet mond, majd az enyémbe belenyúlkál.


Plusz én voltam már azon az oldalon, hogy a barátnőm férje tudott rólam dolgokat, mert hát férj-feleségnél az a normális, ha olvasgatják egymás üzeneteit. Nem voltak törvényellenes dolgok nyilván, de ha akarnám, hogy tudja, elmondanám neki.

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%
A Face ID mindent megold :D
2023. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy nagy redflag. Ha ennyire az elején bejátszaná valaki, az azonnal repülne. Mert ha már a legelején nem bízik bennem, akkor később még irritálóbb lesz, nekem meg nem hiányzik beteges féltékenység.
2023. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Semmit.


Ha nem akarom, hogy belenézzen, nem adtam volna meg neki a kódot vagy nem rögzítettem volna az ő ujjlenyomatát is. Engem ez nem érdekel, nem zavar, ha neki ez kell a nyugalmához és ahhoz, hogy elhiggye, hogy bízhat bennem, hát nézegesse, majd idővel megszokja, hogy nem talál semmit. Az egyetlen, ami zavarna, ha nekiállna vallatni arról, amit talált. Nem, kurvára nincs kedvem elmagyarázni azt, hogy kivel miért arról beszélgetek, amiről vagy mire miért kerestem rá. Meg mondjuk én szeretek meglepetéseket adni a páromnak, szóval ha nagyon el akarja magának baszni, hát hajrá.


De én ilyenben nem önérzeteskedek. Nem hazudtam soha semmiben egyik páromnak sem, rajtam nem lehet fogást találni ilyesmiben. Egy exem csaltam meg, neki is elmondtam aznap és szakítottam, mert nincs értelme. Nem fárasztom magam hazugságok építgetésével.


Mondjuk aki félremegy és a mobilja buktatja le, az is jó nagy ostoba fasz, bocs. Ennyire hülyének nézni a párotok..

2023. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

Jó tudni amúgy, hogy ennyi embert nem érdekel, hogy a barátai magánéletét megosztják másokkal.


Már messengeren is mehetne az I Accept gomb, hogy ja, beleegyezek, hogy amit itt mondok, azt Féltékeny Jóska is olvasgathassa.

2023. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!