Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit tennetek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Lanyok ti mit tennetek ha a parotok lebukna azzal hogy belenezett a telefonotokba?

Figyelt kérdés

Multkor beleneztem a baratnom telefonjaba akivel egy honapja tart a dolog szoval eleg friss mert tudni akartam van e valami titkolni valoja de nem talaltam semmit. Sose csinaltam meg ilyet igy lebuktam de rohogott es mondta hogy odaadja ha akarom nincs titkolni valoja nem akadt ki miatta. Korabban mondta hogy o is volt mar bizalmatlan kapcsolatban es nezte az exe telefonjat. Viszont felek hogy ezzel tonkre tettem az egesz kapcsolatot es nem tudom mit erez most igazan.


Ti kitennetek a szuromet vagy azert ezt meg el lehet nezni?



2023. ápr. 14. 12:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Szakitanék azonnal!


Egyrészt,mert nem bízik bennem,hogy leskelődik,másrészt már én nem bíznék benne,mert ebből biztos,hogy rendszert fog csinálni és előbb utóbb felüti a fejét a féltékenykedés és a számonkérés.


Ha valamit tudni akar kérdezzen meg,nem kell sunyi,alattomos módon kutakodni.

2023. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
68%

Nem tökmindegy, hogy mi mit csinálnánk, ha a barátnődnek ez nem jelent problémát? 😅😅


Amúgy mit csinálnék? Semmit. Én is tudom a párom PIN-kódját, ő is az enyémet, mégse nézünk bele soha egymás telefonjába. Ha belenézne, az se érdekelne. De nem néz.

2023. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#20

Mit lihegsz, a legtöbb pár úgyis kibeszéli egymásnak a dolgait, igen a barátait is. Mi is elmondtunk mindent, max megkértük a párunkat, hogy csináljon úgy, mintha nem tudná.


A fszom sem fog hallgatni, mint a kuka. Nem tudom ti hogy éltek így, mint a lakótársak?

2023. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Az ember magánéletéhez senkinek semmi köze. De nekem nincs a párkapcsolatomban, magyarul a magánéletem legszorosabb, legintimebb részén belül egy alternatív magánéletem.


Be sem engedem a házamba azt, aki bármire azt mondja, hogy semmi közöm hozzá úgy, hogy állítólag együtt tervezzük a jövőt... Nem azért, mert mindent tudni akarok, hanem a gesztus miatt. Ha már csináljuk, csináljuk normálisan vagy sehogy. Nem dugdosni b*zmeg a dolgainkat mint a répát.

2023. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"Mit lihegsz, a legtöbb pár úgyis kibeszéli egymásnak a dolgait, igen a barátait is."


Tudom, a barátaim többségét leépítettem, a maradék párral nem beszélgetek, csak felszínes dolgokról (meghallgatok bármit, de magamról nem mondok semmit), egy ember maradt, aki tudom, hogy szintén nem ilyen locsifecsi.

2023. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%

#11 vagyok.

Az hogy a párom belenéz a telefonomba, nem egyenlő azzal hogy elolvassa a beszélgetéseimet a barátaimmal. Egyrészt nem az érdekli hogy mit beszélgetek másokkal, másrészt szerinte sem szép dolog. Az érdekelte mikor nézte, hogy ki írt nekem, ki jelölt be. Mert hiába van kint közös kép, hiába van kiírva hogy ha valaki nem ismer ne jelöljön ismerősnek, akkor is jelölnek, akkor is írnak, és engem is idegesít, nemhogy őt!

2023. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!