Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér kapcsolatba, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér kapcsolatba, hogy a párod ellenkező nemű kollégájával csináljon programot kettesben?

Figyelt kérdés
Nekem nem, de kíváncsi vagyok másokra.

2023. ápr. 23. 09:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

Kollégával nem, baráttal igen. Sőt, nem fér bele a kapcsolat olyannal, aki ezt nem engedi.

Nő vagyok, ha akartam volna valaha valamit az ellenkező nemű barátaimtól, akkor már megtettem volna évvekkel a kapcsolatom előtt. De nem voltak ilyen vágyaim.

2023. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nekem nem fér bele.
2023. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

Ellenkező nemű nem férne bele.

Da ha eljönnek hozzánk hétvégén a barátomék, akkor a két lány összebújik, mert mindketten bi- k.

Mi meg addig kártyázunk, vagy ha van meccs, akkor azt nézzük.

2023. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
52%

Persze, most mi van abban? Semmi, menjenek el, ha szeretnének, csak tudjak róla.


Ha meg akar csalni úgyis megfog, ennyi erővel melóba se engedjem el soha, mert "túlórázik" (dgja a csajt).

2023. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én fixen nem lennék olyan férfival, akinek egy kollégával kávézás!!! már bűn.


Előbb rúgnám ki, minthogy beláncoljam magam egy féltékeny idiótához.

2023. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%

Kávézás kollegával ????

Hú. Pont így szokott kezdődni.

Aztán legközelebb már megakarja mutatni, hogy milyen szépen kitapétázta a lakását.

2023. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#25

Aludj is együtt vele, a szemét féltékenykedő pasit, aki hű hozzád, meg dobd ki!! Többet ér a kolléga, nehogymár ne csalhasd a párodat békességben.

2023. ápr. 27. 21:19
 28/29 anonim ***** válasza:

Nagyon durvan kulonbozoek a velemenyek itt. Erdekelne, hogy a ket tabor atlageretkora mennyire ter el...

En is azokhoz tartozom, akiknek instant red flag, ha nem kavezhatok barmilyen nemu emberrel.

Es IGEN, NYILVAN kicsit feltekeny vagyok, ha a parom megismer egy not valahol, aztan talalkozni szeretne vele, de lenyelem, mert semmi ertelme a kalitkaba zarasnak. Megkerdezem altalaban, hogy bejon-e neki a no, ezt el szokta mondani oszinten.


Maradjon velem, ha velem akar maradni, de nem azert, mert tilos megismernie masokat.


32N

2023. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ez az eset után újra összejöttünk 2 hétre és megcsalt egy másik nővel (is). Úgyhogy felesleges ezt túlragozni, egyértelműen kuka az ilyen🤡 Nem véletlenül volt rossz megérzésem.
2023. júl. 24. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!