Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér kapcsolatba, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér kapcsolatba, hogy a párod ellenkező nemű kollégájával csináljon programot kettesben?

Figyelt kérdés
Nekem nem, de kíváncsi vagyok másokra.

2023. ápr. 23. 09:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#10

Szerintem ha már kapcsolatban van valaki és tiszteli a párját, akkor nem kerül kétes szituációkba. Én biztosan nem mennék el férfi kollégával kávézgatni, mikor párom van.

2023. ápr. 23. 09:49
 12/29 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

És most te mit érzel? Hogy Ő többet akarna?

Illetve milyen programot szeretne csinálni, azt nem említette?

2023. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem ha már kapcsolatban van valaki és tiszteli a párját, akkor nem kerül kétes szituációkba. Én biztosan nem mennék el férfi kollégával kávézgatni, mikor párom van."


Miért lenne kétes szituáció egy kávé? Ha találkozol valakivel akkor az már alap meg kétes, hogy szexet akarsz? Nem értem.

2023. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, elég naiv vagy szerintem😅Majd egyszer pofára esel miatta és már nem leszel az xd
2023. ápr. 23. 09:59
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Minek vagy együtt olyannal akiben ennyire nem bízol meg? Egyből azt feltételezni a párodról, ha ellenkező neművel találkozik, hogy biztos megcsal szerintem elég nagy szemétség a részedről, meg kb nulla a bizalmad felé. Kérdésem akkor, hogy minek vagy vele?
2023. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok ismét.

A kávézgatásban szerintem nincs semmi baj, azért is írtam, hogy sokmindentől függ.

Én, amikor párkapcsolatban voltam 5 évig, simán elmentem férfiakkal kávézgatni (btw nem randizni, megittunk egy kávét), és semmi olyan nem történt senki részéről, csoporttársam volt például a srác egyetemen, és neki is más tetszett, így együtt beszéltük meg ezeket. De nem volt ebben egyikőnk részéről sem több, azért is mondom, hogy ez nagyon függ sok dologtól.

2023. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ő már előtte elkezdett lemondogatni találkozókat hülye indokokkal és előbb volt ideje a kolleginával kávézgatni, mint velem találkozni. Már előtte 1-2 hétig rossz megérzésem volt, ez nekem inkább csak beigazolta a dolgot.
2023. ápr. 23. 10:25
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így viszont elég egyértelmű Kérdező...
2023. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez nem fér bele.
2023. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kapcsolat nem fér bele olyan emberrel, akire így gyanakszom.
2023. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!