Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van gyereked hogy tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyereked hogy tudsz ismerkedni? Gyerekessel akarsz kezdeni vagy akinek nincs? Miért?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem (kis)kamasz fiam van, 40 felett vagyok, így nem szülök már többször nyilvánvalóan.

Életképes gyereket nevelek, én is talpraesett fajta vagyok, van szabadidőm, meg tudnék oldani gond nélkül egy randit, sokat vagyok HO-ban is, kellemes és jó helyen lévő szép irodaházban is dolgozom, gyerek is normálisan közlekedik egyedül a fővárosban, iskolába vagy edzeni jár stb.- néha adódik úgy a munkaterhelés is, hogy akár nap közben is beleférhet egy hosszabb ebéd vagy koradélutáni kávé is, az esti vagy hétvégi időpontokat is gond nélkül meg tudnám oldani.

Számomra sincs jelentősége annak, hogy valakinek van-e gyereke vagy nincs. Mindkét “táborban” vannak rendes és értékes emberek és vállalhatatlanok is :)

Nekem inkább az a fontos, hogy legyen békében az élethelyzetével, ne az exét szidja, a válással meg a gyerekelhelyezéssel legyen elfoglalva évek után is, ne ezekkel a témákkal töltse a randit. Ha van gyereke, akkor legyen becsületes, korrekt az exével, a gyerekkel is, foglalkozzon vele, rendes legyen a gyerektartással is, a láthatásokon ne mamára meg az aktuális csajra lőcsölje a melót. Ha meg nincs, akkor ne “pulya potyogtatók” színvonalon szidja azt, akinek van :)

El tudom tartani magunkat bőven a magyar átlag felett, ezért az anyagiak sem érdekelnek, de azonnal off annak, aki az ismerkedés elején ilyeneket firtat, hogy miből tartom el meg “mennyibe kerül egy gyerek”- általában is modortalanság az anyagiaskodás, így meg főleg… és azok szokták ezt a lufit fújni, akiknek a fenekük kilóg a gatyeszból…

Büszke vagyok a fiamra és az én nevelésem, az én szülői munkám tükre- így remélem, hogy aki megismer és megszeret engem, azt nagy meglepetés nem éri a gyerekemmel kapcsolatban sem, mert következetesen, szeretettel, de kellő keretben/szigorral is nevelem, tehát nem egy tiktok-huszár, elhízott kütyüfüggő, szemtelen kölyök.

Szóval szerintem nem “akadály” sem az én egy gyerekem megléte, de ugyanígy a férfié sem, ettől cseppet sem várok el magamtól sem és a randipartneremtől sem mást emberi értékek tekintetében, mint korábban.

2023. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Nos gyerekkel is ugyanannyit vagy ébren, sőt többet. Ugyanannyit dolgozol, sőt kevesebbet, és ugyanannyit vagy kint is, sőt sokkal többet.

Szóval gyerekkel könnyebb ismerkedni, mert 1, rahedli esélyt adsz a világnak, hogy találkozz jó emberekkel, mert gyerek miatt minőségi helyre mész, sokszor, és 2, a gyerek folyamatos, aktív foglalkozást igényel jó esetben, még ha 20 percig egyedül is akar lenni, ami mint aktív jelzés, mint a madaraknál a csivitelés, hogy te ott vagy, milyen vagy, így rád is felfigyelhetnek és már egy alakuló ismerkedésnél is, még ha az 5 perce is tart, látható, hogy milyen vagy.

Hogy a másiknak van-e gyereke, mindegy.

2023. máj. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!