Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrom még nincs túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom még nincs túl az exén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és pár napja vallotta be, hogy még nincs túl az exén, de ez nem számít, mert velem van.... Viszont szerintem számít. Minden nap beszélgetnek, mikor vele voltam nyomkodta a telefonját és véletlenül megláttam, hogy szíveket küldözget neki, ráadásul a galériája tele van az ő fényképeivel. 2 éve szakítottak. Mit csináljak?

2023. máj. 24. 16:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy csak én gondolom túl?
2023. máj. 24. 16:05
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a picsába….
2023. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

2 éve?! Akkor ott nagy bajok vannak, pszichológushoz kellett volna fordulnia ezzel, mert azért két ev alatt túl kéne lépni ezen. Én szakítanék egyébként. Szomorú, de az ilyenek sose vezetnek róla. Amolyan ga nincs ló, jó a szamár is szituáció.

Nekem is volt egy ilyen exem. Végül azért szakítottam vele, mert tudtam, hogy nem én vagyok 'a legjobb nő az életében '. Úgy gondoltam, hogy másnak biztos az lennék, és megerdemlem, hogy az legyek annak az embernek, akivel összekötöm az életem... Felesleges az ilyeneket hízni szerintem

2023. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Pár éve voltam hasonló helyzetben, ott a csaj nagyon átverte a srácot ezért is néztem el, hogy 8hónappal később még a sebeit nyalogatta, összejöttünk. Pár hónappal később felébredtem éjjel, és megláttam, hogy könnyes szemmel nézegette a exével közös videókat a telefonjában. Reggel összepakoltam és eljöttem, nem kívántam pótlék lwnni.
2023. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van, szakítanom kell vele mindenképpen. De nagyon ragaszkodok hozzá így nehéz lesz.....
2023. máj. 24. 16:15
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt mondom hogy szakíts vele. Minél előbb. A leírás alapján azt is el tudom képzelni, hogy együtt vannak csak hazudott neked. Még a barátnőimmel se feltétlen beszélek mindennap, nem hogy egy ex-szel..
2023. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz hozzá, ha ő hozzád nem igazán? Elfecsérelt idő.
2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele!
2023. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Szánalom nemhogy örülne hogy szóba álltál vele..

Sokaknak az kell ami nincs.

Ha kidobod meg majd utánad rí:D

2023. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele szerintem is, te hiába ragaszkodsz, hogyha ő az exét nem tudja elfelejteni.

Miért tennéd ki magad fájdalomnak, ha nem muszáj?

Gondolj arra, hogy minél tovább benne maradsz ebben a pótlék szerepben annál tovább fogsz szenvedni! De ha otthagyod, akkor rövidebb ideig fog tartani! Magadat nézd, ha te tojsz magadra más nem fog veled törődni...

2023. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!