Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrom még nincs túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom még nincs túl az exén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és pár napja vallotta be, hogy még nincs túl az exén, de ez nem számít, mert velem van.... Viszont szerintem számít. Minden nap beszélgetnek, mikor vele voltam nyomkodta a telefonját és véletlenül megláttam, hogy szíveket küldözget neki, ráadásul a galériája tele van az ő fényképeivel. 2 éve szakítottak. Mit csináljak?

2023. máj. 24. 16:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Úristen minek vagy vele? Saját magadat alázod meg. 😮‍💨
2023. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
#3 azt a két éve szakítást inkább úgy kell érteni hogy 2 éve megy a se veled, se nélküled, közbe azért osszejarogattak szexelni pl. Ezt szerintem így kell érteni.
2023. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz egy olyan emberhez, aki nem szeret? Te csak pótlék vagy neki, de semmit nem érez irántad.
2023. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán mehetsz ám olyan emberhez is,akinek te vagy az első...
2023. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Minél elöbb szakítanom kell vele. Fájni fog, de ha tovább húzom rosszabb lesz. Köszönöm a segítséget, mind nagyon hasznos volt <3333
2023. máj. 24. 18:17
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. De nem minél előbb, ami azt jelenti, hogy jövőhéten, vagy hónapban, hanem akár még ma!
2023. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék pótlèk lenni soha, de mondok egy példát. Mi az exemmel mikor szakítottunk, akkor összejött egy másik sráccal. Bonyolult kapcsolat volt, nagy szerelemmel, nem is azért szakítottunk mert elmúlt, hanem körülmények miatt. Nagyon hamar összejött egy másik sráccal. Egyértelmű pótlék volt. Sokat is veszekedtek. Közben mi az első hónapokban folyamat irkáltunk, csókolóztunk, néha le is feküdtünk. Aztàn lassan elkezdtem én pótléknak érezni magamat, mert beleszeretett a pótlékba. Nagyon fura szitu.
2023. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nos, nagy nehezen szakítottam vele. Persze próbált visszatartani, de most nem engedtem. Eléggé fáj, de remélhetőleg elmúlik. Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2023. máj. 25. 18:59
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most jön az a rész, hogy utánad rí:D

Mindig az kell, ami nincs csak. Ha meg ott van, akkor nem.

2023. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Akkor most jön a következő kérdés: Hogy dolgoztam fel, hogy megint átvertek engem?.... :)
2023. máj. 25. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!