Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pàrom még nincs túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom még nincs túl az exén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és pár napja vallotta be, hogy még nincs túl az exén, de ez nem számít, mert velem van.... Viszont szerintem számít. Minden nap beszélgetnek, mikor vele voltam nyomkodta a telefonját és véletlenül megláttam, hogy szíveket küldözget neki, ráadásul a galériája tele van az ő fényképeivel. 2 éve szakítottak. Mit csináljak?

2023. máj. 24. 16:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy sok ember nem meri meglépni a szakítást. Te bátor voltál. Véget vetettél egy rossz kapcsolatnak, amiben nem becsültek meg. Büszke lehetsz magadra, hogy van tartásod, és nem vesztegeted az időd ilyen emberre.
2023. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#20

Lehet nem segit de nekem segitett mikor egy pasinak (szabadszáju haverom), mondtam búbánatosan hogy vkivel vége csak kihasznált brühühű, erre ő meg nevetve reagált hogy oh már megint kihasználtak?(amikor már nevetni lehet csak azon mekkora pancser vagyok az A sráccal aztán a B-vel aztán a C-vel, és aztám mindog ott kötök ki gogy popcornozhatunk már megint a sztorijaimon:D) hogy én mindig így járok mint vmi ágról szakadt pasizásban a guiness rekorder legbalfékesebb "szőke", és hozzátette, bár őt használnák ki a nők.

Érdekes így visszaemlékezve a haverom jobban megmaradt emlékképben mint a C srác vagy nem is tudom már melyik miatt bőgtem akkor megint. Azaz maga a szakítás már megsincs hogy kivel is mikor is?

De a haverom aranyköpései na azok megmaradtak:D

2023. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
*jav.: aztán mindig ott kötök ki, hogy popcornozhatunk már megint
2023. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A feldolgozás lehet időbe fog telni, de nagyon jól tetted, hogy kiadtad az útját. Mindenképp vond le a tanulságot és legközelebb légy éberebb abból a szempontból, akit választasz. A kapcsolatokról beszélni kell, mélyíteni minél hamarabb az ismerkedèst is és kideríteni, tényleg kész-e a másik a kapcsolatra. Nekem is volt ilyen srác, ő oda volt értem. Pár hónappal később meggondolta magát, mégsem engem keresett és nem akart kapcsolatot sem, pedig fél évig kitartottunk, ismerkedtünk, varázs volt az eleje. A srác is friss kapcsolatból lépett ki. Amit én adtam neki, kedvességet, megértést, az az ő élethelyzetében sok volt…biztosra veszem hogy ő se volt túl az exén.

Szűrni kell az embereket, és nem megelégedni a másod hellyel!


Hidd el, hosszútávon magad miatt jártál a legjobban❤️

2023. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!