Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, ha a sok és nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a sok és nagy stressz miatt 2-3 hétig nincs szex?

Figyelt kérdés
Nagy nyomás van a barátomon, ezt én is látom, de elkezdtem azon szorongani, hogy már nem kíván. Ennyi kihagyás még sosem volt. Ilyen helyzetben, nagyon nagy tehernél érthető, ha ennyi ideig nincs szex? Legyek türelmesebb?
2023. jún. 4. 09:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Lesz még több kihagyás is!
2023. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És még valami: nehezen képzelem el, hogy nem oldják meg "maguknak" ilyenkor valahogy a férfiak, mármint ennyi ideig. Gondolom önkielégítést azért végez. Már olyanokra is gondolok, hogy az is biztos jobb, mint velem. Mert ha ott a lehetőség, miért inkább azt választja?
2023. jún. 4. 09:59
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben. Ha viszont elmúlik a nyomás és akkor se van szex, vagy kevesebb, akkor nem akar, vagy gondjai vannak még mindig testi/lelki alapon.
2023. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi hármas, ez megnyugtató. Egy másik fórumon mindenki azt mondta, hogy ez nem normális, rengeteg kihagyás, teljesen bepánikoltam.
2023. jún. 4. 10:01
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Pedig sajnos normálisnak tekinthető, hogy nincs kedve szexelni, mert olyan stresszes időszakot él át. Sőt az ellenkezője is opció, vagyis, hogy a szex által vezeti le, de azon kívül le se tojj téged. Mindkettő verzió átmeneti legtöbbször. Gondolj bele, hogy gyászolsz és másként nem tudod levezetni, mint testiség, vagy eszedbe se jut, se lelkileg, se fizikailag nem esik jól.

Várnék, viszont mint írtam, hogyha ez a periódus nagyon sokáig fenáll, más téren se van ott melletted, akkor elbeszélgetni illene vele, hogy mi a baj és ha lehet orvosolni.

2023. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is volt ilyen. Nem is a stressz meg a baj a baj, nekem az hogy nem mondja el miért hárít miért fordít hátat miért nincs szex. És ő a férfi.

Ilyenkor van az ha faggatná az ember akkor hárításból hazudna vmit inkább. Amit nem akarnak azt nem mondják el.


Ilyenkor nálam az van hogy kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni, mert valami úgyis kiderül. Ha elkezdett unni vagy csal, úgyis hidegülni is fog le is lép, ritkulnak a szerelemvallomások, viselkedése is változni fog, nem megkér hanem inkább beint.

Teendő nincs, csak várni.

2023. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha valaki szereti és kívánja a párját, ott van szex. Meg lehet mindent magyarázni ha ettől jobb lesz.
2023. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor ha csak ez a gond, akkor visszaáll minden a normálisba, ahogy elmúlt a stressz?

Nem vettem észre, hogy ne szeretne, azt ugyanúgy mondogatja, ölelget, stb. Csak éppen szex nincs. De ha tényleg csak ennyi a gond, akkor persze türelmesen várok, az egyetlen bajom, hogy rettegek, hogy velem van baja, és rám unt.

2023. jún. 4. 10:11
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Mi a stressz oka?
2023. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Amikor ilyen lett gondolom nem voltál ott sem. Kulonben vágnád a kontextust hogy mi a baja.

Ergo marhára közöd nincs hozzá nem miattad nem szexel veled. Hanem vmi más miatt nem.

2023. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!