Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, ha a sok és nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a sok és nagy stressz miatt 2-3 hétig nincs szex?

Figyelt kérdés
Nagy nyomás van a barátomon, ezt én is látom, de elkezdtem azon szorongani, hogy már nem kíván. Ennyi kihagyás még sosem volt. Ilyen helyzetben, nagyon nagy tehernél érthető, ha ennyi ideig nincs szex? Legyek türelmesebb?
2023. jún. 4. 09:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg nem akarja elmondani sem (eleve magátol kérdezés nélkül bele sem kezett, már rossz ómen)vagy kamuzik vmit sok munkárol meg ilyen bullshitek az már erősen gáz.
2023. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Annyira a Könyvklub című film 1. Része jutott erről eszembe. Ne haragudj, persze nálatok nem teljesen ez a szitu van, csak tegnap láttam és rögtön az ugrott be.

Egyébként olvastam a válaszokat, de nem láttam ilyen javaslatot, szóval lehet hogy én valami Ufó vagyok. De nem lehet rákérdezni a párodnál erre? Mivel ez egy tök alap dolog, meg az írásod alapján eddig rendszeresen volt szex, akkor miért lenne furcsa beszélni róla?

Persze ne letámadóan, vagy kérdőre vonóan, csak egyszerűen kérdezz rá tapintatosan de őszintén. Nem hiszen, hogy egy kapcsolatban egy ilyen fontos dologról nem lehetne beszélni.

2023. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Milyen nyomás?


Egyébként ha önkielégít, akkor mégis csak kíván valamit. Ha nem is csinálná, akkor lenne nyomás. Szóval inkább ne tegye, mert akkor hiteles, ha veled nem akar, helyette Marcsi, az gáz.

2023. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy férfi nem szexel, ott mindig a stressz a fedősztori. Ha valaki stresszes és fáradt az én vagyok, de sosem volt gondom a szexszel, vagy ha igen az amiatt hogy kevesebb mint amennyit bírnék. Én azt nem értem, hogy miért veszi mindenki egyértelműnek azt, hogy a párjának maradéktalanul tetszik szexuálisan? Vagy hogy szerelmes belé? Sok kapcsolat csak majd lesz valahogy alapon szerveződött, aztán idővel rájön az egyik fél hogy ez nem az amire gondolt. Nekem is volt olyan nőm, akivel egy idő után nem működött, sokkal jobb volt kiverni mint vele szexelni. Sőt, nem is szerettem ránézni, mert nem tetszett a teste. Megpróbáltuk, nem működött, szakítottunk. Aztán engem is tettek lapátra hasonló okok miatt. Ez van, el kell fogadni.
2023. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Érthető. Alapesetben naponta kívánom a szexet, viszont volt olyan, hogy hetekig nem volt hozzá kedvem. Pl. családtag halála miatt.
2023. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, ha átmeneti és 2-3 hét nem sok. Az önkielégítés szerintem olyan, hogy azt gyorsan lerendezi magának stresszlevezetésként. De ha már ketten vagytok az több idő, energia, odafigyelés stb. Ami nyilván nem baj, de ha fejben nem ott van, akkor nehéz, lehet nem is menne.

Magának meg lehet 5 perc alatt megoldja, ideiglenesen megszabadul a feszültségtől és ennyi.


Ha megszűnik a stresszforrás akkro szerintem visszaáll.

2023. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Tudod az a kisebb baj, hogy nem szexel veled a pasid. A nagy baj az őszinte kommunikáció hiánya. A stressz elég gyenge kifogás. A felnőtt élet stresszes. Sosem lesz olyan, hogy majd ha megszűnik a stresszforrás. Mert mindig van valami stresszforrás. Ha meg túl sokat vállalt a barátod, akkor mondjon le pár vállalásról.

Én azt javaslom, hogy próbálkozz be a barátodnál. Már reggel kezdd el őt heccelni. Apró érintések, célzások. Este lassan, mintha egy szűzlányhoz közelítenél, kezdd el megdolgozni. Nem muszáj mindennek megtörténnie. Elsőre az is jó, ha hagyja, hogy te kielégítsd. Ha teljes elutasításba ütközöl, akkor onnantól nincs miről beszélni. Akkor összepakolsz és otthagyod, mielőtt teljesen megeszi az önbizalmadat a folyamatos elutasítás.

2023. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én nem akarok itt a gyk-n meggyőzni senkit, ez a rózsaszín lelkűek meg az álmodozók oldala, ahol semmi valódit, semmi valóságosat nem lehet mondani, még akkor sem ha ezek több éves konkrét tapasztalatok.


Szóval ennek fényében: nagyon szeret a barátod csak most fáradt. Vársz még egy picit és hamarosan megkéri a kezed, naponta 2-3 szex lesz az alap. Lesz 2 gyereketek, anyagi fellendülés az 100%.


Ha esetleg még sem így alakulna, akkor boccs! :)

2023. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Kincsem, te voltál már fáradt életedben? Ért-e már stressz, angyalom? Mit tanulsz/dolgozol drágaságom, hogy nem tudsz elképzelni olyan szituációt, ami 2-3 szexmentes hetet jelent? Neked ugye az volt eddig életed kihívása, hogy lemondta a körmös az időpontot? Aztán mennyi ideje vagytok együtt, hogy ez még sosem fordult elő?
2023. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19. Én pl. 0-24-ben bármikor tudnék szexelni, pedig 24-es szolgálatokat nyomok, emellett másodállást. A stresszt nem kell bemutatni, mindig velem van. Viszont nálunk meg az van, hogy ha közeledek, kizárólag vagy a passzivitást vagy az elutasítást kapom. Mindig a párosításokkal van a baj!
2023. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!