Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, ha a sok és nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a sok és nagy stressz miatt 2-3 hétig nincs szex?

Figyelt kérdés
Nagy nyomás van a barátomon, ezt én is látom, de elkezdtem azon szorongani, hogy már nem kíván. Ennyi kihagyás még sosem volt. Ilyen helyzetben, nagyon nagy tehernél érthető, ha ennyi ideig nincs szex? Legyek türelmesebb?
2023. jún. 4. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%
20-as! És problémád volt már? Voltál-e beteg? Krónikus betegséged gondolom (mèg) nincs (majd lesz ilyen életmóddal), esetleg akut betegség? Láz, epegörcs, vesegörcs, hányós-fosós vírus? Bölcsességfogaid megvannak-e? Szeretteid élnek-e? Sose nyomaszt semmi? Az, hogy sekélyes vagy, nem jelenti azt, hogy mások ne lennének képesek vagy hajlandók néha elgondolkozni valamin.
2023. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sekélyes vagyok? Kb. 10X vagyok mélyebb gondolkodású mint szinte bárki. Most nem akarom felsorolni mennyi dologban vagyok még benne! Történelmi kutatások, viselkedés kultúra, hadtörténet, párkapcsolati pszichológia, környezetvédelem, egy madárvédő alapítvány, kertészeti vállalkozás, meg még vagy 10 egyéb szellemi és fizikális dolog, nem is sorolom. Párkapcsolat? Udvarlás? Ismerkedés? Én ezt mindig is komolyan vettem, főleg az ismerkedést, mert komoly elképzeléseim voltak. Szóval bármit rám lehet fogni, de hogy sekélyes lennék azt nem. Ja, benne vagyok egy önkéntes mentő szervezetben is! Sérültem már meg másokért is.


Akut betegségem nincs, hasfájás az van, bár az eléggé akut. A szüleim idősek, a velük kapcsolatos dolgok nyomasztanak. Ennek ellenére bármikor tudNÉK szexelni, ha éppen a páromnak nem lenne a libidója folyamatosan nulla.

2023. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ami még kimaradt, az egyfajta mellkasi szúrás nagy levegőnél már vagy két hónapja, de az belefér még.
2023. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!