Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak miért megy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért megy ilyen gyorsan a váltás?

Figyelt kérdés

Az exemet kiraktam, rá pár hónapra lett valakije amit véletlen láttam meg. Ismerkedtem egy sráccal, a volt csaja megcsalta, visszaakart menni hozzá de a srác nem engedte. Szakítás után a csaj talált valakit 2 hónapon belül akivel már egy éve együtt van és ez csak pár példa….csomóaknál látom hogy vége a kapcsolatnak, és lesz más. Nekem miért nem?? Exemet kiraktam, kihevertem volt egy komolyabbnak induló ismerkedésem de nem lett szerelem. Azóta is stagnálok, több mint egy éve vagyok szingli. Én sose bántottam/csaltam meg senkit, sokan ismernek, tehát végülis csak szerencsétlennek tartom magam hogy senkit nem találok. Nem a külső/kinézet, vagy a személyisegem tartom gondnak.

Mègis fáj hogy mások megcsalják a másikat, semmibe veszik de nekik jut boldogság, én rendes vagyok, megértő, teret adok, nem erőlködök, de engem még igazán senki nem szeretett, hiába volt kapcsolatom …nem szerettek vagy kicsit is rajongtak értem

Hogyan változtassam meg a választásom? Vagy tényleg létezik hogy valaki nem érdemli ezt meg? Annyian mondják hogy milyen iszonyat kedves vagyok, jó humorú, szép, meg milyen jó a kisugárzásom, mégis maganyos óráimban arra gondolok ha ez mind igaz lenne nem blfaszkodnék itt, hanem rég lenne egy kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolatom..



2023. jún. 10. 19:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És megmondod azzal mit tudsz kezdeni ha te tiszteled a másikat de ő mégse szeret úgy?:) ja hát igen, velem lehet a baj, mivel olyat választok akiről kiderül végül hogy nem szeret. Mivel a kérdés része erre vonatkozott….csak elég nehéz bármiről is beszélni ha kicsit sem ismered milyen vagyok, vagy hogy bántam valakivel a kapcsolatomban
2023. jún. 10. 20:06
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
Pedig nem mondanak hülyeséget a többiek, hogy valami miatt bevonzod az ilyen bumburnyákokat. Általában az ilyenek làtják rajtad azt, hogy lelkileg nem vagy jól, önbizalomhiányos vagy stb és rád repülnek, mint légy a szrra. Járj sportolni, menj el fodrászhoz, vegyél szép ruhákat, csak élvezd az életet! Ha nem megy egyedül, akkor fejleszd magadat! Rengeteg könyv áll rendelkezésedre, de ha úgy állsz anyagilag, menj el pszichológushoz! Oka van annak, hogy mindig az ilyenek talàlnak be. Nyilván ők sem àrtatlanok, de nálad is van hiba. Rosszul működik a szűrőd.
2023. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is mindig ilyen hülyeségeket mondtak, hogy fejleszd magad, de ez csak üres duma. Nézd meg azokat, akik kapcsolatban vannak, szerinted fejlettek?? :D

Szerintem az a nagyon fontos, hogy ne te mondj igent olyannak, aki téged leszólít, kinéz, akármi, mert ezekből lesznek ezek a félresikerült, nem igazi kapcsolatok. Ehelyett TE találj olyat, aki neked IGAZÁN tetszik, akinek nem tudsz ellenállni, aki nagyon megfog, és vele kezdj el flörtölni. Abból lesz a jó kapcsolat, ha viszonzott.

A társkeresőzésben nem hiszek, szerintem időhúzás.

2023. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, valahogy ezt érzem én is. A baromi kölcsönösségre vágynék, nem csak az elvagyunkra. Egyébként a választásban lehet annyi, hogy önkéntelenül olyat választok akiről érzem hogy nem tud/nem fog szeretni vagy fogalmam sincs, család miatt lehetnek ezek. Plusz nyilván ha buliba ismerkedek ott csak olyanok vannak. De hol máshol? Múzeumba, szakmai dolgokra is járok de oda nem ismerkedni járnak az emberek
2023. jún. 10. 21:46
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#12-essel értek egyet. Nagyon mindenki a lelkére vette, viszont tényleg rosszul szűröd a férfiakat.

Tudsz arról például, hogy milyen a kötődési mintázatod? Gyerekként milyen volt a kapcsolatod a szüleiddel?

Ha körbe nézel, Te tudsz irigyelni embereket? Mert én ahogy elkezdtem önismerettel foglalkozni, és belelátok az emberek kapcsolatába, inkább mindenkit sajnálok, hogy nem mer szakítani és tengődik. Tényleg, ha 2/10 kapcsolat okés körülöttem, akkor sokat mondtam.

Nekem is most lett vége egy több éves kapcsolatomnak, amiről azt hittem ideális volt, és rá kellett jönni, hogy nem volt jó, sokat szenvedtem.

Én javaslok neked pszichológust, én is járok, pedig kívülről senki sem gondolná, hogy kell nekem. Ideális gyerekkorom volt, meghallgattak, vittek játszótérre, foglalkoztak velem, játszottak, nyaralni jártunk, minden nap együtt vacsoráztunk, beszélgettünk. Teljesen ideálisnak tűnik, és ahogy elkezdtük boncolgatni pszichológussal, kiderült, hogy mégsem volt annyira idilli.

A lényeg: próbálj magad legjobb változata lenni. A kapcsolathoz nagyon jól kell szűrni, és óriási szerencse is kell, hogy belebotolj. Ha ismered magad, a szűrés is könnyebb.

Van hobbid, ahol normális emberekkel találkozhatsz?

2023. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amit a felvetésedből hiányolok, az annak a leírása, hogy mi mindent tettél eddig egy számodra megfelelő, kölcsönös szerelmen, megértésen, elfogadáson, megbecsülésen alapuló kapcsolat érdekében.. Én csak azt érzékelem, hogy vársz és panaszkodsz, azzal foglalkozva, mi van másokkal - viszont ez az önsajnáló hozzáállás, mint azt érzékeled is, nem működőképes..


Vannak közösségi oldalak, amik nem ismerkedésre vannak kitalálva, de ahol a kommunikáció ismerkedésre futhat ki. Mi kell ehhez? Aktivitás. Például hozzászólsz, üzenetet küldesz annak, akinek szimpatikus a megjegyzése, stílusa, akinél azt érzékeled, hogy figyel rád, hogy érteni próbál.. :) Bonyolult dolog ez? Nem.


Mit gondolsz, férfiként én hány üzenetet kaptam magukat igényesnek mondó nőktől azzal, hogy megköszönik a normális hozzászólásomat, az odafigyelésem, azt, hogy időt szántam a problémájukra? Megjegyzem, hogy lehet kérdést is feltenni a másiknak - számomra az érdeklődés, a kérdezés, az aktív hozzáállás az igényesség jele.. :)

2023. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
ne másokkal versenyezz vagy vonj párhuzamot, éld a saját életed ahogy neked jó és magadra figyelj csak!
2023. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van két ilyen barátnőm. Nagyon szépek, okosak, aranyosak, minden rendben velük. Viszont a személyiségük valahogy túl visszafogott, túl nyugodt. Sok lehetőséget visszautasítanak, elszalasztanak, túl gondolják. Pl az egyikkel próbált ismerkedni egy srác aki jól nézett ki, tetszett is neki és a srác hívta motorozni. Ő erre úgy reagált, hogy uhh nem tudja, jó lenne de fél tőle, ez túl sok, meg akkor utána hogy, de így, de úgy és inkább visszautasította. Inkább bebújna egy takaró alá valakivel és nézne cuki, érzelmes filmeket de ha valaki ezt ajánlaná fel akkor azt is túl gondolná, hogy de biztos akkor akarna szexet ha már össze vagyunk bújva és akkor hogy, de mi van ha mással is ilyen, de ha akkor lefekszek vele akkor nem túl korai, de nem is tudom. Közben meg azt ajánlották fel amire vágyna, de sehogyse jó. :D Én simán mentem volna motorozni pl, ki tudja lehet motorozok egy jót és ennyi vagy aztán lehet belőle egy jó szex és ennyi vagy lehet belőle egy jó párkapcsolat. Számomra így indul egy kapcsolat mindig, hogy bármi lehet és ha nem akkor a következővel. Nem is volt gondom sose találni valaki igazán jót.
2023. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"önkéntelenül olyat választok akiről érzem hogy nem tud/nem fog szeretni vagy fogalmam sincs"

Ne őt válaszd, hanem azt, aki neked igazán tetszik, ahogy a 13-as is mondta.

Ha a saját érzéseiddel ellentétesen választasz és viselkedsz, nem sok jó sülhet ki belőle számodra.

"nyilván ha buliba ismerkedek ott csak olyanok vannak." - Te is ott vagy! "Olyan" vagy?

"Múzeumba, szakmai dolgokra is járok" - Bárhol lehet ismerkedni, ahol éppen vagy.

2023. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem biztos, hogy benned van a hiba, hogy rosszul szűrsz, vagy rosszat vonzol be, vagy nem jó helyen ismerkedsz, satöbbi. Igenis van olyan, hogy benned az égvilágon semmi hiba nincs, csak egyszerűen nincs szerencséd. Igenis hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy olyan társra találj, aki minden szempontból megfelel neked és aki nélkül nem tudsz élni. Nem mindig rajtad múlik sajnos. De van, aki megtalálja, én is megtaláltam, úgyhogy ne add fel!
2023. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!