Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan hoznátok rendbe ezt a problémát?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a párommal. Most vagyunk 21-22 évesek. Mindenben a tökéletes számomra kivéve az együttlétben. Az a gondom, hogy csak magára figyel, rám nem. Folyamat a gyors menet és szinte egyáltalán nincs egy 5 perces se. Próbáltam vele megbeszélni hogy nekem nem jó, de azt mondja vicceskedve. hogy nekem is ugyanannyi idő volt mint neki. Állandóan az anált erőlteti mikor tudja hogy nekem fájdalmas, sőt utána egy hétig legalább nagyon fájdalmas minden is. Nem tudom mit tehetnénk. Hogyan javítjátok a nemi életetek?

2023. júl. 20. 06:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Troll kérdés, vagyis nagyon remélem. Mert hihetetlen, hogy azért 18 éves korodban nem jöttél még rá, hogy egoista a híres pasid és gyorslövelő.

Értem én, hogy első kapcsolat, de te még újságokról, könyvekről a helyes nemi életről még életedben nem hallottál még? A barlangból vagy? Szóval hihetetlen az egész történet. Na de ha mégiscsak igaz, akkor dobd ki, mert ő egyáltalán nem odaadó, az qrva kevés, hogy amúgy kinyalja a segged, vagy bármi másban számíthatsz rá, amikor 6 éve (!!!) még 5 perc szexet sem kapsz, gondolom orális szexet sem nyújt sokat és sokáig, hanem te kényezteted őt hamarabb meg még anális szexet is adsz neki feltételezem síkosító nélkül, vagy alapvető felkészítés nélkül nemhiába fáj. Ha hagyod magad továbbra is szexbabaként kihasználni lehet, hogy a záróizmaid fizetnek rá, akármilyen fertőzést kapsz el a sebek miatt, amit okoz, vagy ne adj Isten felcsinál 21 évesen (!!!).

Akármennyire is ragaszkodsz ahhoz képest semmirekellő nyomorulthoz hagyd el, mert ő inkább a lakótársad, haverod, akit megdug mint a tiszteletteljes és szerelmes párod! Ne hagyd, hogy tovább élvezkedjen rajtad míg te semmit se kapsz!

2023. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Minek fekszel le vele, ha fáj,amit csinál? Miértnem tudsz nemet mondani és kiállni magadért?

A faszid egy önző pöts, de te vagy az igazi ostoba, mert mindent megengedsu neki.

2023. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom miért írjak, hogy erőszak történik, amikor önszántadbol lefekszel vele de komolyan.


Gondolom azért, mert remenykedsz hátha legalább egyszer tovább tart, mint négy perc, hátha örömöket érzel meg azért, mert nélküle nem tudod elkepzelni az életed, pluszban az is szerepet játszik, hogy nehogy elhagyjon, nehogy megcsaljon. Amin lehet már túl van csak nem tudsz róla!

Érthető, hogy ragaszkodsz, mert 6 év hosszú idő HA nem lenne önző dög, de mivel az érthetetlen a hozzáállásod egészséges mentalitású embereknek. Ideje lenne szakítani, nem újabb és újabb esélyeket adni neki, elbeszélgetni vele, hogy jó lenne változatni, mert fölösleges. Ha tényleg szeretne, megbecsülne téged és "csak" annyi az egész probléma gyökere, hogy nagyon gyorsan ejakuál, hogy elment volna már rég szexológushoz, vagy más orvosokhoz, de mivel nem szeret, nem becsül meg téged és gyáva, szégyelli magát így nem fog elmenni kompetens szakemberekhez talán soha. Különösen úgy, hogy te még mindig vele vagy, minden vágyát kielégíted habár te szenvedsz közben és ultra megalázónak érzed a helyzetet.

Megpróbálhatod azt, hogy még ma leülsz vele és megmondod neki, hogy nincs több szex semmilyen formában. addig míg el nem látogat orvosokhoz. Ha elkezd hisztizni, ordibálni azonnal szakítasz vele! Ha azt mondja, hogy igazad van, ellátogat hozzájuk, de az eredmények rosszak az egészségügyi szempontból szintén elhagyod és ha esetleg mégsincs olyan egetrengető problémája, mint a gyors magömlés, akkor is kidobod. Illetve ha netalántán szervi/lelki baja van, ami orvosolható, de nem változik a helyzet még 3 hónap múlva se természetesen, akkor is elbucsuzol tőle örökre.

Ez mind opció, ha nem akarod rögtön lepattintani, bár én azt tenném, hiszen 6 évet pazaroltál rá eddig és nem érdemli meg, hogy még több időt vegyen el tőled, több fájdalmat okozzon!

2023. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Uristen, nagyon nagyon gaz a pasid.

Halas leszel nekunk, ha megleped es szakitasz. A problema rendbehozasarol kerdezel minket...de ha ilyen szinten all, akkor sokkal komolyabban kell vele beszelned, es nem sok eselyet latom, hogy megvaltozik.

2023. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Menekülj!!!!!

6 évig ezt tűrted? Ebből 2 alkalom is sok!!!!

Értem én, hogy kis tiniként jöttetek össze, de akkor sem kell ilyen megalázást eltűrni! Használ csak, mint egy papírzsepit!

2023. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
15# hat a kerdezo sem normalis.
2023. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lapát.
2023. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
Egy párkapcsolat egyik leglényegesebb szegmense a szexuális élet. Egy ideig szőnyeg alásöpörhető, ha baj van vele, de borítékolható, hogy előbb-utóbb kiborul a bili. De ha nem így lenne is, nem élhetsz le egy életet kielégítetlenül. Rengeteg lelki, majd testi diszfunkció okozója lehet az apénia.
2023. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!