Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok egy totál negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok egy totál negatív felfogású nőt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel évek óta próbálom megtalálni a hangot, de azt hiszem, már feladom. Olyan szintű negatív mentalitás árad minden szavából és tettéből (vagy inkább a tetteinek a hiányából), ami lassan tönkretesz, attól félek, hogy rám is átragad. Mindenkiről valami lesajnáló, szánakozó, megvető véleménye van, semmilyen erényt nem ismer el, szerinte minden film nézhetetlen, minden művészet a sznobok örömködése, a legfinomabb ételek is gusztustalan hányások, minden nő kurva (rajta kívül), és minden hősies cselekedetet valójában csak valami kicsinyes cél motivál. Nem lehet vele semmi közös programot csinálni, mert utálja, hogy nyáron meleg van, és égeti a nap, télen meg a hideggel van a baja, ősszel az esővel, tavasszal meg a sok emberrel és a hangosan csicsergő madarakkal.


Jogos a kérdés, hogy miért jöttem össze vele. Eleinte még leplezte ezt a természetét, bár voltak erre utaló megnyilvánulásai, még kezelhetőnek gondoltam őket.



2023. júl. 22. 13:51
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel nagyon stresszes együtt lenni. Mert állandóan azon igyekszel, hogy jól érezze magát, hogy ne frocsogjon meg elegedetlenkedjen. Nekem egy barátnőm ilyen, de már kerülöm, mert csak lehúz lelkileg.
2023. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
24%
Hát attól függ. Ha nyáron délben akarsz 35 fokban mászkálni, télen éjjel -10-ben, ősszel direkt kivárod a vihart hogy akkor akard kirángatni, tavasszal meg direkt nem csukod be az ablakot hogy biztos felkeltsék a madarak hajnal 4-kor, akkor nem biztos hogy a nő negatív, talán csak álmos, a te szellemi képességeid meg korlátozottak.
2023. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Lefogadom,hogy ő az a típus,akihez még reggel kilenckor sem lehet hozzászólni,azzal a címszóval,hogy álmos,nyűgös és hagyd békén,különben leordítja a fejedet.Háromféle ételt fogyaszt el körülbelül,mert a többit utálja,természetesen mindenből a legdrágábbat kell megvenni,közben a cigaretta azért lóg a szájában és több ezer forintos kávét iszik.Lenézi és megveti azokat,akik valamit nem az ő értékrendje alapján tesznek,miközben önmagát soha nem bántja olyanok miatt például,hogy otthon ragad a tűzhelye,gyűrött pólót visel,mert vasalója sincs,vagy hogy alpári módon káromkodik.

Ha spontán ötleid támadnak,kiakad,ugyanis az ilyesmiről szerinte illene minimum két héttel előtte,e-mailben tájékoztatnod,ha te találsz ki valamit,az pocsék ötlet és különben sincs kedve,a meglepetéseket gyűlöli.

Neki az volna a tökéletes,ha egész nap a panelben zabálná az akciós parízert,egyedül,a saját szemétdombján.Én mást nem is javaslok,csak hogy engedd meg neki,hogy egyedül száradjon el...😉😉😉

2023. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Bakker azért az utolsó is elég negatív. Vigyázz kérdező mert még a végén még negatívabbat fogsz ki, figyeld a jeleket.
2023. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

5-ösnek és 8-asnak írom:


Azt nem említettem a kérdésben, hogy kb. tavaly augusztus óta nem volt semmi szex köztük, én már rég lemondtam róla. Azt se írtam, hogy már háromszor szakítottam vele, elmagyaráztam neki, hogy nekem ez a kapcsolat nem jó, semmi erőt és örömet nem ad, csak lehúz, de vagy könnyekkel vagy épp átmeneti kedveskedéssel mindig letörte valahogy a kiugrási kísérleteimet. Sosem voltam az a szánalmas puncikoldus fajta, aki azért van egy nővel, hogy legyen kivel dugnia. Elég nagy népszerűségnek örvendtem mindig a nők körében, nem voltam kiéhezve a legkevésbé se.


Sajnos nem mindig a józan észt követve születnek a kapcsolatok. Amikor megismerkedtünk, volt egy csomó szerethető, aranyos tulajdonsága, odavolt értem, és lerázhatatlanul rajongott, aztán lassan előjöttek a pszichés problémái, pánikrohamok, enyhe hipochondria, de ezeket még elfogadtam volna. Akkor láttam, hogy menekülnöm kell, amikor már az utcára kimenni se nagyon lehetett vele, mindenre megvolt az indoka, miért nem, és semmi másról nem szólt az együttlétünk, csak az ő szenvedéséről, nyűglődéséről, az egyre újabb és újabb fóbiáiról.

2023. júl. 22. 22:11
 16/49 A kérdező kommentje:
12: Ezeket a baromságokat honnan vetted? Sose erőltettem semmi ilyesmit. És talán fura, de volt már jópár nővel dolgom előtte, akikkel ezek a dolgok teljesen automatikusan és természetesen mentek. Egyszerűen kimentünk sétálni, amikor kedvünk volt, néha nappal, néha éjjel, tudtunk örülni finom ételeknek, néha a legegyszerűbbeknek is, tetszett nekünk, ha valaki jófej, kedves, normális vagy épp érdekesen abnormális, elbeszélgettünk filmekről, zenékről, és nem csak annyit állapítottunk meg, hogy ez mekkora fos, az mekkora trágya.
2023. júl. 22. 22:18
 17/49 A kérdező kommentje:

13: Hát, ő szelíd, nem szokott ordítani, inkább passzív-agresszív módon reagál a neki nem tetsző ingerekre (szinte csak ilyenek vannak). Bármiben próbálok neki segíteni, vagy kedves lenni vele, általában leolt valamivel, ami totál elveszi a kedvemet attól, hogy máskor a kedvében járjak. Ha beteg, vagy fáj valamije, és kérdezem, mit segíthetnék, annyit reagál, hogy hagyjam, utálja, ha őt sajnálják, ne nézzek rá szomorúan. Ha ezek után nem foglalkozom vele, akkor az a baj, hogy közönyös vagyok a bajai iránt, nem is érdekel, mi a baja.


Amúgy a spontán ötletekre ténykleg a legkevésbé sem fogékony. Az egyedüli spontánsága, hogy néha valami iszonyat drága dolgot megvesz, és utána sosem használja semmire, mert rájön, hogy nem is kell neki.

2023. júl. 22. 22:27
 18/49 anonim ***** válasza:
37%
Hát az tényleg idegesítő ha valaki beteg és még pluszban szomorúan is néznek rá. Hát mondd meg neki vidáman hogy iszonyú finom teát hoztál és az majd biztos meggyógyítja. De ha ennyire zavar minden amit csinál, akkor ezt biztos érzi rajtad, akkor menjél inkább más csajokhoz. Biztos ő nehéz eset meg nem is illik hozzád, lehet valaki más olyan filmeket mutat neki ami elsőre bejön, csak a tieidet nem bírja. Valószínű kicsit depressziós is azért ilyen negatív, lehet épp miattad is mert lehet hogy tényleg gagyi dolgokon lenne kötelező lelkendeznie veled.
2023. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

18: Úgy tűnik, te minden áron azt akarod bizonyítani, hogy én vagyok a hibás. Vagy mert feminista nő vagy, akinek az a küldetése, hogy a helyzettől függetlenül a nő oldalára álljon, és a férfire taposhasson, vagy hasonlóan reménytelen negatív a hozzáállásod mindenhez.


Amikor valaki mindent kipróbál, hogy a másikat vigasztalja a bajában, de minden törekvésre csak bunkó vagy lehangoló választ kap, az elveszi a kedvét, és érthető módon már nem fog próbálkozni semmivel egy idő után.


A filmeket sem én erőltettem soha, esetleg ajánlottam, de inkább hagytam, hogy ő válasszon filmet. Az se tetszett neki. Azért elég abnormálisnak tartom, hogy valaki se a Netflix, se a HBO Max választékából ne találjon semmit, ami megfelel az ízlésének, és amiatt vergődjön, mert hogy un mindent.

2023. júl. 22. 23:05
 20/49 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor valószínű ezért idegesítitek egymást. Ez a "feminista" szöveg se vall valami sok észre. Amúgy nekem sok film tetszik. De most mi bajod azzal hogy azt írtam nem illetek össze? Hát minden bajod van vele, te írogatod itt. Vagy csak azt akarod hogy megállapítsuk hogy ő a hibás? És azzal mire vagy előrébb?
2023. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!