Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a költsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a költségek milyen arányban oszlanak el, valóban egy férfi többet költ anyagilag egy nőre mint egy nő egy férfira összességében vagy általában egyformák a költségek eloszlása, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%

ha barki miatt nekem nem jobb lesz es nem pluszban vagyok egy pasival hanem minuszban en nem vagyok hajlando azzal semmit. se szexet se kapcsolatot.

nalam alap ha ketten vagyunk vagy udvarolnak akkor nem a koltsegem fog nőni. es egyedul elorebb vagyok mint pasival? ez nekem nem.

2023. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem általában fele-fele arányban, de természetesen sok kivétel is van.
2023. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
28%
Amig nincs kozos kassza vagy hazassag addig nokent az lenne az idalis, ha ferfi koltene tobbet. Ha ez nem igy tortenik tehat 50-50% mindig akkpr en altaban nem erzem jol magam es keresek mast.
2023. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
3. Golddiggerek mindig vannak és sajnos sok hülye kanmarci van aki belemegy ebbe....csak hogy p##cit kapjon
2023. júl. 23. 13:10
 5/48 anonim ***** válasza:
38%

ez nem goldiggerség.

nem minden no tart odáig lesullyedve hogy neki kelljen pasiknak fizetnie meg neki kelljen pasikat moziba meg fagyizni meghivni.

ez egy nő alázása is valahol amugy.

fizess te aztan vagy meghúzlak ha jol viselkedtel vagy nem.

2023. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Nagy általánosságban a férfi többet költ, és többet is keres. Azonban általánosan, főleg Magyarországon, vidéken, ahol még mindig a hagyományos szerepek betartása az általános igény, de persze máshol is, ahol ezek az elfogadott szerepek, a nő sokkal több fizetésmentes munkát végez el a háztartásban. Amíg a férfi karrierjében előre halad, több fizetést kap és több munkatapasztalatot szerez, a nő sokszor ebben lemarad, sokszor a saját háztartásuk vezetése mellet ők végzik az idős rokonok gondozását is. Ha pedig különválnak, ilyen esetben a nő áll odébb a kapcsolatból kevesebb munkatapasztalattal, tehát rosszabb karrieresélyekkel. Amikor a pár gyereket vállal, a nő kevesebb eséllyel fog tudni anyagilag építkezni, ő adja a testét, szüli meg a gyereket, ergo olyan férfit választ, aki megteremti mögé ehhez a biztonságot. Szóval ha igazságosságot keresünk, szerintem szerintem felesleges ezt forintban méricskélni.
2023. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
Én még eddig mindig mínuszban voltam ha feleztünk, főleg a kaja miatt. Mivel én olyan vagyok, hogy egy gumicukrot öt napig eszek magamban, addig ha pasival voltam egy kibontott gumicukornak vagy akárminwk azonnal vége volt. Ez minden ételféleségre ugyanígy igaz volt. Úgyhogy én mindig többet tudtam félretenni mikor szingli voltam. Valamint házimunkából is sokkal kevesebbet kellett végeznem szingliként, ezt is nagyon érdekesnek találtam.
2023. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
30%

nekem az intim dolgok is plusz kiadas

ha nincs pasim siman tusolok es kesz

ha van akkor már hüvelyöblites is kell immunvedelem is gombaknellen gombairtok felfazas ellen d mannoz aztan spéci illatos intimmosakodok folyamat szortelenites megesik hogy uj epilator is kell aztan fogamzasgatlo is a folyamatos szep kormokhoz hajhoz folyamatos ápolók

aztan rengeeg ido a folyamatos szőrtelenites is plusz ejszakai szex alvasidő csokken

ezek egy kesz vagyon ha osszeadom.

2023. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
8. Ezt tuti troll ilyen nő nem létezik
2023. júl. 23. 13:36
 10/48 anonim ***** válasza:
77%
#5 Itt nem is erről volt szó, hanem arról, hogy feleznek. De neked azzal is problémád volt. Tipikusan olyan nő vagy, akinek ha a hapsija elveszíti a munkáját vagy csődbe megy a vállalkozása, akkor gyorsabban eltűnik, mint az aranyóra a búcsúban...
2023. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!