Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a költsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a költségek milyen arányban oszlanak el, valóban egy férfi többet költ anyagilag egy nőre mint egy nő egy férfira összességében vagy általában egyformák a költségek eloszlása, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
85%
egy női huvely es a PH egyensuly nagyon erzekeny. egy sima menstruaciotol is borulhat. es ha egy nőnek baja van inkabb a ffi a k.rva nem a nő. a ferfiak hozzák a bajokat nem forditva.
2023. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
65%

#30 Én kapcsolatba sem veszek szexi fehérneműt. De ha van ilyesmi igény mindkettőnk részéről az szintén egy közös költség, mint pl elmenni moziba együtt.

(nem #25 vagyok, hanem #26 és #29)

2023. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
77%
alavetően a pasiknak csak a szája jár. kéne az instamaca de a szilikonjába se adnának bele.
2023. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
15%

30

Nyugodj le, mucika. A nők nagy többsége nem annyira agyatlan, hogy:


1. Igénytelen, mosdatlan, büdös farkú férfiakkal szexeljen.

2. Vagy higiénikus, felelősségteljes szex mellett nyolcezer féle vegyszert nyomjon a vaginájába, csak mert miért ne?


A szexi fehérneműn meg felnevettem. Van humorod.

2023. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
65%

igenyes a barátom ill exem!

az a tipus aki utan szaladnak. szaladjanak..


tipik áldozathibáztato vagy.


és megnézném elyik pasi sterilizálja az ujját is mielott csajba nyulkal. a végefelé már alig engedtem neki bármit.

2023. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
38%

35

Áldozathibáztatás XD


Mert a ti pasitok tényleg nem most kezet, mielőtt belétek nyúl? :D Iszonyat igénytelen...

De baszki, ha nektek jobb százféle mosakodóval kisikálni magatokat, mint megkérni a pasitokat, hogy ne legyen koszos, akkor lelektek rajta.

2023. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%
ti jartok pr.stikhoz is szoval nem a nokre kene mutogatni akik hűen otthon ülnek. a pasik a redvaterjesztők.
2023. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
78%
34.Szerintem bőven nem annak van szüksége lenyugvásra aki válaszol egy kérdésre elmondva a saját tapasztalatait. Hanem annak aki gusztustalan módon minősíti mások válaszát mint egy félcédulás. Szerintem ez egyértelmű, mindenkinek joga van leírni a válaszát akkor is ha az nem egyezik a te világlátásoddal. Megint csak elmondom, hogy a kérdező nem kifejezetten téged kérdezett erről hanem mindenkit aki olvassa ezt a kérdést. Szóval ideje lenne a nyugodtságnak rajtad erőt vennie végre! 😁
2023. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
17%

38

Nos, ettől még vannak általánosságok és tendenciák, amiket még te sem befolyásolsz.

Jobb ebbe beletörődni, Muci.

2023. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi buta nagyarcú ember van tényleg. Nem kell a férfinak ápolatlannak lenni, a nőknél a dolgok borulásához az eltérő mikrobiom pont elég lehet. Valamint javasolják például azt is pisiljünk aktus után, ez sem azért van mert a férfiállat mocskos, te jó ég! Különösen fájó, hogy ezeket az ostobaságokat nők "böfözgetik" ide ráadásul.
2023. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!