Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a költsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a költségek milyen arányban oszlanak el, valóban egy férfi többet költ anyagilag egy nőre mint egy nő egy férfira összességében vagy általában egyformák a költségek eloszlása, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
80%
Hiába pontozzátok le, amiket nyolcas ír azok igenis sok tízezres költségek egy hónapban és csak akkor van rájuk szükség nagyjából ha tényleg párkapcsolatban él az ember. Ez a pénz mind zsebbe marad, lehet félretenni ha szingli vagy.
2023. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
69%

Normális kapcsolatban, ahol a felek az életnek nagyjából azonos szintjén tartanak, ott (nagyságrendileg) nyilván 50-50% a megoszlás.


Aztán persze vannak lehúzós nők és férfiak (!), akik számomra egészen érthetetlen okból kifolyólag úgy gondolják, hogy a puszta társaságukért pénzzel kell fizessen a másik. Az ilyenek valószínűleg nem olyan személlyel vannak, akit igazán szeretbnek, akihez igazán vonzódnak, aki érdekli és lenyűgözi őket, hanem beérik egy középszerű partnerrel, és az anyagiakkal próbálják kompenzál(tat)ni a kielégületlenségüket.

2023. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
81%

en is megszuntettem azt hogy bárki is nálam egyen vagy bárkire is főzzek.

persze felezve vásárlás csak epp en heti egyszer vacsoráznék ők meg naponta es en állok orákat a konyhában es egyedul,addig meg neteznek meg tv vagcs csavargás nélkülem.

2023. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
90%
Valamint azt is a legtöbb nő alátámaszthatja, hogy ezek a bizonyos húgyúti fertőzések, satöbbi, ezek mind érdekes csak akkor vannak ha partnerkapcsolat is van. Ezek kezelése is mindig a nõ pénze.
2023. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
15%

Pedig a 8-as nettó baromságokat büfizik ide.


Hacsak az ember nem ötpercenként váltogatja a partnereit avagy nem egy túrósfarkú kőbunkóval él együtt, akkor bizony, nem kell ezerféle kemikáliával sikálgatnia a nemi szervét.


A többit meg magáért csinálja az ember. Én szingliként is szőrtelenítettem, sőt fogat is mostam. Azért annyira nem nagy ügy, hiszen UGYEBÁR nem a férfiak miatt akarunk jól kinézni.

2023. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
86%

Mi igyekszünk nagyjából 50-50 arányban fizetni. A pofám leszakadna, a a szintén kolis, egyetemista pasimmal fizettetném ki a költségeimet. Nem fillérezgetünk, kb felváltva fizetünk, és kb vezetjük mikor ki mennyit fizetett, de a helyszínen nem kérünk külön számlát. Egyenlőségben hiszek minden téren. Ahogy én elvárom, hogy mosogasson, takarítson stb 50%-ban, úgy kifizetem a költségek rám eső részét.

Így nem nőnek a kiadásaim. Bár talán több programra megyek, így nőnek a költségeim, vannak előnyei annak, hogy együtt vagyunk (ami mindkettőnknek előny, nem őt húzom le), és összességében pluszban jövünk ki mindketten.

2023. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk felesben megy minden, működik is már évtizedek óta.
2023. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
11%
Az ide írogató nők mégis milyen férfiakkal élnek együtt? A párotok ismeri a szappan meg a víz fogalmát??
2023. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló az egyetlen olyan, hogy szingliként nem használtam, ha szakítanánk valószínűleg abbahagynám, és ezt közös költségnek tekintjük. Azaz felezzük az árát.
2023. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
75%
25. A nyolcas nettó jogos dolgokat büfizik ide attól hogy te nem így csinálod nem belőled áll a világ. És nekem még eszembe jutott hozzá valami amire szintén csak akkor kell súlyos tízezreket költeni ha párkapcsolatban vagyunk, ezek pedig a különböző szexi fehérneműk. Soha nem veszek fel ilyet azonkívül ha pasinak kell tetszeni, ilyenre nem költök. És most te megint ide büffentheted szintén, hogy de te akkor is mindig szexi fehérneműt hordasz ha senki nem látja mi van a ruhád alatt, most megint csak azt tudom mondani te egy ember vagy nem belőled áll a világ. És a kérdés feltevője nem azt kérdezte hogy kizárólag neked mi a véleményed, mindenki aki válaszol különbözőképpen élheti meg ezt a dolgot, nem lesz hülyeség a válasza csak azért mert valaki nem úgy él ahogy te.
2023. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!