Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnál párod mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnál párod mellett?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezd magába fordulni. Annyira a gyerekben látja a megoldást.


Beszélünk erről, elmondom hogy nekem mi hiányzik. Elmentünk egy párterápiára. Ott meghallgatva minket azt mondta a szakember hogy most még ne ez legyen a prioritás mást kell rendbe tennünk.


De teljesen magába van. Egész héten / nap otthon van, nem is megy sehova. Próbálok kedveskedni jobb kedvre deríteni. Mondtam menjen pszichológushoz de nem akar.


2023. aug. 18. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez így nehéz. De, addig, míg azt nem érzem, hogy ki tudnék lépni, hogy le tudom zárni.

Én úgy gondolom, hogy soha nem mások feladata egy embert összekaparni. Ha úgy érzem, megtetttem, ami elvárható és tiszta lelkiismerettel tudok távozni, akkor összepakolnám a cuccom.

2023. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A gyerekben látja a megoldást? Mármint gyereket akar tőled?

Ha nem akarja a problémáit megoldani, többet le se feküdnék vele, nehogy mégis terhes legyen. Eszembe nem jutna gyereket vállalni vele a leírásod alapján.

Viszont mivel én szeretnék, és nem ilyen embertől, szakítanék vele. Kár ezt húzni.

2023. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Így már ma lelépnék. Semmilyen belátóképességgel nem rendelkezik. Egy mentálisan abszolút mélyen lévő embernek a problémáit egy szülés nem fogja megoldani. Csak még mélyebbre taszítaná.
2023. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennyivel el is erkeztel arra a pontra, amit te tudsz tenni az ugyben. A masik fel viszont nem akar tovabbi energiat beletenni onmagaba. Nekem vilagos lenne, hogy ennek akkor itt vege, mert az utatok masfele vezet. Nem tudod arra az utra atrancigalni, amin haladni szeretnel. Pontosabban ez a rancigalas meg is tortent, de o befeszult, hogy nem es kesz. Ezt nem oldja fel semmilyen kompromisszum. Egy kapcsolat akkor er veget, amikor a felek szelsoseges, a masik altal nem toleralhato allaspontokat vesznek fel. Itt most ez van. Nincs kozos jovotok, akarmennyire is szeretned.
2023. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Már nem szeret téged, mert neki és neked mások a prioritásaitok, ahogy a pszichológusnak is. Hamarosan szakít veled, felesleges ezen gondolkodnod mit csinálj, itt a dolog már eldőlt.
2023. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Gyerek mellett is ezt csinálná csak még jobban.

Az ilyeneknek pont nem való gyerek oda még erő is kell kitartás is.

Ő már gyerek nelkul is bolond. Egy gyerek ki is csinálná.

2023. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem a gyerekben látja a megoldást, csak már évek óta gyereket akar, te meg gerinctelen vagy megmondani neki, hogy nem akarsz vele gyereket, mert nem látod anyának valónak. Minek húzod az idejét? Persze, hogy már magába fordult, mert elvesztegette az idejét egy ilyen senkiházi céltalan nyomorékra.


Mégis mivel kedveskedsz neki? Az állandó b..gatással? Meg hogy megint mit nem csinált jól?

Csak az elmúlt 2 napban vagy 6-8 kérdést láttam tőled, ma is ez vagy a 3.... Ide jársz nyekegni évek óta, tényleg nem lehet megunni?

2023. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy depresszios ne szüljön. Egy gyerek nem arra valo hogy a beteg anyját gyogyitsa.
2023. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez a gyerekben látja a megoldást azt jelenti, hogy szerinte az hozná rendbe a kapcsolatot, ha lenne gyerek, aki örökre összeköt titeket?

Láttam már pár ilyet, minden esetben pár évvel később elváltak. Ami xar az xar, és le kell zárni. Teljesen felesleges elcseszni egy gyerek életét is.


A párterapia meg nem egy ilyen egyalkalmas történet. Rendszeresen, több alkalommal kell menni, különben semmi értelme. Vagy legközelebb terápias jelleggel mutasd meg neki a kérdéseid. Igazából mindegy, hogy a terapeutának vagy a barátnődnek.

2023. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!