Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Nem főznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Nem főznetek többé? :D

Figyelt kérdés

Párom, gyermekem apja nagyon megbantott.

Főztem ahogy heti 4-5x szoktam is, és azt mondta főztömre hogy ehetetlen ő ebből nem eszik majd kB fel óra múlva le is sz@rozta.

Hihetetlen rosszul esett sírtam, majd mondtam neki hogy rendben mával ne egyen a kajankból, csak a gyerekekre és magamra főzök. Valasz: ő nem megbantani akart hanem csak hogy kapjam magam össze 30....x evesen, mert főzni nem tudok!!!

Na itt végképp elszakadt a cérna.

Ti mit tennétek a helyembe? Főzni muszaly a gyerekek főtt ételt egyenek. Azt boritsam rá a tányért ha mer belőle venni vagy mi?

Szóval így megalazni???!!!!


2023. aug. 21. 07:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem a velemeny alkotassal volt a baj hanem ahogy és amilyen szavakkal mondta.
2023. aug. 21. 07:19
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Innentől főzz két személyre.

Nem hiszem, hogy X év után tűnik fel valakinek, ha a felesége nem tud főzni. Sokkal valószínűbb, hogy szándékosan fájdalmat akart okozni.

Az meg megint nem segít, ha csak sérteget. Mondta volna, hogy sótlan/rágós/odaégett/ízetlen stb, azon lehet javítani. Az a kritika, ha elmondod, hogy mi nem jó, min kell javítani. A xarozás az szimplán csak sértés.

2023. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen mondta hogy sótlan. Majd ehetetlen. Végül leszarozta.
2023. aug. 21. 07:28
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
És ezt eddig már mennyiszer közölte sokkal kedvesebben, finomabban, amit nem hallottál meg?
2023. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Én sem tudok jól főzni vagy elsózom vagy sótlan, de soha nem kaptam ezért ilyen beszólást, csak finoman jelezte a párom, de megköszönte, hogy megfőztem neki az ételt. Egyébként ő is tud főzni.Ha nem ízlik, akkor próbáljon ő főzni magának és az olyan lesz amilyet akar. Ennyi
2023. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Amióta együtt vagytok, sosem mondta, hogy nem ízlik a főztöd? Most jött rá, hogy "nem tetszik a főztöd"? Mert én sem vagyok egy konyhatündér és beismerem, ha valami nem lett finom, de az, hogy valaki lesz*rozza a másik munkáját, részemről nem fér bele...
2023. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Más dolgokban nem változott? Nem lett ingerültebb?


Nekem ez fura, hogy csak most kezd el b.szogatni a főzés miatt...Nem gondolnám, hogy ez az alap probléma..

2023. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Én tudok főzni de aki ilyet beszólna nekem annak biztos többet nem készítenék semmit. Oké, ha valami nem sikerült akkor elfogadom a kritikát, de ne ilyen bantó undorító módon.


F

2023. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg neki, hogy mostantól neki nem főzöl. Ne is egyen belőle, mert annyit csinálsz, amennyi a gyereknek és neked elég.

Ő meg főzzön magának vagy ne egyen.


Ha esetleg bocsánatot kér, akkor mondd meg, hogy most egy hónapig így lesz, utána ismét főzöl mindkettőtökre, de ha még egyszer megjegyzést tesz, akkor már két hónapig nem kap kaját.

És a helyedben egy hónap múlva, amikor újból neki is főzök, az ebéd előtt közölném vele, hogy vigyázzon a szájára, mert a 2 hónapos szabályt komolyan gondoltam.

2023. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Abban a pillanatban a fejére húztam volna a tányérat.

Sótlan? És talán nem tudja, hol a só helye?

Szerintem is szándékos megbántás volt, hiszen eddig is azt ette, amit főztél, és még nem halt éhen. Mindenesetre ételt többet nem tennék elé, mivel leszarozta, oldja meg, ahogy akarja. Lehet, én kaptam régimódi nevelést, de nálunk ez az egyik legnagyobb tiszteletlenség.

2023. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!