Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Nem főznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Nem főznetek többé? :D

Figyelt kérdés

Párom, gyermekem apja nagyon megbantott.

Főztem ahogy heti 4-5x szoktam is, és azt mondta főztömre hogy ehetetlen ő ebből nem eszik majd kB fel óra múlva le is sz@rozta.

Hihetetlen rosszul esett sírtam, majd mondtam neki hogy rendben mával ne egyen a kajankból, csak a gyerekekre és magamra főzök. Valasz: ő nem megbantani akart hanem csak hogy kapjam magam össze 30....x evesen, mert főzni nem tudok!!!

Na itt végképp elszakadt a cérna.

Ti mit tennétek a helyembe? Főzni muszaly a gyerekek főtt ételt egyenek. Azt boritsam rá a tányért ha mer belőle venni vagy mi?

Szóval így megalazni???!!!!


2023. aug. 21. 07:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos ösztönösen a rosszfiúk kellenek Nekik, ez sajnos igaz.
2023. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

Légy kreatív: mondd meg neki, hogy: "Oké, Főnök! Ott a konyha, kérlek taníts meg jól főzni!. Mikor kezdődik az oktatás?".

Gondolom egy hitvány rántottát sem tud a pali elkészíteni, akkor meg mit ugrál?

2023. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Ilyenkor a GYK lakók ilyet szoktak írni.


- Azonnal hagyd el.

- Mondd meg neki, hogy mostanól ő főzzön rátok.

- Verd meg.


Szóval én a helyedben leszarnám az itteni véleményeket és a saját érzelmeimre hallgatnék.

Itt senki nem jár a te cipőben, senki nem lát a dolgok mögé, csak a hülyeséget osztják meg.


Íme beszéltem: UFF! 🍲🥘🥣

2023. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!