Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Nem főznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Nem főznetek többé? :D

Figyelt kérdés

Párom, gyermekem apja nagyon megbantott.

Főztem ahogy heti 4-5x szoktam is, és azt mondta főztömre hogy ehetetlen ő ebből nem eszik majd kB fel óra múlva le is sz@rozta.

Hihetetlen rosszul esett sírtam, majd mondtam neki hogy rendben mával ne egyen a kajankból, csak a gyerekekre és magamra főzök. Valasz: ő nem megbantani akart hanem csak hogy kapjam magam össze 30....x evesen, mert főzni nem tudok!!!

Na itt végképp elszakadt a cérna.

Ti mit tennétek a helyembe? Főzni muszaly a gyerekek főtt ételt egyenek. Azt boritsam rá a tányért ha mer belőle venni vagy mi?

Szóval így megalazni???!!!!


2023. aug. 21. 07:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan elhagynám, mert nem a kaja a fő probléma.
2023. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Főzzön ő...
2023. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud normálisan kommunikálni a párjával, akit elvileg szeret, és ilyen paraszt módon közli a mondandóját az nem érett kapcsolatra. Egy 5 éves hisztis kisgyerek szintjén van. Menekülj.
2023. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az exbarátnőm eleinte még hozott főtt ételt. Aztán eljött az, hogy nem kaptam soha, de smúgy is szégyellt engem. Mivel már soha nem kaptam főtt ételt, egyszer nem kínáltam meg péksüteményböl. Azt a balhét, amit levágott. A gyereke nem láthatott meg akkor sem. Nagyon jól tudja sajnos, hogy egy férfit hogy kell kihasználni. Én már örülnék egy nőnek, aki komoly kapcsolatot tervez velem és olyan jó lenne ha fozne rám is, és ezt azért tenné, hogy ezzel is kifejezze, mennyire fontos vagyok neki. De ilyen nőnek úgysem kellék.
2023. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Úgysem kellek.
2023. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Főzzön ő, de itt súlyosabb gond van, mint a főzés Itt szakításon kellene gondolkodnod.
2023. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Különben férfiként is azt mondom; Szakíts vagy legalábbis nagyon gondolkozz el a szakításon! Ittez sajnos többről szól.
2023. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

Egy újabb nő aki magának választott egy bántalmazó faszt.

Komolyan miért a toxikus a mindenetek?

2023. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Főzzön magára a paraszt.
2023. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
Főznék, de csak magamnak és ha jól olvastam gyerekeknek. Ő meg szépen oldja meg a saját étkezését.
2023. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!