Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban érthetetlen az indokom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban érthetetlen az indokom a szakításra?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk, de úgy érzem teljesen más jövőre vágyunk. Barátnőm egy vidéki faluból származik, a családja mezőgazdasággal foglalkozik. Még tanul, de ő is ezen a területen szeretne elhelyezkedni.

Én pénzügyes vagyok, Budapesten. Falun nőttem fel, és utáltam.. nagyon sokat küzdöttem, hogy kitörjek onnan és felépítsek egy önálló, nagyvárosi életet. Amikor megismerkedtem a párommal, akkor ez a kérdéskör elég hamar felmerült, és megmondtam neki, hogy én ebből nem tudok engedni. Akkor úgy tűnt, hogy elfogadja, de látom rajta, hogy rossz neki. Keresi a lehetőséget, mikor lehetne otthon, próbál engem is bevonni a családi életükbe, én meg próbálom kivonni magam. Senkinek sem jó ez. Kellemetlen, mert nagyon kedvesek a szülei, és tudom, hogy ezzel sok embert megbántok, de nem élhetek le egy életet úgy, összeszorított foggal mások kedvére teszek.

És ezzel nem lenne gond, ha a páromon is azt látnám, hogy ki akar törni ebből (nem mintha rossz lenne). Viszont ő legszívesebben olyan életet élne, amiben hazaköltözik, és részt vesz a családi életben/vállalkozásban, amiről csak miattam, kényszerből mond le. Csinálhatok úgy, mintha ez nem lenne gond, de az. Egyre inkább arra jutok, hogy nem én vagyok az, aki mellé való. Még ha emberileg szeretjük is egymást, ez egyszerűen nem elég. Annyira mást várunk az élettől.. és belefáradtam már abba, hogy vagy illemből szenvedek, vagy mindent visszautasítok.


Akinek eddig felvetettem az aggályaimat, azok kb hülyének néztek, hogy ilyen miatt miért akarok szakítani. Ez tényleg álindoknak hangzik?


2023. aug. 21. 17:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ezt nem engedte el teljesen. Rendszeresen jár haza, ahova mindig vinni akar engem is, és ilyenkor rendszerint olyan programokkal rakják tele a napot, amitől borsódzik a hátam, és várom a hétfőt, hogy dolgozhassak. Már amikor elmegyek, mert már csak negyedévente egyszer járok, bár emiatt is van konfliktus egy kevés. Vagyis nem konfliktus, de érzem mi a véleménye erről.
2023. aug. 21. 18:53
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az áldozatokkal az a baj hogy aztan te leszel a hibas mindenben mert miattad hagyott ott mindent meg a többi.


Meg nem az a valodi kapcsolat ahol egyiknek vagy masiknak az életét kéne feladnia. A valodi kapcsolatban egy az élet az életút egy hajoban eveznek.

2023. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen megértelek. Én se túrnám a földet illemből. Hogyhogy a lány ezt nem ismeri be?
2023. aug. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Nana, #13, ne nézzük már le ennyire a mezőgazdaságban dolgozókat! Ha ők nem túrnák a földet, mit ennénk?
2023. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!