Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap után összeköltözöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után összeköltözöm a barátnőmmel és felhozta a baba témát ez mennyire normális ?

Figyelt kérdés

Neki egy 6 éves kapcsolata ért véget, szerintem azért hagyta el pasit mert nem akart gyereket . Nem akarok egy balek lenni de van egy olyan érzésem azért jött velem össze hogy majd én csinálok neki babát.

Lehet ott akarja folytatni ahol a 6 éves kapcsolata véget ert ?



2023. aug. 27. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

egyáltalán nem normális, az összeköltözés okés mert miért ne úgy ismeritek meg egymást a legjobban stb stb

de a baba témá örültség és csak rábaszás lesz a vége

2023. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha felhozta a baba témát, akkor nem beszéltetek erről???

Akkor mondjuk elmondhattad volna neki, hogy korainak tartod, és szerinted x idő múlva lenne ideális. Vagy mégis mit beszéltetek akkor? Csak hallgattad hogy ő gyereket akar vagy mi történt?

2023. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki később , de ő mondogatta hogy babazni akar . Szerintem palira akar venni engem.
2023. aug. 27. 15:19
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Én nem értem, hogy olyan emberek, akik nem tudnak nyíltan kommunikálni, miért vannak kapcsolatban egyáltalán. Amikor felhozta a dolgot, akkor kellett volna megbeszélni, hogy ő mikor szeretne, nem csak azt, hogy ő már babázni akar, és neked is elmondani, hogy szerinted mikor jön el az ideje, stb.

Mondjuk ha ennyire bizonytalan vagy, akkor nem idegeneket kellene kérdezni egy fórumon, hanem vele leülni és megbeszélni normálisan.

2023. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy később lehet . De nem akarom hogy azért legyen velem mert az előző pasija nem csinált neki én meg majd gyorsan fogok.
2023. aug. 27. 15:24
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Én menekülnék a helyedben, kérdező, amíg nem késő.
2023. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem már az összeköltözés is gyors volt , de amúgy saját lakást is akar de én nem akarok vele így hitelt felvenni .
2023. aug. 27. 15:27
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Én másfél éve jöttem ki egy hat éves kapcsolatból, és ó te jó ég, hogy mennyi idő kellett, hogy mindent rendbe tegyek magammal. Egyáltalán nem voltam kész egy párkapcsolatra, nagyon sok dolgot a fejemben rendbe kellett raknom.

Nem azt mondom, hogy mindenkinek sok idő kell, de könyörgöm, hat év után beleugrani egy másikba nem túl okos döntés. Az meg hogy gyereket is akar egyből... Hát egészen nonszensz. Még nem is ismeritek egymást teljesen, hogy döntötte el, hogy te jó apja leszel a gyereknek? Nagyon nagyon felelőtlen.

2023. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

"de ő mondogatta hogy babazni akar"


Ha nem akarsz a következő 18-24 évben gyerektartást fizetni, szerintem ne szexelj vele többször. Az ilyen csajok szoktak "teljesen véletlenül" teherbe esni, mert náluk valahogy még az óvszer-fogamzásgátló-spriál-eseményutáni együttes használata ellenére is "becsúszik" a baba.

2023. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Neki szerintem csak gyerek kell :|

Egyébként konkrétan amikor velem összejött szakított a másik csavoval.

2023. aug. 27. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!