Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap után összeköltözöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után összeköltözöm a barátnőmmel és felhozta a baba témát ez mennyire normális ?

Figyelt kérdés

Neki egy 6 éves kapcsolata ért véget, szerintem azért hagyta el pasit mert nem akart gyereket . Nem akarok egy balek lenni de van egy olyan érzésem azért jött velem össze hogy majd én csinálok neki babát.

Lehet ott akarja folytatni ahol a 6 éves kapcsolata véget ert ?



2023. aug. 27. 15:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

10


Te miért jöttél vele össze úgy, hogy még nem szakított az akkori párjával, és miért költöztél vele össze három hónap után, amikor szinte még alig ismeritek egymást?

2023. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal elhagynàm az ilyet.f
2023. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Ezt magad dontsd el, hogy mennyire normalis, hisz mindenki mas, valaki 3 honap utan osszehazasodik, valaki gyereket csinal stb.. nekem az osszekoltozes is elkepzelhetetlen 3 honap utan, aztan valakinek meg normalis. Ha most mindenki azt irja, hogy 3 honap utan normalis a baban gondolkozni, akkor belevagsz es gyermeket nemzel? Cselekedj a szerint, ahogy neked normalis.
2023. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

"3 hónap után összeköltözöm a barátnőmmel és felhozta a baba témát ez mennyire normális ?"


Nekem az a furcsa, hogy ennyi idő után összeköltözöl vele, ráadásul úgy, hogy ezek szerint még csak arról sem beszélgettetek, hogy mennyire van egyáltalán közös jövőképetek, hosszabb távon mennyire egyezik az elképzelésetek egy esetleges házasságot és csaladalapítást illetően.


Mert nyilván túl korai egy három hónapos kapcsolatban, de ha ő mondjuk 1-2 éven belül szeretne gyereket, - főleg, ha esetleg a kora miatt sem kéne halogatnia - te meg mondjuk 8-10 év múlva, vagy éppen soha, akkor abból soha nem lesz harmonikus kapcsolat, csak vakvágány és egy konfliktusokkal terhelt együttélés.

2023. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek olyat, ahol a pasi nem akart gyereket, a nő igen, és VÉLETLENÜL tabi mellett becsúszott...
2023. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

unokatestvéremnek ugyan ilyen exe volt jó ők már 35-45 korosztály

a nőnek már volt egy gyereke de akart még egyet, de uncsim meg nem akart

egyik nap arra megy haza h a nő összepakolt és elment és utána szakított

erre rá max 1-2honapra új faszija volt a nőnek és már terhesen örült a fejének, mert ő gyereket akart és meg is kapta

vannak ilyen nők akik így bekattannak a biologiai órájuk miatt és gyerket akarnak mindegy kitől, de ha nekik kell akkor nekik kell és nem érdekli őket hogy a másik esetleg nem akar

ez akkor rohadt veszélyes h pl nem keres más embert hozzá hanem esetleg hazugsággal hoz össze egy gyereket, pl a szed fogamzásgátlót vagy egyéb eszköze van rá de ő nem használja h legyen gyereke, és erről nem szol a másiknak aztán az elvetetés nem játszik, és a pasinak meg semmi beleszolása sincs a dolgokba révén nem az ő teste és legalább 18-20évre fizetheti a gyerek tartást

és ilyenkor jönnek a habzoszájú feminácik, hogy hát bezzeg a gyereket megcsinálni jó volt mi, de az megint egy más tészta pláne manapság amikor nem a gyereknemzés az elsődleges funkcioja a szexnek pláne úgy nem hogy az egyik törbe csalja a másikat

vitatott dolog az hogy ha egy pár összehoz egy gyereket, miért nem ketten dönthetnek arrol hogy maradjon e a baba vagy sem? nők azt mondják az ő testük ők döntenek, de akkor meg az apa dönthesse el h akar e gyerektartást fizetni vagy sem, az ő gyereke igaz de ha ő nem akarta az anya meg igen akkor milyen jogon is erőszakolják rá a gyerektartást ha az anyára nem lehet rá erőszakolni az abortuszt hát nem? és még is a kényszer gyerektartás müködik, a kényszer abortusz nem

2023. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Babatéma, közös lakás (közös hitel).....tényleg diktálja a tempót a csaj 3 hónapos kapcsolatban. Menekülj amíg nem történik "baleset".
2023. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

Ha őt akarod gyereked anyjának akkor oké, legyen.

Ha nem, azonnal szakíts vele.

Ezt azért viszonylag rövid időn belül szokták tudni férfiak is nők is.

Te azt mondod később. Ez oké, de tőle?

Szerintem téged zavar hogy ennyire presszúráz a nő amit meg is értek, ezért hagyd ott azonnal, mert ez még a hátad mögött is terhes lesz a szentlélektől hogy a nyakadba varrjon egy gyereket.

Értem én a nő oldalát is hogy szeretne, esetleg az idö is sürgeti, meg talán szerelmes is beléd, de hol vagy te ebben a történetben? Hol érdekli hogy te mit érzel mit szeretnél?

Ez mindet csak ki fog erőszakolni belőled ami nem egy normális dolog a kapcsolatban.

Ne legyél ilyennel aki presszúràz ennek nagyon nem lesz jó vége.

2023. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Jó nő? Akkor átveszem, én is akarok gyereket. :D
2023. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
3 hónap után, hova siettek ennyire? Az összeköltözést is korainak tartom, nem hogy a gyereket.
2023. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!