Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6éve vagyunk együtt.

Az elején imádtuk a szexet, majdnemcsak minden napos dolog volt. Változatos volt, tényleg maga a tökéletesség.


Megvolt az esküvőnk, terveztük a babát. Egyből terhes is lettem, de kiderült, méhen kívüli. Megműtöttek. Utána belevágtunk újra. De akkor már csak ilyen heti 2-3 alkalom volt. Fél év alatt megfogant a fiunk. Terhesség legelején eltiltottak a házas élettől. Így a 9hónap szex nélkül telt.

Császároztak, de valamit elcsesztek, ki kellett venni a méhemet. Utána jött a szoptatás, felugrott rám 1év alatt 20kg, hiába diétáztam, sportoltam.

Szülés után a szex nem tért vissza. Vagyis úgy 3-4havonta 1x az első évben.

Aztán még annyi sem.

Betudtam annak, hogy a méhem hiánya okozott neki traumát, illetve a hízásom. 1éves volt a fiam, abbahagytam a szoptatást. Lefogytam.

Azóta eltellt 2év. 2 év alatt 3db szex.

Én hiába próbalkoztam, férjem valahogy nem volt vevő rá.

Beleuntam.

Férjnek tökéletes. Apának kiváló. Nem is kívánhatnék jobb párt magamnak, ezen az egy téren kívül.

Én úgy érzem, már csak az anyát látja bennem, a nőt nem.

Nappal a gyerek 0-24ben velem van. Este köztünk alszik. Így ez is ront az esélyeken.


Nemtudom mi tévő legyek.

Éljem le az amúgy tökéletes életem szex nélkül? Vagy váljak el, dobjak el mindent, csak a szex miatt?


Most ott tartunk, 1éve nem volt köztünk semmi.

Párterápiára nem akar eljönni velem, szerinte nincs baj kettőnkkel.


Leszögezem előre, MEGCSALÁS KIZÁRVA. Ezt le se írjátok kérlek.


2023. szept. 6. 07:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
19- már lefogyta a 20 kilót, írta, kár ezen rugózni.
2023. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Azért 1-2 normális válasz is jön!

Köszönöm!


Igen, 3 éves a fiunk, hétfőn kezdi majd az ovit.

Én is abban bízom, mivel a férjem 3műszakban dolgozik, én egy darabig még itthon leszek, lesz sok időnk kettesben, ez segítene.


Azért alszik köztünk, mert nagyon nincs más opció.

2 szobás lakásunk van. Ugy volt egyik a mienk, másik a gyereké. De mikor terhes lettem, sógornőm lerokkant. Magatehetetlen, vagy hogy is mondjam. Férjem lett a gyámja mert más rokon nincs.

Igy ő lakik az egyik szobában, mi meg a másikban. Ez a szoba olyan kicsi, nem férne el még egy ágy. (A masik sem sokkal nagyobb).

Vettünk 2 éve egy házat, de a felújítás iszonyúan elhúzódik, talán karácsonyra be tudunk költözni. Ott lesz saját szobája mindenkinek (+1vendégszoba is).


Tudom biztosan, hogy nem csal meg. Munkán kívül nem jár sehova. Ha mégis, akkor velünk.

Munkába a céges busszal jár, így se elötte se utána se közben nem lenne se ideje se alkalma.

Benn a cégnél pedig ismét kizárt. Tesóm a kollégája, anyukám pedig a beosztottja, vagy hogy mondjam. Így esélye nem lenne annak, hogy ne bukott volna le, ha ilyen lenne.

Szoval 100%ra mondhatom, hogy nem csal.

2023. szept. 6. 09:46
 23/45 anonim ***** válasza:
35%
Impotens vagy potenciazavaros ha nem mással k.fél.
2023. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Lefogytam. 1éves volt a fiunk, mikor leszoktattam a szoptatásról. Fél év alatt leadtam azt a 20kg-t. Jobb formában vagyok, mint szülés elött.


Ezen a megcsaláson ne rugózzunk már ennyit.

2023. szept. 6. 09:48
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha meló mellett még a házfelújítással is foglalkozik akkor én nem csodálkozok és megértem. Maximum azt tudom elképzelni, hogy nem érzi az erőt aztán nem akar még otthon is elfáradni. Nem ártana amúgy ha együtt belekezdenétek valami közös sportba esetleg.
2023. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hát ha még a beteg sógornő is veletek él, akkor nem is csoda. A gyerekkel köztetek hogyan is akarna szexelni? Akkor én azért megértem a férjed. a három műszak eleve nagyon megterhelő, összezavarja a szervezetet. Szerintem javulni fog a helyzet, ha átköltöztök a házba és a gyerek oviba megy!
2023. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
88%

Kitartást!


A gyerekes első 2-3ev párkapcsolati szempontból nehez. Alapból is. Nálatok rátesz a dologra:

+ 3 műszak

+ beteg sógornő

+ hazfelujitas


Szerintem teljesen normális ebben a szituációban hogy nincs libidója max egészségügyi kiverés esti zuhany alatt.


Szóval nyugi, adj meg időt a kapcsolatotoknak. Rendeződjenek a dolgok hogy ti is tudjatok rendeződni. Költözés, ovi stb.. s ha akkor sem jöttök helyre ráérsz utána kétségbe esni.

2023. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
17%
Erre tényleg nem párterápia kéne, hanem inkább szexuálpszichológus.
2023. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
79%
28-nem, erre a körülmények megváltoztatása kell. Hogyan tudna a pasi úgy szexelni, hogy a hitvesi ágyban ott a gyerek, a másik szobában a beteg sógornő? Te tudnál?
2023. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
91%
Összegzem: 3 éves a fiatok, aki köztetek alszik. A másik szobában a magatehetetlen testvére fekszik, akit élete végéig ápolhat. Ergo össze vagytok zárva 1 kis lyukban 4-en, 0 privát szférával. Emellett 3 műszakban dolgozik. Magyarul egy trágya az élete összességében. És csodálkozol, hogy nem a szex a legnagyobb baja?
2023. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!