Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6éve vagyunk együtt.

Az elején imádtuk a szexet, majdnemcsak minden napos dolog volt. Változatos volt, tényleg maga a tökéletesség.


Megvolt az esküvőnk, terveztük a babát. Egyből terhes is lettem, de kiderült, méhen kívüli. Megműtöttek. Utána belevágtunk újra. De akkor már csak ilyen heti 2-3 alkalom volt. Fél év alatt megfogant a fiunk. Terhesség legelején eltiltottak a házas élettől. Így a 9hónap szex nélkül telt.

Császároztak, de valamit elcsesztek, ki kellett venni a méhemet. Utána jött a szoptatás, felugrott rám 1év alatt 20kg, hiába diétáztam, sportoltam.

Szülés után a szex nem tért vissza. Vagyis úgy 3-4havonta 1x az első évben.

Aztán még annyi sem.

Betudtam annak, hogy a méhem hiánya okozott neki traumát, illetve a hízásom. 1éves volt a fiam, abbahagytam a szoptatást. Lefogytam.

Azóta eltellt 2év. 2 év alatt 3db szex.

Én hiába próbalkoztam, férjem valahogy nem volt vevő rá.

Beleuntam.

Férjnek tökéletes. Apának kiváló. Nem is kívánhatnék jobb párt magamnak, ezen az egy téren kívül.

Én úgy érzem, már csak az anyát látja bennem, a nőt nem.

Nappal a gyerek 0-24ben velem van. Este köztünk alszik. Így ez is ront az esélyeken.


Nemtudom mi tévő legyek.

Éljem le az amúgy tökéletes életem szex nélkül? Vagy váljak el, dobjak el mindent, csak a szex miatt?


Most ott tartunk, 1éve nem volt köztünk semmi.

Párterápiára nem akar eljönni velem, szerinte nincs baj kettőnkkel.


Leszögezem előre, MEGCSALÁS KIZÁRVA. Ezt le se írjátok kérlek.


2023. szept. 6. 07:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem kis lyuk. Pl van egy hatalmas konyhánk és egy hatalmas fürdőnk.....

3 műszakban dolgozik igen, legalább 20 éve. Közel 900ezer ft-ért havonta.

A sógornőm sok vizet nem zavar. Egy nap 3x kijön enni és azon kívül fekszik a tv elött csukott ajtónál. Lehet rosszul fogalmaztam, annyira nem magatehetetlen, mozogni, jarni tud. Csak pl megfőzni magának, vagy épp a házimunkában segíteni semmit. Magát ellátja.


Én azért nem mondanám, hogy tragédia az élete.

2023. szept. 6. 11:52
 32/45 anonim ***** válasza:
89%
A körülmények a szexualitást szinte teljesen kizárják. Meg kell oldanatok, hogy legyen tere és ideje az intimitásnak.
2023. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de a beteg testvér puszta jelenléte kinyírna minden vágyat, pláne ilyen lakhatási körülményekkel meg melóval. Szerencsétlen férjed, tényleg trágya az élete.
2023. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

3 műszak? nem lehet hogy már munka után nincs kedve semmire?

Mennyire szokott hanyag lenni?

Milyen sűrűn van program? Van kedve elmenni?

2023. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Egyedül az éjszakás hét után fáradt.

Sokat programozunk.

2x nyaraltunk, havi 3-4 kirándulás is van. Szeretünk menni.

Idén nyáron 3x koncertre is eljutottunk kettesben. Csak utána rohanás volt a gyerekért.

2023. szept. 6. 12:12
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, akkor durván megváltozott, főleg gyerek miatt.

Majd ha óvódába kerül, változtasd ezen. Kezdeményezd szexet.

2023. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
#29. Ha akarnám, megtalálnám a módját, hogy megdugjam a feleségem gyakrabban, mint háromszor 2 év alatt, akár úgy, hogy a beteg sógornő a gyerekkel popcornt majszol közben. Ha nem a kapcsolat a gond és a megcsalás is kizárható, akkor nyilván az lesz, hogy a hapinak nincs kedve valamiért. Én felakasztanám magam, ha olyan életem volna amiben xaros fél órát nem tudnék szakítani a kapcsolatomra vagy a szeretteimre bármilyen célból. Itt valami más lesz....
2023. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
79%

Jó, van egy marha nagy konyhátok meg egy hatalmas fürdőtök :D és, melyikbe tudjátok kipaterolni a gyereket aludni? Most komolyan...a végeredmény ugyanaz. Kis helyen éltek, négyen összezárva, nulla privát szférával.

Még 1 kisbaba mellett szexelni okés, de egy (pláne köztetek alvó) 3 éves gyerek mellett nem csoda, ha eszébe sem jut.


Oké, abban igaza van a 37-esnek, hogy találhatna rá módot, ha nem lenne full belefásulva ebbe az egészbe és nem szarna rá teljesen.

2023. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a körülmények változása jó hatással lesz rátok, fel a fejjel. Ha eddig kitartottatok, akkor biztosan meg fog oldódni. De mindkettőtöknek akarni kell. Ha a férjed be van fásulva, motiválatlan, akkor kicsit fel kell dobni a házasságotokat több kettesben töltött programmal.
2023. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
75%

"Leszögezem előre, MEGCSALÁS KIZÁRVA. Ezt le se írjátok kérlek."

Hát hogyne 😀

Valószínűleg megcsalás van a háttérben, csak nem akarod látni. Annyira nem akarsz róla tudomást venni, hogy meg is kérsz mindenkit, hogy ezt még csak le se írják, hiszen akkor egy komment olvasàsa erejéig szembesülnöd kellene a valósággal.

További szép álmodozást a hűséges fèrjről 🤣🤣

2023. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!