Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni ezt a gondolkodásmódot ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni.

Barátnőm folyton nyöszörög meg jajgat hogy fáj a háta be vannak állva az izmai. Jár masszázsra de sajnos havi 1 2x tud menni.


Van sulyfeleslege is kb 12kg. De egész nap 10órat ül szinte az irodában, haza jön és itthon is 5 6 órát ül. Semmit nem mozog.


Nem értem hogy miért nem akar tenni a tünetek láttán valamit..


Próbáltam erről beszélni is de semmi..


2023. okt. 26. 00:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%

Mindenkinek más dolgok a fontosak.


Nekem az, hogy napi 10 órát üljek, aztán hazáérek és folytatom ezt tovább, őszintén hánynék magamtól. Főleg ha lenne mellé 12 kg plusz. Én pörgős vagyok és igénylem a mozgást, legyen az séta vagy bármi.


Menjetek el uszodába, az úszás nagyon jót tesz a hátának.34N

2023. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%
Úgy veszem észre, hogy inkább csak a tünetek az Övéi, a problémák a Tieid !
2023. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%

Amíg nem érzed át a helyzetét, nem tudod megérteni.

Kb úgy képzeld el, hogy még a karod felemelése is iszonyat megerőltető, és 2x meggondolod.

Egy átlag ember nem képes megérteni az elhízopttak problémáit, egészen más a hormonális hátterük.

Próbáld ki, egyékl 1 hónapig csak édességet, szedj fel hasra vagy 10 kilót, úgy lenullázza a tesztoszteron szintet, hogy meglepődsz...

Csak ülni lesz kedved, 3x meggondolod, hogy kimenj a másik szobába.

2023. okt. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
13%
#3 A második fele azért érdekes javaslat... 20 éve napi 1-2 tábla csoki lecsúszik, nemhogy hasra híztam 10 kg-ot, de még fogyok is tőle (pedig kólával/cukros üdítővel öblítem és nem a lightossal). Mégsem csak ülni van kedvem, a világból is kimegyek és élvezem, pont az üléstől pusztulok meg. Tesztoszteronszintem igaz valóban a béka segge alatt van, de hogy nem ettől, az is biztos.
2023. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki naponta tábla csokikat zabál mennyivel egészségesebb, mint akin 12 kg plusz van? De ugye ez soha nem az egészségről szól...
2023. okt. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
12kg súlyfelesleg az nem a vilgvége. Viszont kicsiben elkezdene változtatni, akkor lehet megjönne a kedve. Pl kezdhetnétek valami aktívabb szexszel vagy ilyesmi.
2023. okt. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Kitana. ***** válasza:
85%
Majd ha gerincsérvet kap, rájön, hogy változtatni kell, csak várj még 1-2 évtizedet. A súlyfeleslege nem vészes, a folyamatos ücsörgés akkor is rossz a testnek, ha semmi feleslege nincs valakinek. Ha nem mozog, az agya sem kap elég oxigént, nyilván fáradt és úgy érzi, hogy csak további ücsörgéshez van kedve.
2023. okt. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

12 kiló. Nem 30-40. Ti meg úgy heszéltek, mintha magatehetetlen lenne a kóros elhízástól. Ráadásul hátfájást se okoz.

A két tünet együtt viszont lehet például nőgyógyászati probléma jele. Mikor volt utoljára orvosnál? Egy szép nagy miómával vagy endometrózissal lehetnek olyan fájdalnai, hogy élni is elég, nem hogy ugrabugrálni. Kisugározhat a fájdalom a derék irányába.

Ha testi oka nincs a fájdalomnak, akkor lelki van. Valami korlátozza, valamilyen teher nyomja. Mellette figyelemre, törődésre, szeretetre vágyik. Miért nem te maszírozgatod?

2023. okt. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%
És a dokik válasza bármilyen tünet együttesre: Hát nem tudom.
2023. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
12 kiló tényleg nem nagy cucc. Nem akkora felesleg, hogy gondot okozzon. A mozgásszegény életmód már inkább. Ajánlottál fel neki programokat, amiket élvezhet: kirándulás, vagy csak séta egy parkban/környéken, kiállítás látogatás? Nyilván egyedül a francnak van kedve csak úgy mászkálni, ha fáradtnak érzi magát, és fáj a háta. Viszont az egyik legjobb megoldás rá: kicsit felpörgeti a vérkeringést, átmozgat. A gerinc torna se rossz, mivel pusztán a masszás soha nem fogja rendbehozni.
2023. okt. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!