Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni ezt a gondolkodásmódot ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni.

Barátnőm folyton nyöszörög meg jajgat hogy fáj a háta be vannak állva az izmai. Jár masszázsra de sajnos havi 1 2x tud menni.


Van sulyfeleslege is kb 12kg. De egész nap 10órat ül szinte az irodában, haza jön és itthon is 5 6 órát ül. Semmit nem mozog.


Nem értem hogy miért nem akar tenni a tünetek láttán valamit..


Próbáltam erről beszélni is de semmi..


2023. okt. 26. 00:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
#20 mindig, hogy mit dolgozik az ember, 10 óra meló FÁRASZTÓ. És nem a mozgás a kérdés, hanem hogy milyen mozgás. Ha csak úgy, hogy mozogjon, elkezd valamit csinálni, lehet hogy csak árt magának, és rosszabb lesz. Ezért kellene inkább orvoshoz, vagy gyógytornászhoz menni otthoni torna helyett.
2023. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem.... szerinted neki nincs valamilyen genetikai betegsége? Sehol sem normális, hogy ilyen magas ennyi kilóval. Nem törpe növésű véletlenül? azért az sokmindent megmagyarázna...

Megint ott tartunk, hogy buták az emberek és úgy ítélkeznek. Alap járaton ha alacsonyabb egy ember akkor az testileg is kevesebbet tud kihozni magából az edzések altt. Persze, hogy sok rajta így a + de ezt az orvosának kell megállapítania , hogy mennyi az alap súlya. Aztán terápiára járatni, mert ő nem fog tudni a szokásos módokon fogyni. Az is lehet, hogy van valamilyen pajzsmirigy betegsége vagy vissza maradt neki valamennyi csecsemő mirigye...annyi minden közbe szólhat ennél a személynél.



Nem panaszkodnod kellene rá hanem élvinni több kivizsgálásra. Nem ritka , hogy a törpe növésű emberek izületei tropára mennek. TEljesen más a csontozati és izomzati felépítésük.

2023. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
67%

“Panaszkodik hogy ez fáj még az, de még minimálisan se mozog legalább itthon“


Ez mondjuk logikus, ha fáj Neki, akkor persze hogy nem akar mozogni! És igen, továbbra is tartom, hogy szerintem ez inkább csak Téged zavar, Őt nem, de Te nem akarod ilyennek elfogadni, hanem a saját testi ideálodra akarod formálni Őt!

Bár én is mindig fizikai munkás voltam, most is, de egy irodai munka ha szellemileg stresszes, az is le tudja fárasztani az embert!

2023. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
19%

Írta korábban, hogy nincs komoly orvosi probléma.


A 152 cm nem sokkal kisebb, mint az átlag, törpenövésűnek nevezni kicsit erős.


Amúgy nem értem a hozzászólókat, honnan jön le az, hogy a kérdezőnek csak a kinézet számít? Túlsúlyosnak lenni hosszútávon egészségtelen.

2023. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nem atformalni akarom. De ő sem érzi jól magát, folyton mondja hogy itt vagy ott fáj, látszik a mozgásán és amit nem tudok elfogadni hogy ennek ellenére nem lép.


Igen lehet hogy van koze biztosan a genetikához mint mindenkinél.

De volt ő sokkal kisebb súlyú,és akkor ezek a tünetek nem voltak.


Igen, lett egy inzulin betegsége. De ez kezelve lenne, ha a diétát tartaná. Mert glutént nem eszik meg fehér kenyeret.

2023. okt. 26. 18:48
 26/38 anonim ***** válasza:
78%
#25 akkor is gyanús, a 152 cm felnőtt embernél nagyon alacsony. Tényleg a törpe növés határán van nagyon. Meg azért simán lehet valami más baja, most egy kört egy gyógytornászhoz igazán megérne, mert csinál valamilyen edzést, lehet pont ront az állapotán.
2023. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
83%
Azt is tudni kellene mennyi szabadideje jutna erre. Mondjuk sétával kezdhetné. Aztán szép lassan fokozni intenzívebb sport felê.
2023. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
93%

Napi 10 óra munka mellett nyilván nincs ideje sportra.

Ennyi üléstôl sok embernek fájna mindene. Munkahelyváltás meg nem mindig opció.

2023. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
52%

18#


Én a saját életemet írtam, hogyha ennyit ülnék és nem mozognék. Engem tökre nem érdekel ki hány kiló de én megveszek ha nem mozgok akár itthon takarítás pakolás stb. És ezt hozzateszem nem azért csinálom, hogy megmaradjak vékony, hanem mert ilyen vagyok.

2023. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg off, rendesen alámondtad: 152 cm-hez 75 kg az nem 12, hanem 30-32 kg súlyfelesleg!
2023. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!