Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni ezt a gondolkodásmódot ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni.

Barátnőm folyton nyöszörög meg jajgat hogy fáj a háta be vannak állva az izmai. Jár masszázsra de sajnos havi 1 2x tud menni.


Van sulyfeleslege is kb 12kg. De egész nap 10órat ül szinte az irodában, haza jön és itthon is 5 6 órát ül. Semmit nem mozog.


Nem értem hogy miért nem akar tenni a tünetek láttán valamit..


Próbáltam erről beszélni is de semmi..


2023. okt. 26. 00:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Ömm nem lehet amúgy hogy azért panaszolja ezeket, mert azt szeretné hogy te masszírozd meg néha? Mármint nem tudom, szerintem az emberek többsége inkább utalgat hogy jaj, de fáj, hogy a másik felajánlja a masszírozást, nem pedig az van, hogy gyere masszírozz meg, mert az olyan utasítgató, nem?
2023. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Fájó háttal tornázni nagyon kellemes, igazi élvezet...
2023. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a sport kellemetlenebb, mint a hátfájás.
2023. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nem annyira a +kgon van a súly,

Hanem hogy ülő munkát végez. Megvannak a tünetek és mégse ismeri fel hogy tenni kellene hogy változás legyen.


Sétálni nem mindig van kedve. Gyakran faj a laba is. Masszírozni szoktam.


Orvosi probléma ami komolyabb lenne nincs.

2023. okt. 26. 09:01
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Na jó és te mennyit dolgozol?

Ő mennyi munkát visz még a hátán otthon? Szoktál neki segíteni?


És ha már itt tartunk hány kiló is ő pontosan ? Oké hogy 12 kg fölösleg van rajta de mennyihez 50kghoz?

Én azt érzem ez az egész itt is arra megy ki ,hogy neked nem felel meg a másik teste. Semmi konkrétat nem írtál a dologról...

2023. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
3%
Mi ez a sok férfigyűlölő hozzászólás?
2023. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ebben a rovatban ez a szokás.
2023. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
1-esre: Nem kell eltúlozni... Én irodista fickóként hazaérve - főzésen-sütésen kívül - ugyanúgy leültem gép elé és volt rajtam többlet, ellenben túrázni rendszeresen járok. Étrenden változtattam és így dobtam le tervezettnél is többet. Igazából nem volt rossz étrendem, de rost kevés volt és rostdús átállás hirtelenül ledobta. Semmi máson nem változtattam, hazaérve pihenek, és nem hízok vissza.
2023. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért napi 10 óra munka után nem csodálom hogy fáradt ahhoz, hogy elmenjen edzeni. És 10-15 kg súly felesleg nem olyan sok, hogy az okozzon gerincfájdalmat, az ennél nagyobb feleslegnél szokott jelentkezni. Inkább gyógytornára kéne elmenni 1-2x masszázs helyett, hátha valami gond van, nem ész nélkül edzeni.
2023. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Inkább én veszem ki az otthoni dolgokból a részem.


Amúgy 152cm és 75kg.


Panaszkodik hogy ez fáj még az, de még minimálisan se mozog legalább itthon. Oké h 10ora a munka és el is fárad benne ,de azért nem mindegy hogy irodai munka vagy kemény fizikális..


Itt az zavar hogy vannak tünetek hogy mozogni vagy változás kellene de csak nyöszörög.

2023. okt. 26. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!