Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret a férjem? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a férjem? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Szóval 21 évesen jöttünk össze. 5 éve vagyunk házasok és 13 éve vagyunk együtt. Van 2 kcsi gyermekünk 4 és 2 eves. Nagyon hallgatag mostanában kérdeztem mi a baja. Lemondta, hogy nincs énideje és hiányzik neki (többször mondtam neki, hogy vegyen ki szabadságot magának) illetve, hogy megvaltoztam. Nem az a nő vagyok aki anno voltam és, hogy most nem jönne velem össze újra. Anyaként más lettem, mert hogy feszült vagyok folyton. Úgy képzelte a csaladalapitas nem lesz ilyen katonaság..(van napirendünk és ő ezt annak tartja). Azt éreztette velem a beszélgetésben, hogy így hogy anya vagyok és nem egy laza tini akit megismert már kevésbé szeret. Ezt nem mondta ki. Ő azt mondja h szeret. Intimitás max havi 1 alkalom ha én kezdeményezek. Mondtam neki hogy ő is kezdeményezhet e programokat vagy intimitást. Azt mondta, ha én szervezek programot meg szexi cuccokat felvesznek akkor lehet róla szó. (De itthon ha a gyerekek itt vannak csak az anya vagyok és nem tud mégkivanni. Ha kivennénk egy szobát randiznank akkor igen).Amúgy 2 gyerek után nagyon szép az alakom, stria sincs rajtam, mellem max enyhén lóg, és folyamat megneznek a férfiak teszem hozzá... Szóval nekem ez hatalmas csalódás hogy szültem magunknak 2 gyereket és hogy anyukakent már nem úgy szeret. Kiváló apa, nagyon szépen dolgozok, nem iszik, nem dohányzik. Normális ember. De hihetetlenül mogorva kezd lenni, pont olyan mint az apukája. Belém köt egyre többször stb. Értem én. Tudom. Anyaként feszülten vagyok. 2 gyerekkel nehéz van, hogy kiabálok, kivagyok de egyre kevésbé. Tavaly voltam gödörben sokat sírtam de folyamat tartottam magam úgy érzem. Most fogok 5 év után munkaba állni úgy érzem jót fog tenni. Én szeretem őt, bár bevallom elég unalmas vele az élet így hogy morcos. Régen ő se ilyen volt... De én sose bántanám meg. Bar ő se akart. A beszélgetés után sokat ölelgetett. Mondta hogy tudja, hogy ott van még bennem a lány akit egyszer megismert és hiszi hogy idővel ha a gyerekek nagyobban lesznek könnyebb lesz. Válás meg se fordul a fejében amúgy mondta.


Köszi a válaszokat!



#Házassás
2023. okt. 26. 14:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni mint társát, gyerekei anyját szerethet, de már régóta nem szerelmes. Mint mondta anyát lát benned és egy "idegbeteg" nőt. Az más téma, hogy segít-e neked eleget. De akkor is valószínű hogy úgy érzi, gondolja. Lehet segítene ha már járnál munkába, de én nem hiszem, hogy fog. Mert akkor a gyerekek mellett még a munka is stresszelni fog nemcsak a házimunka, vagy a párod. Várj nyugodtan, tévedjek. De ha mégse akkor döntsd el hogy eltűröd-e a mogorva beszédét, véleményét rólad és hogy jó lesz-e a gyermekeknek a feszültséggel teli légkör...
2023. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konstruktív, kedves választ. Jól esik.
2023. okt. 26. 14:59
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a férfi nem szeret már téged. Kedvel, mint társat, meg a gyerekei anyja vagy, akiket szeret, de mint nő, már nem szeret téged.


Az a férfi, aki szeret téged, az eleve ki sem ejt olyat a száján, hogy szervezd meg te a randit. Azon járna a feje, hogyan járjon a kedvedben, mivel lepjen meg, mivel tegyen téged boldoggá. Megszervezné a randikat, elvinne, és attól boldog lenne, hogy látja, téged azzá tett.


Ő nemhogy semmit nem csinál érted, még el is várná, hogy te vidd el őt randizni? Elhiszed, ha most találna egy nőt, azt lesné, mivel kápráztassa el, egyből nem lenne mogorva, meg türelmetlen, és lenne szex rendszeresen.


Sajnálom, de szép fiatal nő vagy, ennél csak jobbat kapsz. Megérdemled a boldogságot, de rossz helyen keresed.

2023. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Hu de felidegesített ez a szitu. Mit gondolt, hogy majd a gyerekvállalás semmit sem változtat a kapcsolatotokon?


Ő akarta egyáltalán őket? Mert az alapján, amit írtál, kétlem.

Besegít a teendőkben?


Én megértem, hogy vágyik arra a "tinire", aki voltál, de ez képtelenség, és nem is értem, mit képzelt, mikor elköteleződött melletted és gyereket vállaltatok.


Ő már nem a partnered, csak egy lakótárs ezek szerint.

2023. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon akarta a gyerekeket! Nyáron havi egyszer elmentünk randizni kivettünk szobát, szeretkeztünk.Nagyon jó volt. Most ezekben az őszi hónapokban minden más kötelezettség fontosabb volt, így nagyon romlik a kapcsolat. Havi 1 randihoz ő is ragaszkodik. Ezeket nyáron együtt találtuk ki. De azt mondja az is macera, hogy szervezzük meg... 2 anyós van akik tudnak vigyázni a gyerekekre. Vagy akár babysitter. Azt mondta ősszel, hogy ő belefáradt, szervezzen meg mint nyáron.
2023. okt. 26. 15:11
 6/58 A kérdező kommentje:
De én mondtam neki, hogy úgy érzem már lassan, hogy ő egy lakótárs. És, hogy mindkettőnknek kéne a kapcsolatba rakni. Azt mondta ha megszervezem elvisz bárhova és bármit csinalhatunk...
2023. okt. 26. 15:13
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy te szervezd meg?? Milyen férfi az ilyen?
2023. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Igazi kis királylány, pfejj...


A helyedben innentől csak a gyerekeimre koncentrálnék, és nem adnék magamból semmit neki, mert aki olyanokat mond, mint ő, az nem érdemli meg.


Sajnálom, biztosan nehéz lehet így, de a helyedben vele már nem nagyon számolnék.

Az ilyenre rá kell adni a kabátot, annyi.

2023. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató, igen, vágynék rá, hogy ő meglepjen és vigyen el. Nem látom rajta, hogy örömet, akarna okozni. De ő is kezd depressziós lenni, magát se tudja felviditani kb. Mondtam neki hogy menjen terápiára. Azt mondta, hogy egy kis énidő kell neki és jobban lesz.
2023. okt. 26. 15:16
 10/58 A kérdező kommentje:
Hát ő menedzser, irodát vezet és tele van a feje...tényleg gondterhelt, látom rajta.
2023. okt. 26. 15:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!