Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret a férjem? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a férjem? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Szóval 21 évesen jöttünk össze. 5 éve vagyunk házasok és 13 éve vagyunk együtt. Van 2 kcsi gyermekünk 4 és 2 eves. Nagyon hallgatag mostanában kérdeztem mi a baja. Lemondta, hogy nincs énideje és hiányzik neki (többször mondtam neki, hogy vegyen ki szabadságot magának) illetve, hogy megvaltoztam. Nem az a nő vagyok aki anno voltam és, hogy most nem jönne velem össze újra. Anyaként más lettem, mert hogy feszült vagyok folyton. Úgy képzelte a csaladalapitas nem lesz ilyen katonaság..(van napirendünk és ő ezt annak tartja). Azt éreztette velem a beszélgetésben, hogy így hogy anya vagyok és nem egy laza tini akit megismert már kevésbé szeret. Ezt nem mondta ki. Ő azt mondja h szeret. Intimitás max havi 1 alkalom ha én kezdeményezek. Mondtam neki hogy ő is kezdeményezhet e programokat vagy intimitást. Azt mondta, ha én szervezek programot meg szexi cuccokat felvesznek akkor lehet róla szó. (De itthon ha a gyerekek itt vannak csak az anya vagyok és nem tud mégkivanni. Ha kivennénk egy szobát randiznank akkor igen).Amúgy 2 gyerek után nagyon szép az alakom, stria sincs rajtam, mellem max enyhén lóg, és folyamat megneznek a férfiak teszem hozzá... Szóval nekem ez hatalmas csalódás hogy szültem magunknak 2 gyereket és hogy anyukakent már nem úgy szeret. Kiváló apa, nagyon szépen dolgozok, nem iszik, nem dohányzik. Normális ember. De hihetetlenül mogorva kezd lenni, pont olyan mint az apukája. Belém köt egyre többször stb. Értem én. Tudom. Anyaként feszülten vagyok. 2 gyerekkel nehéz van, hogy kiabálok, kivagyok de egyre kevésbé. Tavaly voltam gödörben sokat sírtam de folyamat tartottam magam úgy érzem. Most fogok 5 év után munkaba állni úgy érzem jót fog tenni. Én szeretem őt, bár bevallom elég unalmas vele az élet így hogy morcos. Régen ő se ilyen volt... De én sose bántanám meg. Bar ő se akart. A beszélgetés után sokat ölelgetett. Mondta hogy tudja, hogy ott van még bennem a lány akit egyszer megismert és hiszi hogy idővel ha a gyerekek nagyobban lesznek könnyebb lesz. Válás meg se fordul a fejében amúgy mondta.


Köszi a válaszokat!



#Házassás
2023. okt. 26. 14:42
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek a válaszolókkal, a #27-es is nagyon jó tanácsokat adott szerintem.

Bocs, de nekem már az nevetséges, hogy külön randiznotok kell, meg szobára menni, hogy intimitás legyen köztetek. Ja és azt is te szervezd meg, ha akarsz valamit... wtf??? Nagyon gáz, ne haragudj.

Szerintem sem szeret már téged úgy, azért kell mindig ez a kiruccanás, mert ez kicsit kizökkenti ebből a helyzetből.

Szerintem is csináld úgy, ahogy előttem javasolták, éld az életed, magadat építsd, lehet, hogy pont ettől tér majd észhez, hogy fordítva ül a lovon.

2023. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Nekem is nevetséges, hogy ki kell venni ahhoz egy szobát. Szexi cuccokban ha illegetném magamat este, ha alszanak a gyerekek, talán... Elérnék valamit. De ez nem megalázó?
2023. okt. 26. 16:02
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
De, az.
2023. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Köszi! Ajj pedig olyan szépen indult minden. :(
2023. okt. 26. 16:15
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Neki egy szerető kell. Hotelszoba, szexi ruha, távol a gyerekektől, az otthontól. Csoda hogy veled akarja és nem ment máshoz, bár lehet hogy csak lusta leszervezni.
2023. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
91%

Én azon se csodálkoznék ha nem lenne szeretője, csak elhagyni nem akarna, mert őt sem szereti, csak önmagát.

Egyáltalán mi az, hogy a régi éned hiányzik neki? Az ember változik élete során! Fejlődik, tapasztal ezt-azt még gyerekek nélkül is. Ő egyszerűen nem akar téged és kész. Marad addig veled míg másba nem esik bele. Akkor aztán lelécel, mint a sicc...

2023. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
9%
Fsza, megint leírta az egyik fél az ő szemszögéből, semmi önkritika. Persze, mindenki a saját szemszögéből ..., de ha ennyi ideje együtt vagytok, jó lenne minimális elfogulatlanság, mindegy
2023. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

Válljon el mindenki, mert "Ugyeee... Nem túlzom el ugye?"

Istenem, bár szültél volna dísztököt gyerek helyett, ez megint a bezzeganya blog, nevetséges

2023. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is nevetséges, hogy ki kell venni ahhoz egy szobát. Szexi cuccokban ha illegetném magamat este, ha alszanak a gyerekek, talán... Elérnék valamit. De ez nem megalázó?"


De az. És ő mit tervez bele adni a kapcsolatotokba? Azt, hogy hajlandó veled szobára menni, ha TE megszervezed? Meg ha illegetnéd magad előtte szexi fehérneműben, mert különben nem kíván? Hát itt fordulnék sarkon.

Ezzel az egész beszélgetéssel azt sugallta, hogy még te pitizz neki, hogy egyáltalán leálljon veled csinálni bármit is. Hát tudod mikor...

2023. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy igen frusztrált vagyok, nem mentegettem magam semmivel, igen, nehezebbek ezek az évek azt is írtam. De lehet velem együtt élni, kedves, gondoskodó, normális nő vagyok. És igen, úgy érzem, hogy egy párkapcsolat kéz emberen múlik, és csak én kezdek beleadni...ez tény.
2023. okt. 26. 16:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!