Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret a férjem? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a férjem? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Szóval 21 évesen jöttünk össze. 5 éve vagyunk házasok és 13 éve vagyunk együtt. Van 2 kcsi gyermekünk 4 és 2 eves. Nagyon hallgatag mostanában kérdeztem mi a baja. Lemondta, hogy nincs énideje és hiányzik neki (többször mondtam neki, hogy vegyen ki szabadságot magának) illetve, hogy megvaltoztam. Nem az a nő vagyok aki anno voltam és, hogy most nem jönne velem össze újra. Anyaként más lettem, mert hogy feszült vagyok folyton. Úgy képzelte a csaladalapitas nem lesz ilyen katonaság..(van napirendünk és ő ezt annak tartja). Azt éreztette velem a beszélgetésben, hogy így hogy anya vagyok és nem egy laza tini akit megismert már kevésbé szeret. Ezt nem mondta ki. Ő azt mondja h szeret. Intimitás max havi 1 alkalom ha én kezdeményezek. Mondtam neki hogy ő is kezdeményezhet e programokat vagy intimitást. Azt mondta, ha én szervezek programot meg szexi cuccokat felvesznek akkor lehet róla szó. (De itthon ha a gyerekek itt vannak csak az anya vagyok és nem tud mégkivanni. Ha kivennénk egy szobát randiznank akkor igen).Amúgy 2 gyerek után nagyon szép az alakom, stria sincs rajtam, mellem max enyhén lóg, és folyamat megneznek a férfiak teszem hozzá... Szóval nekem ez hatalmas csalódás hogy szültem magunknak 2 gyereket és hogy anyukakent már nem úgy szeret. Kiváló apa, nagyon szépen dolgozok, nem iszik, nem dohányzik. Normális ember. De hihetetlenül mogorva kezd lenni, pont olyan mint az apukája. Belém köt egyre többször stb. Értem én. Tudom. Anyaként feszülten vagyok. 2 gyerekkel nehéz van, hogy kiabálok, kivagyok de egyre kevésbé. Tavaly voltam gödörben sokat sírtam de folyamat tartottam magam úgy érzem. Most fogok 5 év után munkaba állni úgy érzem jót fog tenni. Én szeretem őt, bár bevallom elég unalmas vele az élet így hogy morcos. Régen ő se ilyen volt... De én sose bántanám meg. Bar ő se akart. A beszélgetés után sokat ölelgetett. Mondta hogy tudja, hogy ott van még bennem a lány akit egyszer megismert és hiszi hogy idővel ha a gyerekek nagyobban lesznek könnyebb lesz. Válás meg se fordul a fejében amúgy mondta.


Köszi a válaszokat!



#Házassás
2023. okt. 26. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
#37&38: Miről beszélsz? A férje le se tojja a fejét, párterápiát nem akar, randit szervezni még együtt is lusta nemhogy magától. Szexelni nem akar, a kérdezőt hibáztatja, hogy az ő hibája, hogy nem kell neki. Miért ne válna el tőle amikor hamarosan még az is baj lesz számára hogyan veszi a levegőt a kérdező? A gyerekeket nem nézed csak a "férfitársadat" értjük. De akkor minek írsz ide? Miért nem adsz hasznos választ ahelyett hogy a butaságaid írd, mint pl.az áldozathibáztatást a kérdezőre nézve? Mutasd meg mit tudsz. Ha semmit akkor légyszives dugulj el. :)
2023. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Ez szép volt!
2023. okt. 26. 16:41
 43/58 anonim ***** válasza:
94%

#42: Köszi.


Ne hogy már még... Védelmezi a "férfitársát" a nagy semmire. Roh@dék!



Kérdező én szerintem is kezdj el új életet nélküle lassan építeni és amint lehet hagyd el! Mert tényleg minden baja lesz veled.


"Azt mondta, ha én szervezek programot meg szexi cuccokat felvesznek akkor lehet róla szó."


Ha szeretne, tisztelne még striásan, egy kicsit/ jobban felhízva is kívánna. Tökéletes ő, hogy tőled várja el, hogy (jóformán) riszáld magad, mint qrva? Most akkor a felesége vagy, vagy qrvát akar hotelben megdugni, ő miért nem játssza el a férfiringyót? Mocsadék azért. Hányingerem van tőle bocsánat. Rendesen idegesítő, hogy milyen veled szemben.

Mint írták a többiek válj el minél előbb, nem érdemel ő meg téged még egy kicsit se! Akad tőle jobb ezerszer! :)

2023. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Te válaszodat is! Ez a szexi cucc... így nem mondta ki de pedzegette...de a lényegen nem változtat, hogy elromlott...
2023. okt. 26. 16:51
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem, azt se, hogy nem szeret, nem kíván, mert akkor nem lenne ki főzne rá és egyebek.

A kiindulópontja az egésznek sajnos amit most írtam, a másik gond a napirend ami szerinte katonaság. Mondjuk mi lenne hogyha utána nézne? Még azt se tudja hogy még az óvodásoknak is van, vagy mi? Persze, hogy feszült vagy ha téged cseszeget vele. Az nem kifogás, hogy sokat dolgozik. Depressziós? Oké, kezeltesse magát. Dühkezelési gondjai vannak egyre inkább? Azt is kezeltesse! Ő több mint valószínű, hogy nem akar semmit az égvilágon a házasságba beletenni, tőled várja el, mert nő vagy. Szerinte lehet a te dolgod nyugodtnak maradni, tűrni a hülyeségeit és felizgatni még véletlenül se kölcsönösen egymást. Ezen nem lehet javítani sajnos...

2023. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet!
2023. okt. 26. 17:06
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, sok erőt és szerencsét (nélküle)! :)
2023. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
72%
Írtad, hogy a gyerekeket mindketten akartátok. Ez lehet, de ő sajnos nem tudott felnőni a feladathoz. Nem számított arra, hogy a gyerekekkel már családdá váltok, ami más, mint a önmagában a párkapcsolat. Ezért akarja visszakapni a "régi" énedet. Ez, nyilvánvaló okokból, nem lehetséges. Éppen ezért lenne szükség párterápiára. Ezt az általa emlegetett és hiányolt "én idő" nem fogja megoldani. Ha ő nem partner a problémák megoldásában, kénytelen leszel egyedül megtenni, de ebben benne van, hogy nem együtt folytatjátok az életeteket.
2023. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Értem! Még egy párterapiát kipróbálnék azért. Majd megírom, hogy alakult. Köszönöm a kedves szavakat Mindenkitől!
2023. okt. 26. 18:29
 50/58 A kérdező kommentje:
Újra felhozom a témát hátha...
2023. okt. 26. 18:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!