Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem akar elköteleződni,azt csak azért mondja hogy lekoptasson vagy tényleg soha nem lesz komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy 45 éves férfi akivel már egy jó ideje szexuális kapcsolat céljából össze járunk.

Én sajnos már sokkal többet érzek,és ezt a tudtára adtam.

Tudni kell róla,hogy eddig csak 1 komoly kapcsolata volt,azzal a nővel van egy most már felnőtt gyereke ,vele 3 évig élt együtt,azóta soha nem élt egy háztartásban nővel,csak némi szexkapcsolatok és rövidebb kapcsolatok voltak jellemzőek nála.


A munkája miatt több országban jár. Kb 5 évente költözik.( Mérnök)

Azt mondta ma,hogy neki ez így tökéletes és nincs szüksége egy társra.

Barátai , ismerősei vannak.

Rengeteget dolgozik ,és a nap hátralévő részét egyedül szereti tölteni . ( Tv,olvasás , néha iszogat....)

Azt állítja hogy nem csak velem de senki mással komolyat nem tervez.


Ezt mennyire higyjem el?

Ha egy nálam sokkal szebb nőt találna komoly kapcsolatra, akkor is ezt mondaná?

Bennem lehet a hiba?

Azt is mondta többször is hogy sajnos nem szeret és számára ez csak szex ,nem kötődik akkor sem ha már majdnem egy éve szexuális kapcsolatunk van .

Vajon ez a " nem akarok komolyat" volt a lekoptato szöveg?

Velem van a baj?

Nem vagyok elég jó a számára?

És ilyen esetben vajon mi a helyes döntés?


Játszmazzak és tunjek el pár hétre ? Hátha akkor másképp gondolja ?

Hirtelen új " barátnőt" nem fog tudni szerezni ( hosszú lenne elmondani hogy miért )

Talán ha egy hónapig nem keresem, hiányozni fogok és átértékelődik a számára a kapcsolatunk vagy inkább keressek mást?



nov. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
65%

Mindenesetre az biztos, hogy bántalmazó kapcsolatban vagytok, úgyhogy borítékolom a következő lépését: nekiáll hamarosan udvarolni. Ez a mézeshetek időszak. Olvass utána a bántalmazó kapcsolatok periodikusságának.

Amúgy te mit eszel rajta? Vagy nárcisztikus vagy és azért érdekel ennyire, hogy istennőnek tart vagy sem? Van egy barátnőm, volt egy impotens hapsija, kb.egyszer nem tudta megd..ugni. pénzes pasi, de egy fillért nem költött a nőre, mégis zokog utána. Sose tűnt olyan szerelmesnek, sokkal jobb pasik az esetei, mégse tud túllépni azon, hogy a pasi szakított vele. Néha már az jön le, hogy ez csak ilyen ego nála, mert őt dobták.

nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

41, igen . Sajnos lehet benne valami ,ezért is mondta hogy ha azt mondaná hogy igen ,legyünk együtt, azonnal dobnam. És lehet van benne valami.

Tegnap tesómnak is nevetve meséltem hogy megint szakítás van úgyhogy nem hiszem hogy akkora hatalmas a szerelem a részemről. Egyszerűen csak fáj hogy nem kellek ,főleg ha úgy érzem hogy valamivel " alattam " van . Nála sokkal helyesebb,penzesebb pasikkal voltam .

Személyes kudarcnak élem meg,ennél jobban nem tudom vazolni a helyzetet. Hónapokig úgy éreztem hogy meg KELL szereznem bármi legyen. Mára belefáradtam. Hála istennek

nov. 25. 16:09
 43/54 A kérdező kommentje:
Amugy ha valakit érdekel , szívesen küldök egy képet Privatban rólunk. Érdekel hogy annyira jó kepu e a férfi hogy Naomi Campbellre várjon helyettem
nov. 25. 16:19
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kérdező, az ilyen kapcsolatokat le kell zárni, nem beleőrülni, hogy de miért van ez, vagy az, miért csinálja ezt, vagy azt.

Te mit akarsz? Normális kapcsolatot vele? Elvileg igen.

Ő mit akar? Szexet, komoly dolgok nélkül.

Ennyi, innentől külön út kell. Nincs miről beszélni.


Éveken át voltam egy hasonló, se veled, se nélküled kapcsolatban. Eleinte úgy tűnt, hogy komolyabbat akar( amúgy nem, csak valahogy fel akart szedni), majd közölte, hogy ő nem áll készen egy komoly kapcsolatra,de szex azért lehetne. Én meg csak agyaltam, miért csinálja ezt, és most a másik dolgot is vajon miért csinálja? Bedobta azt, amit írt a 35-ös. Bedobott ilyen kis megjegyzéseket, amivel ő megmondta ugyan, hogy mit szeretne, de azért elhintett olyan dolgokat, amik miatt csak maradtam mellette és reméltem. Mint "nem most állok készen egy komoly kapcsolatra, de nagyon fontos vagy nekem."

Regényt tudnék írni az egész sztoriból, volt benne minden. Éveim mentek el rá.

Szerelmes voltam belé, ettől elment a józan eszem, és borzasztó buta voltam.


Pedig tök egyszerű az egész.

Ha nem egy dolgok akartok, akkor hagyni kell.

nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

44 mennyire igazad van .

Egy évem már elment rá.

Tovább lepek mindenképpen

nov. 25. 16:50
 46/54 A kérdező kommentje:

Most is írogat hogy reméli hogy élvezem a szexet az új férfival.

Nincs is senkim,nem tudom honnan veszi.

De miért nem hagy végre békén ?

Letilt és ha valami eszébe jut ,felold és írja az ehhez hasonló gusztustalan üzeneteit.

Tiltsam le ?

nov. 26. 08:42
 47/54 A kérdező kommentje:

"Megint a saját történeteidet találod ki a fejedben.

Boldogan békén hagylak.

És úgy döntöttem, hogy nem várok a jövő hétig, és lesz egy randim ma este 😁😁😁

Élvezd a nyomorult életed!

Soha nem fogod megtalálni az igaz szerelmet, mivel nem tudod, hogyan viselkedj hölgyként, és nem tudod, hogyan bánj tisztelettel az emberekkel.


Soha ne felejtsd el, hogy soha nem tudtam beléd szeretni a pszichopata személyiséged miatt, és amiatt, ahogyan bánsz az emberekkel. Viszontlátásra."


Ezt írta

Erre annyit írtam hogy ha még egy üzenetet ír,fel fogom jelenteni zaklatasert.

nov. 26. 10:42
 48/54 anonim ***** válasza:
75%
Lekoptatós szöveg. Nekem exem előttem komoly kapcsolatban volt, majd egy ideig szingli volt és jöttem én. Azzal szakított 2 hónap után, hogy ő sosem lesz kész egy komoly kapcsolatra. Rá kb 9 hónapra mégis abban volt :D Másik sztori, már 3 éve szingli egy 7 éves kapcsolat után, megismerkedett velem, egy közös hétvégéig eljutottunk már, amikor közölte, hogy át kell gondolnia, hogy akar-e kapcsolatot, én tökéletes feleségjelölt vagyok meg minden, csak nem tudja, hogy akar-e most bárkivel is járni. Átgondolta, nem akart. Na aztán 3 hét múlva már Facebookra kitette hogy kapcsolatban van, meg egy közös TikTok liveban életem értelmének hívta pár nap után a nőt :D Megjegyzem már akkor is ismerte amikor velem alakult valami.
nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar téged, tiltsd le!
nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Már irt hogy beszéljünk holnap délután . Nem tudom mit tegyek
nov. 27. 16:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!