Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem akar elköteleződni,azt csak azért mondja hogy lekoptasson vagy tényleg soha nem lesz komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy 45 éves férfi akivel már egy jó ideje szexuális kapcsolat céljából össze járunk.

Én sajnos már sokkal többet érzek,és ezt a tudtára adtam.

Tudni kell róla,hogy eddig csak 1 komoly kapcsolata volt,azzal a nővel van egy most már felnőtt gyereke ,vele 3 évig élt együtt,azóta soha nem élt egy háztartásban nővel,csak némi szexkapcsolatok és rövidebb kapcsolatok voltak jellemzőek nála.


A munkája miatt több országban jár. Kb 5 évente költözik.( Mérnök)

Azt mondta ma,hogy neki ez így tökéletes és nincs szüksége egy társra.

Barátai , ismerősei vannak.

Rengeteget dolgozik ,és a nap hátralévő részét egyedül szereti tölteni . ( Tv,olvasás , néha iszogat....)

Azt állítja hogy nem csak velem de senki mással komolyat nem tervez.


Ezt mennyire higyjem el?

Ha egy nálam sokkal szebb nőt találna komoly kapcsolatra, akkor is ezt mondaná?

Bennem lehet a hiba?

Azt is mondta többször is hogy sajnos nem szeret és számára ez csak szex ,nem kötődik akkor sem ha már majdnem egy éve szexuális kapcsolatunk van .

Vajon ez a " nem akarok komolyat" volt a lekoptato szöveg?

Velem van a baj?

Nem vagyok elég jó a számára?

És ilyen esetben vajon mi a helyes döntés?


Játszmazzak és tunjek el pár hétre ? Hátha akkor másképp gondolja ?

Hirtelen új " barátnőt" nem fog tudni szerezni ( hosszú lenne elmondani hogy miért )

Talán ha egy hónapig nem keresem, hiányozni fogok és átértékelődik a számára a kapcsolatunk vagy inkább keressek mást?



nov. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
81%

Nem értetlenkedik a kérdező,kudarcnak érzi azt hogy 1 éve szexuális életet élnek és egy fikarcnyi érzelmet sem tud kipréselni a pasasból.

Ez nem a te hibád kérdező,vannak ilyen emberek akik képtelenek egy kapcsolatra,de ő legalább őszinte volt veled ebből a szempontból. :) Szerintem,ha kezdesz beleszeretni,akkor hanyagolni kellene mert így is úgy is neked fog fájni a végén.

nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

21, ugy látom hogy te megértesz.

Szerinted semmi esélye hogy másképp gondoljon rólunk?

nov. 24. 08:35
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod magad kinozni ilyen ember mellett akinek egy öleléséért is szinte pitizni kéne meg könyörgni?

A kapcsolatban ugyanez lenne!

Kéne a fenének ilyen gondolkodj már.

nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Az előbb megtaláltam tinderen. Regisztráltam hogy megnézzem fent e van . És igen ...

Olyan szöveggel hogy bulizott már eleget úgyhogy nem az a bulizós típus de alkalomszerűen néha még szívesen elmegy valahova . Egy kedves emberrel szeretne találkozni akivel jó emlékeket tud szerezni, akivel nevetni lehet , legszívesebben egy pohár ital mellett . Semmi dráma nélkül . Vagy valami ilyesmi ....

Annyira faj

nov. 24. 16:40
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Durván 7 évem ment rá egy emberre, aki nem volt képes elköteleződni. Ha nem akarsz így járni mint én, akkor engedd el.
nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
45 éves. Nyakába varrod magad 30 évesen. 48 évesen babázhat. Nem akar. (Igaza van?)
nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Nekem már van egy gyerekem. 4 éves. Neki egy felnőtt gyereke .

Nem akarok több gyereket .

Nem az a baj .

Nagyon szomorú vagyok , sírok épp a fürdőben hogy a gyerek ne lássa.

Nem akar velem lenni és észre vette hogy szeretem. lekoptatott és már keresi a másik kalandot

nov. 24. 19:28
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha 45 évesen egy komoly kapcsolata volt eddig akkor ott valami baj lehet,nem hiszem,hogy pont erre lenne szükséged!


Megmondta,hogy nem akar kapcsolatot,feleleges taktikázni és agyalni,alkalmatlan a párkapcsolatra!


Sírd ki magad alaposan és engedd el,ne kínozd magad tovább!

nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
27 Akkor tévedtem. Teli vannak a társkeresők idősebb férfiakkal. Sokan összetennénk a 2 kezünket egy 15 évvel fiatalabb nőért.
nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Annyira fáj. Esküszöm nektek hogy nem.birom abba hagyni a sírást. Azon gondolkodtam hogy vajon hány 30 es 50 év közötti nőnek tetszik. Mennyien kaphatóak rajtam kívül szexre ?! Nem én vagyok az egyedüli aki vele kapcsolatot létesít yaz tuti. Nem tudom mások őt milyennek látják és milyennek látnak engem. Talán tényleg csúnya vagyok hozzá ?

Ez az én egyéni kudarcom. Legalábbis annak elem neg

nov. 24. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!