Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem akar elköteleződni,azt csak azért mondja hogy lekoptasson vagy tényleg soha nem lesz komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy 45 éves férfi akivel már egy jó ideje szexuális kapcsolat céljából össze járunk.

Én sajnos már sokkal többet érzek,és ezt a tudtára adtam.

Tudni kell róla,hogy eddig csak 1 komoly kapcsolata volt,azzal a nővel van egy most már felnőtt gyereke ,vele 3 évig élt együtt,azóta soha nem élt egy háztartásban nővel,csak némi szexkapcsolatok és rövidebb kapcsolatok voltak jellemzőek nála.


A munkája miatt több országban jár. Kb 5 évente költözik.( Mérnök)

Azt mondta ma,hogy neki ez így tökéletes és nincs szüksége egy társra.

Barátai , ismerősei vannak.

Rengeteget dolgozik ,és a nap hátralévő részét egyedül szereti tölteni . ( Tv,olvasás , néha iszogat....)

Azt állítja hogy nem csak velem de senki mással komolyat nem tervez.


Ezt mennyire higyjem el?

Ha egy nálam sokkal szebb nőt találna komoly kapcsolatra, akkor is ezt mondaná?

Bennem lehet a hiba?

Azt is mondta többször is hogy sajnos nem szeret és számára ez csak szex ,nem kötődik akkor sem ha már majdnem egy éve szexuális kapcsolatunk van .

Vajon ez a " nem akarok komolyat" volt a lekoptato szöveg?

Velem van a baj?

Nem vagyok elég jó a számára?

És ilyen esetben vajon mi a helyes döntés?


Játszmazzak és tunjek el pár hétre ? Hátha akkor másképp gondolja ?

Hirtelen új " barátnőt" nem fog tudni szerezni ( hosszú lenne elmondani hogy miért )

Talán ha egy hónapig nem keresem, hiányozni fogok és átértékelődik a számára a kapcsolatunk vagy inkább keressek mást?



nov. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az, hogy esélyt adtál egy lelkiismeretlen görénynek, nem a te kudarcod. Senkire nincs ráírva, hogy ne kezdj vele, mert rábszol...
nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Es képzeljetek ,tegnap megírtam neki.es elküldtem a képeket hogy láttam hogy tinderen másik nőket keres . Megírtam hogy nagyot csalódtam benne és soha többé nem akarok vele találkozni.

Azóta írogat de nem bocsánatot kér hanem úgy tesz mintha minden az én hibám lenne .

Azt is írta hogy jövő héten egy gyönyörű nővel lesz randija,tehát még mindig megpróbál bántani és feltekennye tenni. Mérgező ,és undorító ez az egész. Tegnap óta nem tudok már úgy tekinteni rá mint eddig . Megpróbálom minél előbb elfelejteni .

nov. 25. 10:53
 33/54 anonim ***** válasza:
24%
Szívből sajnálom, hogy kifogtál egy ekkora alja, gerinctelen rohadékot. Nagyon drukkolok, hogy mielőbb túl tudj lépni ezen. Nem lesz könnyű menet, de pár hét, és jobban leszel. Sok-sok erőt, és derűsebb napokat neked!
nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
nov. 25. 13:08
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem hitted el, hogy nem szeret. Megmondta, hogy csak szexre használ, de nem hitted el. Ilyenkor vagy az van, hogy nem akartad elhinni vagy az van, hogy megmondta az igazat, de nyújtott mindig egy-egy szalmaszálat, hogy belekapaszkodj és reménykedj, különben ugrik az élő puncija. Ezt csinálják. Szerelmet hazudni a legnagyobb szélhámosok se szoktak, megmondják, hogy nem szerelmesek és csak szex, de aztán ilyen és ehhez hasonló szalmaszálakat dobnak be: 1.Nem vagyok szerelmes, de én sose szoktam azonnal szerelmes lenni, nekem ehhez idő kell. (Ezért le fogsz vele feküdni hónapokon, éveken át, hátha eljön az az idő.) 2. Nem vagyok beléd szerelmes, ez nálam önvédelem. (Rögtön elolvadsz a kis törékeny szívén, mert nyilván szerelmes ő, csak fél magának bevallani. Ingyen szex biztosítva minimum fél évre.)

Amiket neked mondott, sorold ide nyugodtan, pl.hogy úgyis otthagynád, ha bevallaná, mert fiatal vagy, stb.

Belekapaszkodtàl, nem?

Majd akkor fogod elhinni, hogy mennyire nem voltál neki több ingyen szexnél, ha egyszer tényleg szerelmes lesz egy nőbe, akit ország világ előtt felvállal majd és csinál neki 3 gyereket.

A legjobb pasiknak se könnyen jön össze a szerelem meg a rendszeres minőségi szex. Ahogy írja is társkeresőn, a bulizásba belefáradt, márpedig ha kötetlen szexet akar szép fiatal nőkkel, leggyorsabb megoldás felszedni valakit hétvégére.

Kötődni nem tud, mert ahhoz szerelem kell, ezért kénytelen kihátrálni, ahogy ezek a nők szerelmesek lesznek, mert a dráma nem kell neki. Neki csak szex kell. Prostival nem jó, azokban túl sok nyomi járt már, meg sokba is kerül, bulizás macerás. Ezért legjobb egy szexre hasznàlt nő, amíg kezelhető a hisztije. Drámát megelőzendő meg is mondja, hogy nem szeret, plusz hogy azonnal le ne lépjen, 1-2 szalmaszál.

Közben azért keresi a nagy őt, akinek megad mindent majd, amit neked soha.

Mert a rendszeres szexre szükségük van, viszont kölcsönös szerelem ritka, 10 évente egy mondjuk a nagyon vonzóaknál, de 10 évig is kell dugni valakit.

Az élet ennyi, mindenki kihasznál mindenkit. A legtöbben nem kölcsönös szerelemben vannak, mert ez az érzés akkor a legerősebb, ha az egyik magasan vonzóbb a másiknál.

nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
73%
35-el egyet értek. Valójában ő elmondta, hogy mit akar. Te akartad hinni, hogy lehet több is.
nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

35 , nem.hitegetett, már vagy 11 hónapja mondja hogy nem akar tőlem semmit .

Csak nem hittem el.

Azt azért hozzá teszem hogy nem egy Adoniszrol van szó !

Hozzá képest úgy gondolom őszintén szólva hogy sokkal jobb no vagyok mint O pasi.

Lehet hogy nalam szebb nőre vágyik ,de ez elég nehéz lesz a számára, viszont úgy néz ki kevesebbel nem éri be .

Délután leiltott mindenhol de azért még megírta hogy mennyire undorító vagyok és hogy úgyis ismét keresni fogom , kíváncsi rá meddig bírom nélküle. Tudja hogy mennyire szerettem , csak nagyon meg fog lepődni mert nem fogom ezek után keresni ,az biztos .

nov. 25. 15:29
 38/54 A kérdező kommentje:

Meg igazán nem.is értem hogy miért nem lett belém szerelmes, mondjuk azért voltak előzmények....

De egy 1.77 cm magas ,pocakos, szakállas 44 éves férfiról van szó.

Egy pici átlag autója van ,és egy kb 50 m2es lakása. Abszolút semmi extra .

Szép kék szeme van ,de ezen kívül ....semmi !


Én 1.78 cm magas vagyok, az arcom talán nem a legszebb ,de az is elfogadható. Hatalmas mellem van ,jó alakom. Csinos ,ápolt vagyok.

15 évvel fiatalabb nála úgyhogy nem igazán értem hogy miért nem szeret.

Talán az előzmények miatt ?

Megmutatom :

nov. 25. 15:33
 39/54 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..



Igen , tudom .


Már megint én ...és.mindenkinek elege van belőlem.

Lassan már magamból is elegem van.

Amúgy most már tényleg nagyon belefáradtam az egészbe és remélem hogy tényleg vége az egésznek

nov. 25. 15:35
 40/54 A kérdező kommentje:

Osszegezzem mert nagyon hosszú ?!


Van egy átlag kinézetű idősebb férfi + egy kb átlag kinézetű fiatalabb nő .

Nekem van egy kisgyerekwm,neki egy felnőtt fia,akit soha nem nevelt úgyhogy nem bírja a gyerekeket sem.

Imád utazni,golfozni , dolgozni,és mivel SOHA nem volt normális kapcsolata ( egyszer ) nem szeret és nem tud kapcsolatban élni.

Olcsó ,gyors, könnyű szexet keres nem párkapcsolatot és ezt meg is mondta . Persze ha jön egy 35 éves modell kinézetű orosz nő,nem fog nemet mondani a kapcsolatra de addig csak egyik nőről a másikra száll és aki túl sokat hisztizik mint például én , azt dobja a levesbe .


Eleinte kedves volt ,jól indult . Majd jött a hisztim mert nem tudtam hogy ennyire alkalmatlan a kapcsolatra. Én teljesen az ellentéte vagyok. Heti 7x akartam találkozni ,O pedig besokallt tőlünk.


Jöttek a veszekedések , kva anyád , kva , féreg ,feljelentesek kölcsönösen,majd ismét béke,ismét rendőrség,ismét beke stb .

Nemrég állítólag pszichológusnal is volt mert a munkahelyen is mindenkivel kiabál, stressz az élete amióta ismer ,őt is nagyon megterheli az egész. Valamiért mégsem szakad el tőlem, valószínűleg mással is szexel úgyhogy nem a szex miatt ,meg azt azért már megunta volna egy év alatt . Valamiért mindig vissza jár. Újra es újra és újra . Múlt héten panikrohamot is kapott amikor veszekedtunk,mindketten teljesen kivagyunk .



Csütörtökön mégis találkoztunk ,szex is volt ,de pénteken ismét teljesen ignoralt, gondolom megint elég volt neki belőlem és a barátaival akart lenni ( állítólag)

Erre elkezdtem nyomozni és megtaláltam tinderen ahol már más könnyű szexet keres mert gondolom elege van belőlem.

Amúgy rengeteget dolgozik ,és nem is lenne ideje kapcsolatra úgyhogy mástól is max azt akarja ....


Tehát össze veszünk,most még O játssza a megbántott galambot ,azt mondjuk nem értem hogy miért .

Konkrétan elmondott ma mindennek, majd letiltott azzal a szöveggel hogy kíváncsi lesz meddig bírom nélküle .

Nem értem hogy ha ez csak szex a számára akkor mi a ......francert nem hagy már békén ???????

Annyira nem csúnya hogy mást ne találna szexre , és.nem hiszem el hogy a havi 3 szex miatt megéri hogy pszichológushoz jár ,minden nap veszekszik velem és kikészül idegileg.

Nekem swm éri meg és ma nagyon megfogadtam hogy vége lesz . Nem bírom tovabb

nov. 25. 15:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!