Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem akar elköteleződni,azt csak azért mondja hogy lekoptasson vagy tényleg soha nem lesz komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy 45 éves férfi akivel már egy jó ideje szexuális kapcsolat céljából össze járunk.

Én sajnos már sokkal többet érzek,és ezt a tudtára adtam.

Tudni kell róla,hogy eddig csak 1 komoly kapcsolata volt,azzal a nővel van egy most már felnőtt gyereke ,vele 3 évig élt együtt,azóta soha nem élt egy háztartásban nővel,csak némi szexkapcsolatok és rövidebb kapcsolatok voltak jellemzőek nála.


A munkája miatt több országban jár. Kb 5 évente költözik.( Mérnök)

Azt mondta ma,hogy neki ez így tökéletes és nincs szüksége egy társra.

Barátai , ismerősei vannak.

Rengeteget dolgozik ,és a nap hátralévő részét egyedül szereti tölteni . ( Tv,olvasás , néha iszogat....)

Azt állítja hogy nem csak velem de senki mással komolyat nem tervez.


Ezt mennyire higyjem el?

Ha egy nálam sokkal szebb nőt találna komoly kapcsolatra, akkor is ezt mondaná?

Bennem lehet a hiba?

Azt is mondta többször is hogy sajnos nem szeret és számára ez csak szex ,nem kötődik akkor sem ha már majdnem egy éve szexuális kapcsolatunk van .

Vajon ez a " nem akarok komolyat" volt a lekoptato szöveg?

Velem van a baj?

Nem vagyok elég jó a számára?

És ilyen esetben vajon mi a helyes döntés?


Játszmazzak és tunjek el pár hétre ? Hátha akkor másképp gondolja ?

Hirtelen új " barátnőt" nem fog tudni szerezni ( hosszú lenne elmondani hogy miért )

Talán ha egy hónapig nem keresem, hiányozni fogok és átértékelődik a számára a kapcsolatunk vagy inkább keressek mást?



nov. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Azt is mondta hogy úgyis elhagynám ha végre igent mondana egy kapcsolatra. 15 évvel fiatalabb vagyok nála.

Szerinte csak azért akarom ennyire mert nem lehetek vele.

Valószínűleg igaza van,mert amióta megmondta hogy csak szex,senki másra rá sem nézek és megpróbálom elérni hogy kapcsolatban legyünk

nov. 23. 20:00
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mintha az én párkapcsolatomat vázoltad volna. Azzal a különbséggel, hogy az én exem állítólag őrületesen odavolt értem, ennek egy darabig számtalan jelét is adta. Laza kapcsolatnak indult, amit én is annak szántam, aztán máshogy alakult, elsősorban miatta. Végül beleunt, és föltette az "én nem is akartam komoly kapcsolatot" lemezt. Csak éppen akkor ez már nem volt igaz.

Ha eltűnsz pár hétre, lehet, hogy átmenetileg felébreszted a lelkesedését, de az is lehet, hogy nem. Ha igen, ez akkor is csak átmeneti lesz, és pár hónap múlva elölről fog kezdődni a szabadságharc. Szerintem nem éri meg a befektetett energiát.

nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy az ilyen szabadságharcos milyen jövőképpel el ???


70 évesen szexpartnereket váltogatni és világot látni?

Vagy egyedül megöregedni család és feleség nélkül ?

nov. 23. 20:12
 14/54 anonim ***** válasza:
16%
Autista hajlama is van. Ő már így marad.
nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
33%
20 on eves csitrikent minek pot apu neked? Beteg vagy mwntalisan?
nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
75%
Mert ö sd talál egy normalis ferfit a pasik 98%-a selejt.nagyon nehèz.
nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
76%

Minden szexkapcsolat arról szól, hogy keresek valakit csak szexre, amíg meg nem találom álmaim nőjét/férfiját. Valóban nem akar elköteleződni, nem hazudik, mert nem váltod ki belőle a szerelmet, amitől kötődni akarna. Ha szóba állna vele olyan nő, akibe szerelmes tudna lenni, két pillanat alatt megkérné a kezét. Igen, ez rólad szól, nem vagy neki elég szép. A világ ilyen egyszerű.

Én éveken át hallgattam, hogy nem tudja nekem megadni, amire vágyok, ő csak szexet akar, sose fog elválni, a felesége, családja nagyon fontos neki, stb...stb...aztán jött egy huszonéves nő derékig érő szőke hajjal, pucsítós se.ggel és érte pillanatok alatt elvált és nem, nem csak szexre akarta.

nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

45 éves. Eddig egy darab három évig tartó kapcsolata volt, de azt se bírta tovább.


Egyszerűen selejtes, mégha magadban is keresed a hibát, mert nem látod vele van a gond. Ha nem akarsz beleőrülni, akkor lépj tovább és keress egy normális férfit.

nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba.
nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
17 ha vji csak a haja meg a s.gge miatt kell elhiheted hogy az se szerelem...
nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!