Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Világgá szaladt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világgá szaladt a párom! Hogyan lehetne végleg gátat szabni ennek a gyerekes viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, annyira kétségbeejtő már ez az egész. Mostanra egyszerűen semmit sem tudunk normálisan megbeszélni, mert folyton megszegi az ígéreteit és áthágja a szabályokat. Én ebéd után amikor mosogatott, szóltam neki hogy jó lenne ha nem folyó víz mellett csinálná, hanem normálisan. Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette, lejjebb tekertem a bojlert is direkt hogy spóroljunk. Tudnia kell nagyon jól ha elpocsékolja a meleg vizet, akkor nem fog jutni estére fürdeni. És mégis csinálja, és mindig szólnom kell neki ezért is. Most is kint voltam a konyhában rászóltam hát. Elzárta a csapot de nem mondott rá semmit csak elkezdett hangosan csörömpölni jobban. Én mentem tovább csinálni a dolgom, amúgy sem szeretem ezeket a hirtelen éles csattanásokat. Igen ám, de mit hallok megint, hát folyik a víz! Abban a pillanatban hogy én elmentem a konyhából, újra megnyitotta a csapot és nyitott folyóvízzel mosogatott tovább. Visszamentem és most már erélyesebben szóltam rá, hogy ne csinálja ezt. Erre dühödten odavágta a tányérokat a mosogatóba, csoda hogy nem törtek szét. Kérdezem mi baja, erre hogy semmi. Én elmondtam neki újra szépen és érthetően hogy ne mosogasson folyó vízben hiszen akkor nem lesz meleg víz estére. Erre mint egy őrült, őrjöngve nekem támadt a semmiből, engem próbálva meg beállítani rossznak. Én erre figyelmeztettem hogy hagyja abba ezt, ne kiabáljon a kislányunk előtt, mert nagyon megijeszti őt. Erre meg elkezdett törni zúzni még jobban mint valami idegbeteg. Odacsapkodta a mosatlan serpenyőt is a konyhapultnak többször is, csoda hogy nem okozott maradandó sérülést. Aztán fogta magát és elviharzott átkozódva hogy hagyjam én őt békén. Tisztára mint a gyerekek, én ilyet még nem láttam hogy felnőtt ember így viselkedjen mint ahogy ő viselkedik mostanában. Amikor hívtam telefonon akkor vagy nem vette fel vagy kinyomkodta, pedig azért jó sokszor is hívtam hogy ne csinálja ezt. Nem tudom hova megy ilyenkor, volt már pár napja is hasonló jelenet, akkor se mondta meg miután hazajött.

Ez az egész ami történik, ez teljesen rossz. Hogyan lehetne megszüntetni nála ezeket a pazarlásokat, rombolásokat és dühkitöréseket? Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok. Pszichológus? Meg a másik, én azt sem tudom ilyenkor hova rohan el. Remélem csak barátnőhöz kipanaszkodni magát, de mi van ha másik pasihoz? Már nem tudom mit higgyek, rettentő frusztráló ez is. Szóval erről is várnám az ötleteiteket, vagy akinek volt már hasonló története, ott hova rohant el ilyenkor a nő ennyire hevesen.



dec. 7. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
94%
Az első 3 mondatot olvastem el. Nem csodálom. Inkább azt hogy kibirta veled 1 percig is. Gyanitom férfi vagy mert ekkora i....at nőben még nem láttam.
dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném hogy sokan eltudnának téged viselni. Szerintem már ő is lelépett volna ha nemlenne a gyerek. A kommentjeidből egy kötekedő, parancsolgató alaknak tűnsz.
dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
80%

61.


Én igen, szóval simán lehet akár nő is. Szerintem ez a genya jellem nem annak függvénye, hogy valaki férfinak vagy épp nőnek született... Az ilyen pszichopata jellem, csak úgy van.

dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező utolsó hozzászólását majdnem el is hittem. Majdnem.
dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
Akkor mosogass te ha ennyi eszetek van.
máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Megéri szenvedni 1 évig spórolással egy rohadt nyaralás ért? Szerintem nem!
máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

“Csak azt nem értem, hogy akkor porszívót miért vett, miért nem söpör, meg kefével szedi le a szőnyegről a koszt... A porszívó is csak ilyen urizálás ugyebár.“


Te bohóc azért azt mozgatni is kell nem pedig magától csinálja meg.. a mosogatógépbe bedobod és ennyi..

máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Mi újság nálatok, kérdező?
máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!